Sayfa 454/566 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Tavanı bozup duruyor
    İsdemir neden tavan oluyor ben anlamıyorum, yani bunun matematiksel bir karşılığı yok. Psikolojik olarak Ereğli alamayanlar alıyor olmalı.
    Az insan çok huzur

2. Resesyonun ilacı esasında bol para ile insanlara kaşıkla kazı yaptırıp alt yapı inşa etmekten geçer. USA ve Almanyada alt yapı eksikliği çok. Bakalım zamanla yaşayıp göreceğiz.

Alıntı Originally Posted by Mr Steel Yazıyı Oku
    Eee resesyon noldu?? Bitti mi??

3. Sezgin hocanin twitter hamlesini çok dogru buluyorum.
    Malum hissenin pta tesisi mi neyse onu orada calisan amelelerden bile daha sık görmeye basladik sosyal mecralarda. Herkesin konustugu surekli bir seyler yazdigi hisseler populeritesini hic kaybetmiyor. Populerite kaybolmayinca da hisse fiyatina yansiyor.
    Artik demir çelik yatirimcisinin da surekli kuslu sitede olmasi ve konusmasi lazim. Insanlarin surekli gozunun onunde olmasi şart.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Son bir haftada 25-25,50 TL ortalamalardan 682 bin adet satan Ziraat sattıklarını panikle 26,62 den yerine koymuş...

5.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Sezgin hocanin twitter hamlesini çok dogru buluyorum.
    Malum hissenin pta tesisi mi neyse onu orada calisan amelelerden bile daha sık görmeye basladik sosyal mecralarda. Herkesin konustugu surekli bir seyler yazdigi hisseler populeritesini hic kaybetmiyor. Populerite kaybolmayinca da hisse fiyatina yansiyor.
    Artik demir çelik yatirimcisinin da surekli kuslu sitede olmasi ve konusmasi lazim. Insanlarin surekli gozunun onunde olmasi şart.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Orada çok dalga geçtiler milletle. Küstürdüler insanları.

Ben bile insanlara faydalı olayım diye bir ara kendi çapımda bi şeyler yapıyordum. Sonra bıraktım. Hatta borsa ile takip ettiğim her şeyi bıraktım. Sonra baktım olmuyor. Minimum düzeyde yine takip ediyorum ufak ufak.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Yani diyorsunuz ki ermaden cevheri düşük fiyattan sadece Ereğli'ye verecek isdemire bir faydası olmaz.
    Yazdıklarınızdan çıkan anlam bu.
    İsdmr kendi iştiraki değil sonuçta.

7.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Yani diyorsunuz ki ermaden cevheri düşük fiyattan sadece Ereğli'ye verecek isdemire bir faydası olmaz.
    Yazdıklarınızdan çıkan anlam bu.
    İsdmr kendi iştiraki değil sonuçta.
    Yok tam olarak bu anlam çıkmaz ama Ermaden'in cirosundan faydalanamaz.

Ermaden Ereğli bilançosunda tam konsolide.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 454/566 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •