Sayfa 488/566 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Ülkemizde 06.02.2023 tarihinde yaşanan deprem felaketi nedeniyle Şirketimiz İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.'de durum tespit**çalışmalarına devam edilmektedir. Çalışmalar tamamlanıncaya kadar üretime ara verilmiş olup, konuya ilişkin gelişmeler ilerleyen**günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Depremden etkilenen tüm çalışanlarımıza ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dileriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sonuçta entegre tesis ben bir şey olacağını zannetmiyorum geçenlerde bir patlama oldigundada üretimle ilgili bir ara olmuştu sanirim neyse bu işler düzelir olan canlara oldu inşallah Allah birdaga böyle şeyler gostermez

3. Kuslu sayfalarda yazıyor lar Ereğli den ekip geldiğini bilen varsa. Oradaki bazı yorumlar da fabrikada problem olmadığı ve bölgeye yardımcı olacakları için duruş yazıyor ve tosysli olan içinde çok problem olmadığı yazıyor lar bölgeden haber verecek varmu veya son durum nedir acaba Allah'a rmanet

Alıntı Originally Posted by Ofli78 Yazıyı Oku
    Ben Karabük tee yaşıyorum kardemir ive I profil lleri kardemir üretiyor hergun tırlar çıkıyor görüyorum isdemir de üretimi yapar sanırım çünkü o fabrika 3 üretim yapıyor saç i profil ve düz nervurlu demir Ereğli sadece saç sanırım kardemir düz ve i profil Ray üretirler
    Teşekkürler sn. Oflii

5. Bisey değil insanın zaten hiçbir şeye hevesi kalmıyor inşallah insanlarımız daha fazla zarar görmeden kurtulur Allah sabır versin çok zor

6. https://twitter.com/_orkunt/status/1...ZizTxGfxg&s=19

İsdemir Yangin Arama Kurtarma ekibinin kurtardigi arkadasin bilgiseli. Var olsunlar.

7. İskenderun dc haber varmi ki 🤔

8. Elhamdülillah yeni haber geldi. Sigorta şirketi rsfindsn karşıla ak ve üretim için sıkıntı yok diyor olan dediğimiz gibi insanlara oldu

Sayfa 488/566 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •