Sayfa 471/566 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521 ... SonSon
Arama sonucu : 4524 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Ben de şunu ekleyeyim o zaman. Ereğli hareket alanı olarak az , isdemir saha çok geniş. İsdemir 4.fırın açıldı, üstelik liman için çed başvurusu yapıldı. Bulunan maden ile ilgili yenilikler olacaksa bunu isdemir üzerinden yapacağını düşünüyorum. Olası finansman ihtiyacında tine isdemire başvuracaktır. Daha önceleri isdemir ereğli yarı yarıya gidiyordum ama artık sadece isdemirdeyim. Kararlara da saygı duyuyorum.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dostum bunlar mükemmel gelişmeler buna itiraz eden yok zaten. Tam tersine Eregl hissedarı bu gelişmelerin olumlu/olumsuz sadece % 5 lik kısmından mahrum kalır. Her Eregl hissedarı Isdmr için en iyisini ister zaten

Keşke yazmasanız !!!
    Kimseye hakaret ettiğimiz falan da yok!
    Daha önce yazdığım gibi sadece hakedene hakettiği cevabı veriyoruz.
    Hakaret falan yazıp kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın.
    Üslup öğreneceksiniz önce,
    Ha bu yaşa kadar öğrenemediyseniz bu saatten sonra öğrenme şansınız çok zor ama yine de yazayım.
    Şöyle yazabilirsin mesela, arkadaşlar bu haberin kusura bakmayın ama isdemirle bir alakası yok.
    Siz Sezgin beyin de twitlerini gösteren cap atmışsınız ama burada bir hata var.
    Ermaden bilanço olarak Ereğli ile konsolide olur, isdemir malesef bundan faydalanamaz,
    Ayrıca isdmr yasal mevzuat gereği şu şu şu sebeplerden dolayı ermaden'den ucuza mal alamayacak. (Bir arkadaş efendi bir dille yazdı, kimse de olumsuz bir şey söylemedi)
    O yüzden hisse beklentilerin altında kalabilir yazarsın.
    Bir taneniz Ereğli al demekten kırıldı adam, perişan oldu üzülüyorum bazen ona, hani milyar lot olmasa acaba pazarlamacısı mı acaba diyeceğim o derece, seviyor demek ki, kendi de nirvanaya ulaşmış, diğerlerini engin tecrübeleri sonucu bulduğu , sokakta elini sallasan ortağını bulabileceğin hisseyi ,ölümsüzlügün sırrını bulmuş bir edayla anlatıyor da anlatıyor (birşey anlattığı yok ya öyle zannediyor neyse) öbürünüz de sabah akşam isdmr kötülüyor, diğeri Ereğli'den kaçıp bu kadar adamın bu sayfaya gelmesine sebep olan sezgin beye takılıyor, bir kaç tanesi yüklü mal boşaltmış zaten, anladık onu da.
    Çözemediğim şey burası isdmr topiği mi veya isdmr kötüleme topiği mi çözemedim, isdmrden başka her şey var son bir kaç haftadır.
    Ben ve benim gibi bir çok kişi bu hisseye yüzbinlerce para bağlamış, oyun mu oynuyoruz burada.
    Ereğli aşığısınız, isdmrle işiniz yok anladık, isdmr Ereğli kadar gitmeyecek size göre anladık, Ereğli isdmrin yüzde bilmem kaçına sahip anladık, bunları yeni bir şeymiş gibi sabah akşam neye sunuyorsunuz.
    Bilmediğim bir şey var mı bana onu söyle.
    Ha ben ermaden haberinden sonra portföyüme Ereğli eklemeyi düşünüyorum ama isdmr tutmaktan da vazgeçmeyeceğim.
    Seviyorum isdmri, sen benim sevdiğim hisseyi kötülüyorsun sürekli burada, aşığım kardeşim isdmre, niye benim topigimde Ereğli konuşup duruyorsun, hadi konuşuyorsun konuş da niye benim malımı karalıyorsun sürekli veya neden başka hisse pazarlayıp duruyorsun.
    Bir de sayfaya kattığınız gerçekten bir şey yok, sürekli üst perdeden konuşup duruyorsunuz, yok ben şunu yaptım,yok ben bunu yaptım,milyon lotunuzla ne işiniz var aga burada salın da bizi.
    İstemiyoruz yeter, bilgi verdiğiniz de yok, sadece kendiniz öyle zannediyorsunuz.
    Hani yazmışsınız ya "insanlar burada yazmaktan vazgeçecek" diye rica ediyorum salın abi.
    Allah rızası için.
    Yazmayın!!!
    Kanser ettiniz bizi.
    Son olarak ortaya bir söz söylüyorsunuz burada bize laf atıp saldırılıyor diye.
    Kimsiniz, nesiniz, kayda değer ne paylaşıyorsunuz ki, sabah akşam burada yazmayacaz diye tribe griyorsunuz.
    Benim malımı kötülemekten başka ne yapıyorsunuz.
    Tekrar tekrar rica ediyorum yazmayın.
    Ereğli bir tık uzakta.
    Bırakın kendi saflığımızda boğulalım.
    Anlamıyoruz bu işten salın bizi.
    Bizi bize bırakın, zira yeteri kadar bıktırdınız.
    Hayır Ereğli topiğinden buraya hisseyi kötüleyen bir kaç eleman yüzünden kaçıp geldiniz.
    Benim malımı niye kirletiyorsunuz burada.
    Anladık Ereğli her gün fark koya koya gidecek, tamam sizsiniz.
    Uzayın şu sayfadan.
    Bir daha ki sefere bu kadar edepli kalamayacağımı düşünüyorum.
    Adam yüzde 95 ortaklık üzerinden hala aynı sakızı çiğneyip duruyor.
    Anladık tamam yüzde 95 ortak.
    Olumlu olumsuz etkilenir.
    Sal bizi.
    Fesubhanallah...

Bunlara Müstehak falan yazmışsın.
    Sezgin bey ve benim gibi bir sürü full isdmrde yüklü malda olanlar var.
    Onlara yıkama yağlama çekiyorsun, onlara da mı müstehak.
    Veya senin üstün okuman ve işin matematiği gereği gördüğünü sezgin görmemiş ona da Müstehak o zaman.
    Yutmakta zorlanacağın kelimeleri fazla kullanma, yaşın da fazla zaten çıkartmak da zorlanırsın sonra.

Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Ben de şunu ekleyeyim o zaman. Ereğli hareket alanı olarak az , isdemir saha çok geniş. İsdemir 4.fırın açıldı, üstelik liman için çed başvurusu yapıldı. Bulunan maden ile ilgili yenilikler olacaksa bunu isdemir üzerinden yapacağını düşünüyorum. Olası finansman ihtiyacında tine isdemire başvuracaktır. Daha önceleri isdemir ereğli yarı yarıya gidiyordum ama artık sadece isdemirdeyim. Kararlara da saygı duyuyorum.

Hocam ben çakma üstatlar kadar çok anlamam ama.
    Bilanço da zaten bizimle alakası olmadığını biliyorduk, yasal mevzuatlar gereği, kendi grup şirketine de indirimli mal veremiyor onu da anladık.
    -Finansman ihtiyacında isdmrden daha yüklü temettü alabilir(gerçi bu kısım çok umrumda değil,ekleme yaparım)
    -isdmr daha geniş araziye sahip ve khk ile özel bölge ilan edildi, buradan gelecek cevherle kapasite arttırımı yapmaya çok daha müsait,
    -liman vs. durumları
    -piyasa açıklığı ve lotu çatı şirkete göre çok daha az aşağı yukarı fiyat hareketleri daha sert olabilir(buna yeterli zamanım var, her ne kadar can sıksa da)

Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Hocam ben çakma üstatlar kadar çok anlamam ama.
    Bilanço da zaten bizimle alakası olmadığını biliyorduk, yasal mevzuatlar gereği, kendi grup şirketine de indirimli mal veremiyor onu da anladık.
    -Finansman ihtiyacında isdmrden daha yüklü temettü alabilir(gerçi bu kısım çok umrumda değil,ekleme yaparım)
    -isdmr daha geniş araziye sahip ve khk ile özel bölge ilan edildi, buradan gelecek cevherle kapasite arttırımı yapmaya çok daha müsait,
    -liman vs. durumları
    -piyasa açıklığı ve lotu çatı şirkete göre çok daha az aşağı yukarı fiyat hareketleri daha sert olabilir(buna yeterli zamanım var, her ne kadar can sıksa da)
    Ağzınıza sağlık.

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sn. Ortaklar kırmayalım birbirimizi , ısdmr de eregli de kaliteli şirketler her ikisinde de payım var. Ha yarın farklı değerlemeler olur piyasada bizde durumu kendimizce analiz ederiz birini satar diğerine geçeriz , hatta komple satıp cıkarız da para bizim , tercih bizim paylaşımları akıl , mantık süzgeçinden geçirip kendi kararlarımızı vermeliyiz .
    Syg.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Uçağa binerken yazmıştım şimdi akabinde yazılanları okudum. Benim paylaşımlarım rahatsızlık verdiyse ben paylaşmam herhangi bir şekilde sorun değil. Ancak benim Isdmr kötülemem gibi bir durum söz konusu dahi olamaz dahası aptallık olur. İnsan kendi malını neden kötülesin.

8.  Alıntı Originally Posted by Mr Steel Yazıyı Oku
    Uçağa binerken yazmıştım şimdi akabinde yazılanları okudum. Benim paylaşımlarım rahatsızlık verdiyse ben paylaşmam herhangi bir şekilde sorun değil. Ancak benim Isdmr kötülemem gibi bir durum söz konusu dahi olamaz dahası aptallık olur. İnsan kendi malını neden kötülesin.
    Sayın Steel sizin emeginiz unutulmaz eski kaliteli Erdemir topigindeki, lafimiz size değil onlar kendini biliyor.

Sayfa 471/566 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •