Sayfa 1/565 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4514 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

ISDMR - İskenderun Demir Çelik

ISDMR - İskenderun Demir Çelik

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Hayirli olsun siftah mesaji benden

3. Yeni baslik Hayirli olsun.herkese bereketli kazanclar.

Hayırlı olsun

5. Yani başlık hayırlı olsun ☺ Doğalgaza ve elektriğe gelen zamlardan sonra elektrikle üretenler ne yapacak merak içindeyim

6.  Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    Yani başlık hayırlı olsun Doğalgaza ve elektriğe gelen zamlardan sonra elektrikle üretenler ne yapacak merak içindeyim
    Nanay nanay daha kışa girmedik;(
    İşimiz zor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

7. isdemir olan ilgiyle burda yeni bir başlık actirir duruma getirdik benim hedefimiz 7.5 milyon ton üretimi görmek

8. Günaydınlar

Sabah akşam lot hesabı yapıyorum.

Beş yılda 60 bin lot civarı hedefim vardı. Bu saçma fiyat süreci ne kadar uzarsa o kadar yaklaşıyorum.

Hatta 5 yılda değil İNANILMAZ ama 1,5 yılda!

Yani bu lotlara 2024 yılı Mart ayında sahip olabilirim…

O yüzden hayırlısı ne ise o olsun diyorum.

Bence bu süreç kendi içinde inanılmaz fırsatlar sunuyor, o yüzden çok da böyle devam etmeyebilir…

Şu dönem büyük ve kendinizi yok edecek kredisel riskler almadan, endekse ona buna bakmadan, toplayabildiğiniz kadar çok toplama zamanı, büyük resime odaklanmalı…

Sorası da biraz şans, en kötü paranızı geri alırsınız…Beklentilerin olmamış olması sizi yok etmez. Şu an Ereğli hisselerini satıp çıktığınızda olduğu gibi, onların şu anda bile bir değeri mevcut!

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 1/565 1231151101501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •