Sayfa 456/566 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Ben sana yazmadım sayın hocam.
    ama burada doğal olarak ne haberi beklersin bu sayfada isdmr değil mi?
    Tamam eregli yazılıyor da bir de ismdr almamam hususunda nasihat veriliyor .
    10 yaşındaki oğlum bile Ereğli'nin yüzde 95 isdmrin sahibi olduğunu biliyor.
    Ben daha çok büyüme kapasitesi nedeniyle bu hisseyi almışım (temettü nedeniyle değil)
    Son bir kaç sayfaya yazılanlara bir göz at.
    Yok isdmr alacağına Ereğli al,
    Yok bu niye tavan gidiyor,
    Yok bunun isdmre bir faydası yok.
    Saka mısınız la siz?
    Ne yapmaya çalışıyorsunuz.
    Biz buraya para bağlamışız oyun mu oynuyoruz?
    İnsanların sinirleriyle oynuyonuz
    Hocam seni anlıyorum. Sen de haklısın.
    Aynı durumları 4-5 aydır Ereğli de yaşadım. Daha öncesinde de yaşadım.
    Ben kolay kolay kızan bir insan değilimdir. Hatta kimseyi kırmak, incitmek istemem. Ama kendime saygısızlık yapılmasını da istemem. Benim mesajlarımı alıntıladığın için kendi üzerime alındım. Tekrar kusura bakma.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    İsdemir neden tavan oluyor ben anlamıyorum, yani bunun matematiksel bir karşılığı yok. Psikolojik olarak Ereğli alamayanlar alıyor olmalı.
    Nasıl matematiksel bir karşılığı yok hocam. Ismdr bu işten daha çok faydalanacak diyorum bende.

3.  Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    Nasıl matematiksel bir karşılığı yok hocam. Ismdr bu işten daha çok faydalanacak diyorum bende.
    nasıl daha çok faydalanacak sn mathador , biraz açabilir misiniz ? sonuçta ermaden de tıpkı isdmr gibi ereğli de konsolide olacak ... çok düşük bir fiyata ne ereğliye , ne isdmr e , ne kardemir e satamaz ... günün sonunda yıl sonunda ermaden de tıpkı isdmr gibi temettüsünü ereğli ye ödeyecek , ermaden isdmr den tek farkla , ilave % 10 payı karşılığında kardemir e de temettü ödeyecek ...

Tütüyor anlık

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. Arkadaşlar sakin gemi aynı gemi... Isdemir in bu durumun dışında olması kağıt üstünde olsa bile pek düşünülemez.... ISdemir kötü olsa o da Ereğli yi etkiliyor sonuçta...

6. Burada arkadaşların hepsine dönüp dönüp itibar veriyorum, İNSANA da yatırım... Ama geri dönüş çok zayıf. %10 geri dönüşü yok, ayıp ediyorsunuz vallahi...

7. Şimdi müzik haftaya ve sonra artık yavaş yavaş da olsa çalmaya devam edecek mi? Asıl mesele bu. Bakalım..

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Burada arkadaşların hepsine dönüp dönüp itibar veriyorum, İNSANA da yatırım... Ama geri dönüş çok zayıf. %10 geri dönüşü yok, ayıp ediyorsunuz vallahi...
    verdirmiyor fedoramca..başkalarına yönlendiriyor.itibar puanı verdim say.hayırlı kazançlar.

Sayfa 456/566 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •