Sayfa 412/566 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    ereğli de bunu yapamazlar.
    Hektaş da olanlardan sonra buna inanmıyorum açıkçası.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

2. Yarına güzel çakacaklar. Hissettiğim o.

Hayırlısı.

3. Şu anın havasına çok aykırı ama aklıma geldi yazmasam olmaz. Cevap yazıp polemik oluşmasın lütfen ..

Hissenin bu hareketini görünce kendi kendime, "Bilanço öncesi çıkmak isteyenlere fırsat veriyor" dedim.

Sonra da bunu biri söylemişti dedim ve aklıma Sayın Tory geldi.

Mayıs'ta idi işte, 35'den 26'lara düşmeden hemen önce, 35'leri zorlarken, Sayın Tory, mızmızlanan arkadaşlara, bakın hisse çıkmak isteyene fırsat veriyor, çıkmak isteyen buyursun buradan çıksın demişti.

Temettücüler sürekli eleştirilirken güzelleme yaptığımız için, Sayın Tory de aylar önce böyle demişti diye 6 aydır kimse bir şey yazmadı...

İşte şimdi ben yazıyorum Sezar'ın hakkı Sezar'a...

Polemik için yazmadım aklıma geldi, hem seviyorum, sayıyorum ben Sayın Tory'i

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Şu anın havasına çok aykırı ama aklıma geldi yazmasam olmaz. Cevap yazıp polemik oluşmasın lütfen ..

Hissenin bu hareketini görünce kendi kendime, "Bilanço öncesi çıkmak isteyenlere fırsat veriyor"

Sonra da bunu biri söylemişti dedim ve aklıma Sayın Tory geldi.

Mayıs'ta idi işte, 35'den 26'lara düşmeden hemen önce, 35'leri zorlarken, Sayın Tory, mızmızlanan arkadaşlara, bakın hisse çıkmak isteyene fırsat veriyor, çıkmak isteyen buyursun buradan çıksın demişti.

Temettücüler sürekli eleştirilirken güzelleme yaptığımız için, Sayın Tory'de aylar önce böyle demişti diye 6 aydır kimse bir şey yazmadı...

İşte şimdi ben yazıyorum Sezar'ın hakkı Sezar'a...

Polemik için yazmadım aklıma geldi, hem seviyorum, sayıyorum ben Sayın Tory'i
    31 üstü kaparsa hemen olmasa da bişeyler olabilir. Nasip, kısmet ve ytd.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Hektaş da olanlardan sonra buna inanmıyorum açıkçası.
    hektaşda şöyle oldu, 2,3 milyar sermaye var, 846 milyon dolaşımda. böldü bölündü derken öncesinde 100 milyon şirketin kendisinde olduğunu düşünelim. Maliyeti 1 liradan 100 milyon lira. bölünme öncesilerine göre bu 1 lira 10 lira falandır. Şuan 100 milyon lot 3 milyar tl yapıyor. Bunu uygun yerden satarsa mevcut hektaştan 1 tane daha yaparlar, 15-150 kat değerinin üstünde fiyatlananlarda bunu düşünmek lazım. Ben olsam hektaşı 100 lira yaparım 100 milyon yerine 30 milyon lot satarım.

6. Bilancolarda kar zarar neyise bitti gitti, en önemli yer nakit akış sistemi olmalı.

7.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    31 üstü kaparsa hemen olmasa da bişeyler olabilir. Nasip, kısmet ve ytd.
    Pek ihtimal vermiyorum son dakikalar surpriz yapmaz ise.

Halkyatırım akıllı öneri sisteminde eregl 30,92 değerinden %10 (3+4+3) ağırlıkla alım öneriyoruz , kısa vadeli hedeflerimiz (34.04 , 35.58 , 37.14) , (refnNo: 2814) bilgilendirme mesajı aldım az önce , izliyoruz bakalım neler olacak.

Sayfa 412/566 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •