Sayfa 43/566 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Bankalar diyor ki, 11-12 yıldır TL olarak aynı değerdeyiz, hazır enflasyon var bizde biraz değerlenelim. Bu enflasyon en çok sanayide hisseye fayda sağalmalı. Ama ne oldu tersine hrc fiyatlarının gerilemesi bahane edilerek temettü sonrası bize Belkide 6-7 ay kaybettirdiler. Madem enflasyon var, madem hrc düşüyor, tamam değerlenme ama en azından değerini koru. Neden enflasyonu görmezden gelerek temettü önceki rakamlara geldiniz ve neden 18 lira hedef verdiniz.

2. Nebati: BIST 100 endeksi 2 aydır rekor üstüne rekor tazeliyor. Öyle ki, bu yükseliş, Temmuz 2005’ten bu yana en güçlü ralliye işaret ediyor

Süt 15 lira oldu, hasbam başkasının yaptıkları ile övünüyor, hayır vatandaşa bir faydası olsa övün.

3. Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarına yeni Genel Müdür atandı.

Ereğli Demir Çelik Fabrikası Genel Müdürü Salih Cem Oral, İskenderun Demir Çelik Fabrikası Genel Müdürlüğüne atandı.

Oral'dan boşalan Erdemir Genel Müdürlüğü görevine ise Ereğlili bir isim Erdemir Demir Üretim Eski Direktörlerinden Niyazi Aşkın Peker getirildi.

https://ereglifm.com.tr/haber/erdemi...el-mudur/25870

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Nebati: BIST 100 endeksi 2 aydır rekor üstüne rekor tazeliyor. Öyle ki, bu yükseliş, Temmuz 2005’ten bu yana en güçlü ralliye işaret ediyor

Süt 15 lira oldu, hasbam başkasının yaptıkları ile övünüyor, hayır vatandaşa bir faydası olsa övün.
    Süt en son 1 ay önce aldım 25 tl idi, pastörize, 3 alacaktım 2 aldım çünkü ondan önce aldığım fiyat 3-4 tl lerdi, sonra aa 7 oldu falan diye hatırlıyorum, elim 25 tl den 3 paket birden almaya gitmedi

Gariban bunları görüyor mudur, görse de anlıyor mudur bilmiyorum!

5. Bir gün açılış seansları alıma fırsat vermediğinde ve bu azda olsa genele yayıldığında 17 aralığı hatırlarız. Tabi bunların geneli en fazla BİST30 olur. Yanlara girmeleri şimdilik zor.

6. Genel müdürler değişse de piyasa bu yönetimi pek beğenmiyor. Sanki değişim bu belediyenin tapu tacizi işin gelmiş gibi duruyor. Ereğli’yi bilmesi daha önce Ereğli’de çalışması muhtemelen büyük fayda sağlayacak. Dışarıdan beğenilmediğinin söylenmesi de bu şekilde karşılık bulur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Genel müdürler değişse de piyasa bu yönetimi pek beğenmiyor. Sanki değişim bu belediyenin tapu tacizi işin gelmiş gibi duruyor. Ereğli’yi bilmesi daha önce Ereğli’de çalışması muhtemelen büyük fayda sağlayacak. Dışarıdan beğenilmediğinin söylenmesi de bu şekilde karşılık bulur.
    Bu yönetimden bir beklentim yok üstat..Gelecek için tüm beklentimiz..Bunların verimli yönettiğini düşünmüyorum.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bu yönetimden bir beklentim yok üstat..Gelecek için tüm beklentimiz..Bunların verimli yönettiğini düşünmüyorum.
    Yatırımcı ilişkilerine yazdım, basından duyuyoruz ayıp olmuyor mu diye? Bakalım hagi kopyala yapıştır madde ile cevap verecek...

Sayfa 43/566 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •