Sayfa 58/566 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 4524 madde; 457 - 464 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Mr Steel Yazıyı Oku
    Benim açımdan temettüye dönük takvim işlemeye başladı. Bu süreçte basit bir tartışma nedeniyle biraz forumdan uzak kaldım ama hergün okudum yazılan çizilenleri. Ben de değişen sadece tek bir durum var. Tüm yıl boyunca yaptığım tüm işlemleri tek bir amaçla yaptım Eregl lot artırımı. Şahsen son derece başarılı şekilde çalıştı stratejim. Fiyatla bağımı tamamen kestim 2022 için hedeflediğim lot sayısına yıl bitmeden ulaşmış oldum. Bundan sonra yazmaya devam. Eregl candır gerisi heyecandır.

Hedef 2023 Mart

Ben kim miyim?

Eskiden vhisak idi artık Mr Steel
    Tekrar hoş geldiniz Mr. Steel..
    Özlemiştik sizi 😊😊

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bu sene bir aksilik ölüm kalım olmaz ise
    Temettüler ile yazlık alacağım .
    Alırsam şayet Ereğli’de ısdmr de
    Bizi seven burada dertleştiğim yazıldığım tüm ortaklarıma ziyafet çekeceğim
    Hayırlısı artık
    Fedoramca gelir
    Deniz Ali gelir
    Kızıldağ abi de gelir DİE düşünüyorum
    GELİRİZ İnşallah

3.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Teşekkürler.
    Rica ederim..

Oradaki kıstaslar Şu:

1) Listelenen ve gayrı meşru kabul edilen gelirlerin Toplam gelirlerin (burada gelirlerden kasıt Toplam Yıllıklandrılmış Satışlar ) %5'inden büyük olmaması
    2) Nakit ve Benzerleri, Ticari Alacaklar gibi içerisinde faiz geliri içerebilecek varlıkların toplamının toplam aktiflerin ya da piyasa değerinin (hangisi büyükse) 1/3'ünden fazla olmaması (faiz geliri değil, içinde faiz içerebilecek varlıkların toplamı kastediliyor)
    3) İçerisinde faiz ve türevlerini içerebilecek borçların (finansal ya da ticari borçlar) toplam aktiflerin ya da piyasa değerinin (hangisi büyükse) 1/3'ünden fazla olmaması (faizin kendisnin değil, içinde faiz ödemesi içerebilecek borçların toplamı kastediliyor)

Bu kriterleri sağlayan ve ana faaliyet alanı listelenen ve gayrı meşru kabul edilen ürünlerin üretimini ya da alım- satımını içinde barındırmayan her şirket katılım endeksinde yer alabiliyor.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

4. Sayın (yeni nickiyle) Mr Steel, tekrardan hoşgeldiniz foruma. Sizi gözlerimiz çok aradı. Umarım bir daha ayrılmanızı gerektirecek bir durum yaşanmaz.
    Not: şuan benden başka kimse bilmese bile isdemir/ereğli de benim süper emekli olmamda; siz ve sezgin bey gizli kahramlarımsınız. Herşey için teşekkürler.

5. Nyse endeksine geçiş vardı. 16 Eylül sanırım, bakalım kime ne fayda sağlayacak, yada fayda sağlamaya başladı mı.

6. An itibariyle viop xu30 getirisi
    Yüzde 7 yi geçti
    Yarına yine bedavadan para gelecek 😊

7. Yüzde 8 olur DİE korkuyorum

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Yüzde 8 olur DİE korkuyorum
    Yüzde 4 üstüne 4 daha geldi. Açığa satışlar yine yüksek Ereğli de yükseliyor, sanırım 36 milyon lot açığa satış görünüyor. Beşinci sırada Ereğli.

Sayfa 58/566 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •