Sayfa 489/566 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. 13.02.2023 tarihli özel durum açıklamamızda Şirketimizin üretim tesislerinde durum tespiti çalışmaları nedeniyle üretime ara verildiği belirtilmiştir. Söz konusu açıklamamıza ilave olarak;

Deprem nedeniyle meydana gelen hasarın mali boyutunun tespiti için çalışmalar devam etmekte olup hasar tutarının Şirketimizin mali tablolarını önemli ölçüde etkileyecek düzeyde olmadığı değerlendirilmektedir. Ayrıca Şirketimizin deprem kaynaklı oluşacak hasarları sigorta teminatı kapsamındadır. Şirketimizin yeniden üretime geçebilmesi için tesislerde proses bazında çalışmalar devam etmektedir. Söz konusu çalışmalar tamamlandıktan sonra kademeli ve kontrollü bir şekilde üretime yeniden başlanması planlanmaktadır.

Konuya ilişkin gelişmeler olması halinde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Pazartesi başlıyor uz

3. ISDMR.E sırası, şirket ile ilgili özel durum açıklamasının Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurulmuş olmasına istinaden 20/02/2023 Pazartesi seans başından itibaren yeniden işleme açılacaktır.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belirsizlik her türlü suistimali beraberinde getiriyor.Nihayet gelen Kap haberleriyle tünelin ucunda ışık görüldü.Zaten Isdemir'in kurumsalligi asla tartışılmaz.Ama yaşanan depremin ülkemiz üzerindeki yıkıcılığı ortadayken tedirginlik oluyor.Insanlarimiz ve ülkemiz için tekrar geçmiş olsun.

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öneri mi?Asla olamaz.

5. Bir yerde gördüm doğrumu dur bilmiyorum yanlış ta olabilir şu kuş olan yerde hatayda oturan çok olduğu için personel envanter inde kayıp çok ana fabrikadan Karadeniz de olan Karabük yakın olan yerden ekip geldiği üzücü aklıma şu geldi her fabrika olmazsa olmaz kendi lojmanı i kendi yapmalı Ereğli kardemir isdemir sasa veya diğerleri kritik yerlerde olan personel buralarda veya hepsi oturtulması piyasa dan ev otirmalari yasaklanmalı. Savaş çıksa Allah korusun fabrika var kullanacak adam yok sığınağı da dahil olmalı ben kardemir lojmanları karşımda tek katlı zamanında almanlar yapmış adamlar 50 sene önce düşünmüşler biz hala oralara gelemedik ama personel e yetmiyor çoğu Safranbolu da oda sıkıntı

Alıntı Originally Posted by Ofli78 Yazıyı Oku
    Bir yerde gördüm doğrumu dur bilmiyorum yanlış ta olabilir şu kuş olan yerde hatayda oturan çok olduğu için personel envanter inde kayıp çok ana fabrikadan Karadeniz de olan Karabük yakın olan yerden ekip geldiği üzücü aklıma şu geldi her fabrika olmazsa olmaz kendi lojmanı i kendi yapmalı Ereğli kardemir isdemir sasa veya diğerleri kritik yerlerde olan personel buralarda veya hepsi oturtulması piyasa dan ev otirmalari yasaklanmalı. Savaş çıksa Allah korusun fabrika var kullanacak adam yok sığınağı da dahil olmalı ben kardemir lojmanları karşımda tek katlı zamanında almanlar yapmış adamlar 50 sene önce düşünmüşler biz hala oralara gelemedik ama personel e yetmiyor çoğu Safranbolu da oda sıkıntı
    İsdemirin kendi bünyesinde çok lojmanı var. İsdemir fabrika ile ısıtıyor. Lojman çıkmayanlar bizim Dörtyol da , Payasta ve İskenderun da oturuyorlar. Çok fazla kayıp yok tamamen bilgi kirliliği. İsdemir lojmanında da 1 tane yıkılan yok. Pazartesi İsdemir kaldığı yerden başlıyor. Olan ölene oldu. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7. katti abi hayırlı geceler hayırlı kadiller iyi olduguna sevindim boyle bişey yazmıslar bende tahminim lojmanı oldugu bizm burada kardemirde var ama bazı insanlar lojmanda değilde safrsnbolufa çok oturan vr ben de aklıma su geldi hatay ile payas arası aralıklı oldugu için insanlar genelde fabrikanın oldugu yerden calısmıyor kardemirde öyle lojmanlar harici neyse tekrardan iyi olduguna sevindim hayırlı geceler

Alıntı Originally Posted by Ofli78 Yazıyı Oku
    katti abi hayırlı geceler hayırlı kadiller iyi olduguna sevindim boyle bişey yazmıslar bende tahminim lojmanı oldugu bizm burada kardemirde var ama bazı insanlar lojmanda değilde safrsnbolufa çok oturan vr ben de aklıma su geldi hatay ile payas arası aralıklı oldugu için insanlar genelde fabrikanın oldugu yerden calısmıyor kardemirde öyle lojmanlar harici neyse tekrardan iyi olduguna sevindim hayırlı geceler
    Allah razı olsun. İsdemir çok büyük araziye sahip. İçerisinde çok fazla lojmanı var. Anaokulu, ilkokul.,ortaokul ve lisesi var. O kadar büyük yani. Lojmanda en az 5, 10 bin kişi var.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 489/566 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •