Sayfa 101/303 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2419 madde; 801 - 808 arası.

Konu: The last of the mohicans

1. başarısız bir topic , topic sahibi görüşlerini pozuna yansıttıysa batmış olması lazım.
    77 den short 81 i geçemez 83 den short 84,2 short 86 mümkün değil 88 hayatta olmaz ordan da short..............

buralardan kısa açıp da portföy yönetiyorum zararda değilim demek

topic sahibini geçen yıl petrolün büyük düşüşünde eski forumda başka bir topic içinde troll tarzı yazılarını hatırlıyorum. petrol ile ilgili abuk sabuk tahminler yapardı...% 90 eminim aynı kişi aynı nicki kullanıyordu

öyle her topic açanın renkli graf atanın peşinden gidilmez.
    burada birtek JAS ın yorumlarını okurdum.
    başarılı bir analisttir . kendine topic açarca burdaki ky ler için faydalı olur.

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    başarısız bir topic , topic sahibi görüşlerini pozuna yansıttıysa batmış olması lazım.
    77 den short 81 i geçemez 83 den short 84,2 short 86 mümkün değil 88 hayatta olmaz ordan da short..............

buralardan kısa açıp da portföy yönetiyorum zararda değilim demek

topic sahibini geçen yıl petrolün büyük düşüşünde eski forumda başka bir topic içinde troll tarzı yazılarını hatırlıyorum. petrol ile ilgili abuk sabuk tahminler yapardı...% 90 eminim aynı kişi aynı nicki kullanıyordu

öyle her topic açanın renkli graf atanın peşinden gidilmez.
    burada birtek JAS ın yorumlarını okurdum.
    başarılı bir analisttir . kendine topic açarca burdaki ky ler için faydalı olur.
    Batmadığını nereden biliyorsunuz?

Mohikan en azından delikanlı, Kuzu gibi patinaj yapmıyor..

Öngörüleri olmadı, tükkanı adam gibi kapattı gitti..

Uzatmaya gerek varmı? Adam daha ne yapsın?

mohikan hocamı tanırım çok uzun süre devdav nicki ile eski forumda çok takip etmişliğim vardır. kendisini sürekli kızdırırdım.

elliot sayımına inanmam, ama bir bakış açısıdır, emektir. saygı duyarım.

ama beyler eğer hiç bir şey yapmadan emek vermeden sadece sayfa sahiplerini eleştirerek olmaz. küsüp giderler kalırsınız öyle. aracı şirketlere sorarsınız hem paranı alır üstüne de düdükler.

uzun vadeciyim hisseciyim her ay alırım. bugün gittim bütçeme göre bir ton tüpraş doaş bagfaş bir çimento hissesi ve temettü fonu aldım. ama kısada bu rakamların suni olduğunu düşünüyorum.

acele etmeyin bir haber gelir 77 bini soluksuz görürsünüz zemin o kadar kaygan. çok emin de olmayın.

mohikan hoca nın grafiklerine inanan inanır inanmayan da en azından seviyeli eleştiride bulunur.

burada art niyetliler var.

emeğe saygı... ( bazıları bunu da anlamaz ama)

mohikan hocam benim gibi grafik öğrenmek isteyenleri yalnız bırakma..
    yazdıklarım ve çizdiklerim yatırım tavsiyesi değildir.
    http://www.matriksdata.com/forjavamatriks/JavaTA/JavaTA.asp?GUID=507282350

5.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Batmadığını nereden biliyorsunuz?

Mohikan en azından delikanlı, Kuzu gibi patinaj yapmıyor..

Öngörüleri olmadı, tükkanı adam gibi kapattı gitti..

Uzatmaya gerek varmı? Adam daha ne yapsın?
    Arkadaş ben o sonmohikani bundan önceki rallide de pert etmiştim şimdi yine pert oldu.. farklı olarak Temizel nickli bı arkadaş vardı önceki rallide bana karşıydı fakat bu rallide o da doğruyu gördü ve benim gibi rallici oldu.. Temizel nirdesin gardaş bak mahokan gene pert olmuş.. neyse başta sonmohikan olmak üzere tüm ayucuklara selamlar..

6. Gönlümüzde son mohikan olarak kalacaksınız buna emin olun.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Rabbim herkesin niyetine göre versin

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. https://www.youtube.com/watch?v=QptaDZ2AnW8

seni seviyor ve özlüyoruz mohikan usta.

Sayfa 101/303 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •