Sayfa 370/1001 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    XU100 ENDEKSİ resimde işaretlenen yollardan hangi yolu seçer sizce ?

güzel grafik, tebrikler

ben bosponun yolundan gitmek istiyorum şu an için -c diyorum.. bu ana senaryo, diğer seçenekler ters yönde kırılım.. sorun şu ki, herhangi bi yukarı kırma teşebbüsüyle karşılaştığımızda -bunun trend başlatıcı bi kırılım mı olduğunu -yoksa, shortçuları kapamaya zorlayan feyk bi badem rallisi mi" olduğunu nasıl anlayacaz ? bu nokta kritik karar anı..

mesela herhangi bi tahtada klasik güniçi grafik şu şekilde -ani ve sert ve kısa süreli bi go-go sekansıyla görülen zirveden itibaren günün kalan kısmının hafif aşağı bi trendle mal yedirme şeklinde, zaten aşağı aşağı gittikçe kendi trendini kendi oluşturuyo.. yani endeksin ani ve sert bi yukarı/aşağı kırılım yaptığı anda bunun gerçek mi feyk mi olduğuna karar vermek kısmı sezgisel

2. BIST30 AKSEN giriyor, HALKB çıkıyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Isdmr de 50 den çıkmış, big abi küme düştü

16.96 Since 27 Aralık 2023

ke-mal almanyada yüzde bilmem kaç enflasyon var bizden çok fazla yazını silmişsin.

kim sil dedi?

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Isdmr de 50 den çıkmış, big abi küme düştü
    S.a dayucuğum temettü emekliliği
    Ereğli de ilan ettim
    Isdmr de var lakin Ereğli kadar dik. Ve diri değil
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. Temettü emeklileri bedelli de ne yapıyor ?
    Birde şu temettü vergi olayını ?
    Memento mori

7. Putin seferberlik feln diye dedi ama ben asıl hamleyi cinlilerden bekliyom bakalım..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Temettü emeklileri bedelli de ne yapıyor ?
    Birde şu temettü vergi olayını ?
    Bu tamamen yatırımcıya göre değişir
    Yıllık bazda misal derki 400 bin tl para bana 1 yıl yeter çalışmasam da hayatım döner dediği rakamdır

Türkiye şartların da 300 bin tl temettü geliri yeter die düşünüyorum

Türkiye de 3500 tl emekli maaşı alanlar var mesela bazısı derki 42 bin tl yıllık temettü geliri yeter der

Şahsa göre değişir yani

Ereğli bazında konuşursak 50 bin lotu olanı Erdemir emeklisi olarak görüyorum ben minimum finansal özgürdür o arkadeş artık

Sayfa 370/1001 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •