Sayfa 447/566 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Sn Fedor yine de temkinli olmakta fayda var, ne haberler gördük hisseler ertesi gün beklenen tepkileri vermedi. Bakalım yarın sabah göreceğiz.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Şimdi nisanda evi barkı satıp Ereğli almayan ağlamaya başlıyormuş, bu borsa böyle bir şey işte
    - Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Krediler kapalı olduğundan pek arayan soran yok.Firsat verirse 27-28 bin lot civari fitim.
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    fırsat verir bence yine...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Şu günde de Kızıldağ yok, yani.. Neyse...
    İşe yarar kşim varsa kaçırıyorlar... Şimdi çok lazımdı sn.kızıldağ...3-5 yersizin yorumları kaçırıyor milleti.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by James Yazıyı Oku
    Sn Fedor yine de temkinli olmakta fayda var, ne haberler gördük hisseler ertesi gün beklenen tepkileri vermedi. Bakalım yarın sabah göreceğiz.

- Yatırım tavsiyesi değildir.
    Dostum yarın 20 ye düşse ben yine alacağım, 5 yıllık plan yapmıştım, şu an doğru yolda olduğumu teyitledi bu kap. Yani fiyat 20 gün sonra 60 da olsa satmayacağım, 20 olsa da satmayacağım... 10 bin lot daha blok alım kolluyorum...

Fiyatı istedikleri gibi yapabilirler ama çok oyalanırlarsa buralarda mal kaptırırlar...

Siz haklısınız yani, istediklerini yapabilirler...

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    İşe yarar kşim varsa kaçırıyorlar... Şimdi çok lazımdı sn.kızıldağ...3-5 yersizin yorumları kaçırıyor milleti.
    Sezgin bey (kizildag) twetrda yaziyor ordanda bakabilirsiniz

6.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Napsın adam, her yazdığı yatırım tavsiyesi algılanıyor sonra da hesap soruluyor. Haklı yazmamakta. Neyseki kuşlu sitede yazıyor.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by rollercoaster33 Yazıyı Oku
    bu durum gerçekten çok sıkıcı. kısa vade için bu zamanda beklenilmez kağıtta. uzun vadede ereğli gibi bir şirketin, yatırımcısının kayıplarını karşılayacak bir fiyata geleceğini sanıyorum. Bekliyoruz.İyi mi yapıyoruz kötümü bilmiyorum ama bekliyoruz.
    iyi yapıyormuşuz ereğli ile yola devam.

bu yarından itibaren ereğli zirvelere çıkacak demek değil tünelin ucunda ışık var demek.

8. Biz nasıl etkileniriz arkadaşlar sığ olmamız eregliye göre avantaj ama haberin asıl muhatabi da eregli

Sayfa 447/566 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •