Sayfa 11/1001 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Böyle sürekli fiskirinca ne oluyor yazayım soldaki tepe ve cuma dibi acaba 1-2 mi yaptı gene 3. Dalga mı açtı dedirtiyor ve asla başaramazsin

VOB YAPMAYİN

2. kiminin parası kiminin duası hayırlı olur demiyor AĞA
    bazı hisselerin tahta yapıcıları nasıl sıkıyorlar hisselerini baba mezara mı götürücün hepsini az çok küçük yatırımcıda da var işte belki biri para kazanır hayır duası eder sana ..

3. Yeni başlık hayırlı olsun esnaf

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. Selametle adios...

5. Sabah yanlış ata oynadım komisyonu çıkarıp kapattım.

Teminat tamamlama yüzünden endeks artarken kel alaka hisse düşebiliyor, satış bitince tekrar normal seviyeye geliyor olabilir.

Ama o tip durumlara oynamak çok çok riskli gerçekten problem olan bir hissedir ve esneme olmaz ise sermaye sıfırlanır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Bazı küçük hisseler relatif olarak neden astronomik seviyede yüksek diye düşününce onların usulen bankalarda teminat işlerinde kullanılma olasılığı yüksek.

7. kapatın ışıkları indirin kepenkleri almanyaya gidiyoz ayıcıklarım
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

8. Bende sır saklama diye bir şey yok, haricen gelen bilgiler şarkı türkü gibi para etmeyen bilgiler.

Sayfa 11/1001 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •