Sayfa 450/566 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 4524 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Kendimi son ÖKÜZÜ de sattıktan sonra, tarlasına 3 kilo GÖK TAŞI düşen DAYI gibi hissediyorum!

2. Hem şirketimiz hem ülkemiz için önemli bir gelişme hayırlara ve güvenilir yarınlara vesile olur inşallah. Bedelli sermaye artırımı beklemiyorum ancak temettü haliyle daha az olabilir ki son derece normal ve anlaşılır bir durum olur. Eregl böyle bir yatırımı kendi imkanlarıyla rahatlıkla finanse edecek güçtedir bedelliye ihtiyaç duymaz. Ya uygun krediyle ya da temettünün bir kısmını kullanarak finanse eder. Hayırlı olsun. Şahsım adına değişen bir durum yok. İyisine de kötüsüne de ortağım öyle olmaya da devam edeceğim.

3.  Alıntı Originally Posted by Mr Steel Yazıyı Oku
    Hem şirketimiz hem ülkemiz için önemli bir gelişme hayırlara ve güvenilir yarınlara vesile olur inşallah. Bedelli sermaye artırımı beklemiyorum ancak temettü haliyle daha az olabilir ki son derece normal ve anlaşılır bir durum olur. Eregl böyle bir yatırımı kendi imkanlarıyla rahatlıkla finanse edecek güçtedir bedelliye ihtiyaç duymaz. Ya uygun krediyle ya da temettünün bir kısmını kullanarak finanse eder. Hayırlı olsun. Şahsım adına değişen bir durum yok. İyisine de kötüsüne de ortağım öyle olmaya da devam edeceğim.
    En kötü bir bedelsiz yapar. Onun da bekleyeni çok.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    En kötü bir bedelsiz yapar. Onun da bekleyeni çok.
    Daha önce yazmıştım, 7 milyar sermaye tavanını sürekli kap a güncelleme atıyordu, 2023 de yapar diyordum, daha erken olabilir... Bedelli de olabilir, o da olur farketmez. Alıştık kredi çekmeye...

5. viop %7.62 açtı.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Erdemir Maden, Türkiye'de demir cevheri üretiminin %34'ünü, ülkemizin demir cevheri ihtiyacının %12'sini karşılıyor. Türkiye'nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında uzun yıllardır yer alan Erdemir Maden, OYAK Maden Metalürji içindeki yerli ham madde ihtiyacının kalbi olmayı sürdürüyor.
    Er maden kadar iyiyse halka da açılmalı ve
    halka açılsa yatırımı rahatlıkla finanse eder ve bu arada alım tarihini bile unuttuğum Ereğli’de sadece 17 lotum var aynı zamandakağıt olarak 1994 yıllarından küsürat hisse vardı biryerlerde

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Daha önce yazmıştım, 7 milyar sermaye tavanını sürekli kap a güncelleme atıyordu, 2023 de yapar diyordum, daha erken olabilir... Bedelli de olabilir, o da olur farketmez. Alıştık kredi çekmeye...
    Sayın fedoramca neden hemen bedelli yapacağını düşünüyoruz. Bu şirket değilmi son 3 senede 1 milyar dolar yatırım yapıp, aynı zamanda temettü dağıtan. Kaldı ki bu 3 senenin biri pandemi senesi. O süreçte bedelli yapmayan şirket neden bedelli yapsın. Ereğli nakit üreten bi şirket. Bi de bu yatırım maden çıkartmak olduğu için teşvik ve uzun vadeli kredi kanallarını kullanmak çok kolay.

Sayfa 450/566 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •