Sayfa 217/1001 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    kaldıraçlı piyasalarda kaldıraç oranını ayarlamak en zoru !
    çünkü piyasa ile değil kendin ile kapışıyorsun bir insan nefsini nasıl yenebilirki( zor savaş)...
    tüm insani zaaflarınla yüzleşiyorsun....hele o hırs denen(masadaki hepsi benim)...hele o ego yok mu( herşeyi ben bilirim )havası...

ben işde o yüzden pala gelsin diyorum çünkü paladan değil kendimden korkuyorum .
    çok bildiğimden değil. cahilliğimden korkuyorum. cahilliğin sınırı yok çünkü.

not:okuyunuz ve geçiniz.aklım olaydı uykuyu yarılamıştım.
    Diyelim 10 bin altı poziyona 20 kaldıraç gibi.

Rakamlar düzenlenebilir, ama gizli bir şekilde vadeliden şirket ele geçirilebilir mevcut düzende. AKBNK halka açıklık çok fazla.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,110
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku

Rakamlar düzenlenebilir, ama gizli bir şekilde vadeliden şirket ele geçirilebilir mevcut düzende. AKBNK halka açıklık çok fazla.

saygılar dostum gecenin bir yarısında verdiğin tüm faydalı bilgiler için teşekkürü bir borç bilirim.

ne sorsam sanki tüm cevaplar sizde varmış gibime geliyor!

sinema dan borsaya ...

not:orjinal filmler denk gelirse bana herzaman özelden mesaj atarsan sevinirim.sizin seçtiğiniz filmler benimde ilgimi çeker.

saygılar iyi geceler dostum .

Rabbim ettiğiniz tüm duaları kabul eylesin mübarek cuma gecesi hürmetine.
    Yarın ola hayrola ben kaçtım.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. APS'nin fiili dolaşıma oranı en yüksek hisseleri sıraladım verilerde hata olabilir ama doğru gibi

TSKB de başlarda onun kodu listede çıkmamış, SISE, ODAS, SOKM ortalarda 4 kodlu olanlar çıkmamış listede

Son düzenleme : ariston; 16-09-2022 saat: 01:55.

4. Her zaman yarın ölecekmişim gibi yaşıyorum.

Şunu bir yere yazmadık diye bir şey kafamda kalmasın diye yazıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku

Sığ suda vadeliden şirket ele filen geçmez.. Çıplak satan hıyar fiziki bulamayacağından fiyat derin uzaya gider..
    Bakınız abd penny şirketleri

Kaldıraç sıfır sorun.. 10 milyon dolar 40k kontrat.. Tebde 145k bin var..
    Derinlik yok..
    Vob sakız parasına gidip geliyor...
    Memento mori

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Koca Türkiye'de cumhurbaşkanı olabilecek aday çıkmaması garip değil mi?

Barış Manço ben ileride cumhurbaşkanı olacağım diyordu mesela, vefat etti.
    Hazzın olduğu müzik ve film endüstrisi farklı amaçlar için kullanılagelir. Medeniyetin makas değişimlerinde kullanılır bir zümre tarafından. öyle dünyayı yöneten aileler zırvalığı falan değil. farklı. maykıl ceksının acısı da buydu insanlık için çok huzursuzdu gerçek yüzü görünce çaresizliğe kapılmıştı. karşı durdu üzerini çizdiler.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Her zaman yarın ölecekmişim gibi yaşıyorum.

Şunu bir yere yazmadık diye bir şey kafamda kalmasın diye yazıyorum.
    insanın hayatla bağı bir nefeslik. onun içün Puri Kızılderililerinin zamanı algılayışı gibi yaşamalı her anı. bugünkü hatan yarının doğrusuna varmaya vesile oluyorsa anlamlı bir hayat yaşıyorsun demektir.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8. Yarının 2 hikayesi olacaktır, bankalar muhtemelen taban olmayacak, Hah dengeye oturduk denecek. Ftse değişimleri sebebiyle bazı senetler hareketli olacaktır. Çok güzel mal dağıtma günü bence. Yani ben pala olsam öyle yapardım ama ben pala değilim malesef.

Sayfa 217/1001 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •