Special Days Image
Sayfa 565/565 İlkİlk ... 65465515555563564565
Arama sonucu : 4519 madde; 4,513 - 4,519 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Merhaba,
    GK a katılan oldumu aranızda, önemli olabilecek bir şey var mı hissedarlar için?
    Teşekkürler.

2. G.k da sigortadan depremden dönemindeki kâr kaybını da alacağiz dediler hissede yaprak kimildamiyor.

Halka acik kısım 147 milyon lot.

Bunun %11 i çalışanların kaldi 130m lot..

20 milyon lot var oyak takasinda bunlar sabit değişmiyor kaldi 110 milyon lot..

7 yil once halka arz ettiler 7 yilda arzdan alanlarda dagitimi yapmistir bu saate kadar ..

İki yıldır her Allah'ın günü satıyorlar nerden geliyor bu kadar satilabilir lot?

3. Abd faiz maiz dedim ama boyle kansiz bir tahta yapicisi oldugunu bilmiyordum,bunlarin Allah'i yok,endeks cikarken de duserken de dusuyor

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Abd faiz maiz dedim ama boyle kansiz bir tahta yapicisi oldugunu bilmiyordum,bunlarin Allah'i yok,endeks cikarken de duserken de dusuyor
    Şu anki satışlar zararına satış gibi görünüyor. Yatay hareket etse yine de anlaşılır ama bu çakılma normal değil.
    Dolar bazlı 3,5 yıl önceki seviyelere geldi Ereğli.
    TL bazlı ise tamamen zararına satış (TL faizi işletirsek)
    Devre kestirecek ne olabilir ki? Üstelik sektör artık dibi gördü diyorduk???

5.  Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Şu anki satışlar zararına satış gibi görünüyor. Yatay hareket etse yine de anlaşılır ama bu çakılma normal değil.
    Selam,
    Bu yerel secim sonrasi Van'da yasananlari bahane edip ortaligi karistirmak istiyor olabilirler.
    Secim sonuclari belli olunca bir suru yurtdisi hesap olumsuz tablo cizmisti.
    Demek istedigim sektor dinamiklerinden ziyade baska faktorlerin devrede oldugu.
    Sirf demir icin degil. Diger cogu buyuk oyuncu da pert ediliyor gorebildigim kadari ile.

Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selam,
    Bu yerel secim sonrasi Van'da yasananlari bahane edip ortaligi karistirmak istiyor olabilirler.
    Secim sonuclari belli olunca bir suru yurtdisi hesap olumsuz tablo cizmisti.
    Demek istedigim sektor dinamiklerinden ziyade baska faktorlerin devrede oldugu.
    Sirf demir icin degil. Diger cogu buyuk oyuncu da pert ediliyor gorebildigim kadari ile.
    Teröristlerin son çırpınışı.
    Seçim hukukunun nasıl işlediğini bilmiyorum. Keşke o adamın aday olamayacağı, başvuru esnasında söylenseydi. Ama tıpkı önceki seçimdeki kyk' dan yargılanıp adaylığına engel olunmayan ve sonrasında görevi elinden alınanlardaki gibi tuhaf bir seçim hukuku işleyişi var. İlla şikayet gelecekmiş ki, yargılama yapılsın...

Her neyse.
    Pkk sizi tükürüğünde boğar diyen bir teröristin bld bşk olması kadar saçma tür bir demokrasi olamaz. Hadi gidin bu lafları başka ülkede "mesela işid öznesiyle" kurun bakalım.... Bizim ülkede yine de şans verilmiş, 3 yıl aday olamazsın, sonra temize çıkarsın demiş ama adam o süreyi de beklememiş. Çünkü 2028' e kadar seçim yok. Şimdi bir şansımı deneyeyim demiş, açıktan faydalanmış girmiş ama yakalandı...

İlk başta söylediğim gibi. Son çırpınışları. Bu olayı bahane edip olay çıkaranların kazdığı kuyu kendilerinin gireceği yer olacak. İçeride de güzel bir temizlik olur.
    Irak ile sağlıklı bir anlaşmanın yapılmasıyla birlikte son nokta konacak inşallah.

Bu arada ereğli 7 haftadır düşüyor. Bu kadar uzun soluklu düşüş geçen sene yine bu zamanlarda olmuş. Seçimden sonra yukarı ralli yapmış...

7.  Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Ustune bi dusus seansi daha,oyak ve hukumet kaynakli bi cikis mi oluyor anlamadim,van olaylari basladigi dakikalarda en sert satisi bu grup yedi, bakalm yarin kendine gelebilecek mi

Sayfa 565/565 İlkİlk ... 65465515555563564565

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •