Sayfa 487/566 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

Herkesten Allah razı olsun

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Alıntı Originally Posted by ostenit Yazıyı Oku
    Fabrikaya ait lojmanlarda da herhangi bir yıkılma yok. Fabrikada su ve elektrik yok ama 4. yüksek fırında fazla bir hasar bulunmuyor. üretim 1-2 haftaya aynı şekilde devam eder.

Herkese geçmiş olsun
    Bilginiz için çok teşekkür ederim, katti bey nazarında herkese geçmiş olsun; vefat edenlere Allah rahmet eylesin ama yeter artık şu önlemler alınsın, binalar denetlensin. Böyle mi devam edeceğiz?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3. Çok ciddi bir durum yokmuş fabrikada, hadi geçmiş olsun.

4. Geçmiş olsun .....

5. Kattı abi çok geçmiş olsun ölenlere Allah tan rahmet diliyorum acımız çok büyük ülkemiz adına tekrardan çok cok geçmiş olsun Allah korusun tüm insanlarimizi

Alıntı Originally Posted by Ofli78 Yazıyı Oku
    Kattı abi çok geçmiş olsun ölenlere Allah tan rahmet diliyorum acımız çok büyük ülkemiz adına tekrardan çok cok geçmiş olsun Allah korusun tüm insanlarimizi
    Çok teşekkür ederim

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Isdemirci abiler;
    ABD'deki gökdelen inşaatlarında kullanılan çelik bizde hangi fabrikada üretilebilmekte?
    Ülkemizdeki yüksek binaların çelikten yapılması çok mu pahalıya gelir?

Bu konuda bilgisi/fikri olanınız var mı?

8. Ben Karabük tee yaşıyorum kardemir ive I profil lleri kardemir üretiyor hergun tırlar çıkıyor görüyorum isdemir de üretimi yapar sanırım çünkü o fabrika 3 üretim yapıyor saç i profil ve düz nervurlu demir Ereğli sadece saç sanırım kardemir düz ve i profil Ray üretirler

Sayfa 487/566 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •