Sayfa 63/566 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 4524 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. İnşallah Sayın Kızıldağ, bizim şirketler dururken, bizden alınsın!

Benim de hayalim en az 50 bin lot, ara blok alımımı yaparsam 2,5 yılda hedefe ulaşıyorum. 5 yıl yaparsam, 70 e yaklaşıyorum ki çok iyi… İş hayatımla birlikte bırakacağım. 3-5 yıl arası bir yerde…

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Finansal özgürlükte en büyük engel bayanlar oluyor �� eşler parayı görmeden kabullenmiyor çevrende çok gördüm

Gizli başlanmalı bu işe sonra açıklanmalı
    1 dönem temettü hesaplarına yattığında fikirleri değişiyor beyanname ile uğraşmamak için de bir alternatif

3.  Alıntı Originally Posted by Mr Steel Yazıyı Oku
    Bu süreçte ben de kendimi geliştirmek analiz etmek fırsatı buldum en önemli vardığım sonuç şu oldu.

Eregl lotu artırmak için Eregl trade etme!!

Önceden yazmıştım hatırlarsınız. Eregl teminat verip karşılığında kredi kullanıp bu krediyle trade ediyorum demiştim. Bu süreçte boğa trendinde artış içinde olan hisselerde trend ederken (Karsn-Mndrs-Clebi-Toaso-Yatas ilk aklıma gelen trade ettiklerim) Eregl baskı altında olduğu için ucuz fiyatlardan bolca toplama imkanı verdi. Taa ki son haftaya kadar. Elimdeki ciddi lot sayısına rağmen 28 lerde kalması fırsat veriyordu. Trade karlarıyla bir nevi 0 maliyetli Eregl biriktirme imkanı oldu. Ama artık piyasa Eregl farketmeye başlayınca tüm trade pozisyonlarımı kapayıp ana amacı gerçekleştirdim. Şu anda portföy demeyeceğim çünkü trade amaçlı tutmuyorum Ereğl tek hissem. Ancak burada uzun vadeli bakış açım şudur bana yıllık düzenli 15 cent vermesi yetiyor. Temettü verimi yüksek kalmaya devam ederse bu müthiş olacaktır. Az bir şey de trade amaçlı Clebi var. Lot sayısına odaklanmak gerekiyor gerçek farkı o yaratacaktır. Fiyat şeytandır başka bir şey değil
    Hocam hoş geldiniz forumdan uzak kaldığınız süre içerisinde gözlerimiz hep sizi aradı ara ara Sezgin beyden haberlerinizi almaya çalıştık tekrardan hoş geldiniz geldiğinize çok memnun oldum

4.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    1 dönem temettü hesaplarına yattığında fikirleri değişiyor beyanname ile uğraşmamak için de bir alternatif
    Herkese iyi geceler, yarın bugünden, öbür gün yarından, diğer günler bugünlerden güzel, bankalardan çıkan, çıkmayan Ereğli/İsdemir’den olsun!!

5. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin: "Gaz, petrol, kömür, kalorifer yakıtı sağlamayacağız, hiçbir şey sağlamayacağız, batı donmuş olacak."

https://www.ensonhaber.com/dunya/vla...-donmus-olacak

Alıntı Originally Posted by Gökhan1963 Yazıyı Oku
    Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin: "Gaz, petrol, kömür, kalorifer yakıtı sağlamayacağız, hiçbir şey sağlamayacağız, batı donmuş olacak."

https://www.ensonhaber.com/dunya/vla...-donmus-olacak
    Kimse rusların avrupaya enerjiyi kapatacağına inanmıyordu. Sanırım çin ve hindistan rusları rahatlattı.
    Gerçekten büyük cesaret. Gerçi Ukrayna üzerinden giden hattı kapatamıyor ruslar, orada vatandaşları bol. Korkar herhalde.

Yunanlılar üzerinden petrol, bizim üzerimizden doğalgaz az da olsa gitmeye devam ediyor.
    Ruslara ticarette nefes veriyoruz ama inşallah başımız belaya girmez.

7. Current gas, electricity prices threaten European steelmaking viability: Eurofer

Mevcut gaz ve elektrik fiyatları Avrupa çelik üretimini tehdit ediyor: Eurofer

8. Demir cevherinden bir hareketlenme mi var bana mı öyle geldi, 2 gün öncenin rakaı düşüyor ama %13 artış var.
    Günaydnlar

Sayfa 63/566 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •