Sayfa 228/1001 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    resmen söyledi borsadaki bazı hisseler ve portföy hisselerinizde zirveden %50 düşüş kesin bekleniyor dedi.

zirvesinde %35 gerilemişti , stop yaptım % 6 zirveden aşağıda...çoğunlukla banka bu sabah yeniden dibi görmeden aldım . neden alıyorsunuz riski haber vereyim size % 15-20 daha gevşeyebilir, gevşemesini analistler bekliyor dediler.

ŞAKA YAPMIYORUM kurumu çok severim güzel aracı kurumdur 2 senedir çalışırım , kalitelidir hizmetleri ve tacirler seviyesinde sağlam kurum batacak kurum değil 16 senelik aracı kurum

resesyon ve fedin 1.00 faiz artışı şoku ile borsamıda %15 şok 2800 geri çekilmeden korkup müşterilerini koruma refleksi ile aradıklarını düşünmekteyim. kötü bir amaçları neden olsun.

bist 100 2800 geri çekilme ihtimali %30-50 resmen kumar oynuyoruz , spotta 1:1 kaldıraçla hisse tutanlar dahil....bu açıdan viop ve spot kredili zaten hiç oynamazdım asla 3 ay 1 gram kredili işlem bile açmayacağım, hedge amacı hariçtir.

Spotta Uzun vadeci olduğumdan en kötüye de hazırım ok ve beklerim, olabilir ve tehlikeyi de tınlamıyorum ama %20 düşüş riski çok yüksek belki de %25-49 dur katılıyorum ben de

sizce short endeks kontrat mı açsam hedge amaçlı arkadaşlar
    Merak ettim siz eregl nin topiğinin müdavimlerindensiniz 35 lerde düşmez diye tartışanlardansınızaracı kurumunuzun iddiası çıkarsa erdemir suda kaç para olur.
    FORMASYON AVCISI -53

2. Otuz endeks bir dalış daha yaparsa mükemmel kısa vadeli alım fırsatı olacak. Eski rakamlarla 375-76 bin civarları..

3.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    BENİ ARACI kurum 2 kez aradı benim spot hesaplardaki hisseleri kredili alım sanmışlar neden satmıyorsunuz borsa %15 daha düşer dediler..

UZUN vdeciyim dedim ALLAH rahmet eylesin viopçulara,kredili işlemcilere dedim, naktim bana aittir demek zorunda kaldım, komik bir durumdu..en sonuda kısa vadeci kumarbazlar cennete gidemez dedim filan..

buradaki arkadaşlara soruyorum bu tarz telefonlar mal toplama isteği mi risk var nakte dönün bizim kurum da batacak korkusu mu

neden arıyorlar panik yapmayın viop yapmayın demek için değil borsa %15 gevşer demek için aramışlar...
    Doğru mu dayu bu? Benimki gene mi battın lan keranacı diye arar arada. Başka da aramaz işi gücü var

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Merak ettim siz eregl nin topiğinin müdavimlerindensiniz 35 lerde düşmez diye tartışanlardansınızaracı kurumunuzun iddiası çıkarsa erdemir suda kaç para olur.
    erdemir diyenler müthiş yanıldı...

erdemirin enflasyonu yakalyıbilmesi için en az 46 lira olması bist 30 getirisine ulaşması için 50 lira olması gerekir...

bist 30 un en kötü 2022 kağıdı...

sulu susuz farketmez her türlü looser...

5. Bir analizde ben yapayım PIST 100 için yukarda 3550 aşağıda 3150-3200 bandı aralığında 14 -16 işlem günü testere diyorum .
    Dow 200 günlük ortalama altında kapanışlara başlarsa analiz çöp olur.
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    BENİ ARACI kurum 2 kez aradı benim spot hesaplardaki hisseleri kredili alım sanmışlar neden satmıyorsunuz borsa %15 daha düşer dediler..

UZUN vdeciyim dedim ALLAH rahmet eylesin viopçulara,kredili işlemcilere dedim, naktim bana aittir demek zorunda kaldım, komik bir durumdu..en sonuda kısa vadeci kumarbazlar cennete gidemez dedim filan..

buradaki arkadaşlara soruyorum bu tarz telefonlar mal toplama isteği mi risk var nakte dönün bizim kurum da batacak korkusu mu

neden arıyorlar panik yapmayın viop yapmayın demek için değil borsa %15 gevşer demek için aramışlar...
    Pazartesi arasaymış ya amklarim.

7.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    erdemir diyenler müthiş yanıldı...

erdemirin enflasyonu yakalyıbilmesi için en az 46 lira olması bist 30 getirisine ulaşması için 50 lira olması gerekir...

bist 30 un en kötü 2022 kağıdı...

sulu susuz farketmez her türlü looser...
    Doğru.

Bununla birlikte resesyon kaygıları hafiflesin ilk fırlayacak kağıtlardan olacak. Ben biriktirmeye başladım yavaş yavaş. Ereğli sattıklarımın yerine koyduğum kağıtlardan biri..

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Doğru mu dayu bu? Benimki gene mi battın lan keranacı diye arar arada. Başka da aramaz işi gücü var
    Beş dakkadır gülüyorum. 2018 ağustosunda zarıl zarıl aranmıştım böyle..

Dolar şorttum!

Sayfa 228/1001 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •