Sayfa 482/1001 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: Viop XLIV

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Abd ve yunanistana adalar için nota vermişiz..
    Paylaşan yok.. Başlık don atlet long mu ?
    Müzik notasımı.????
    Mir notasımı????
    Havanda su dövme notasımı???
    Borç alan emir alır.!!!
    Gerisi laf salatası.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Koskoca bankalara bak spek kağıdı olmuş. Vakıf da kendi hissesinden aldı mı acaba?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    neden şaşırıyorsunuz halk ve vakıf %90 toplu tahta devlette sizce bu tahtalara bu kadar çakallar rahat rahat girip 10 tavandan fazla yaptıra bilir mi.Aklınızla dalga geçmelerine izin vermeyin , buradaki olay kulaktan kulağı formasyonunun çalışıp sistemin üzerine çıkması.
    geçen Tweter da gördüm bu yükseliş de millet cimer re yazmış sıkıntıları sonuç olarak Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum la bitti operasyon....
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Müzik notasımı.????
    Akort notası..
    Memento mori

4. KAP: EGSER [ ] EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1065363

Yönetim Kurulumuzun 26 Eylül 2022 Pazartesi günü (bugün) gerçekleştirmiş olduğu toplantıda;

Dünyada ve Ülkemizde,
    2020 yılı başından itibaren olumsuz etkileri halen devam eden Covid 19
    pandemisi ile 2022 yılında patlak veren Rusya Ukrayna savaşının olumsuz
    sosyo-ekonomik etkileri ile beraber, tedarik zincirindeki bozulmalar
    paralelinde hammadde ve emtia fiyatlarının yükselmesi, enerji fiyatlarının
    kontrol edilemez yönde artmaya devam etmesi ve yüksek enflasyon nedeniyle, Şirketimiz
    ticari faaliyetleri olumsuz yönde etkilenmiştir. Genel ekonomik zorlayıcı
    etkilerin bertarafı maksadıyla, Şirketimiz genelinde tasarruf tedbirleri alınmıştır.
    Tasarruf tedbirlerinin alınması ve uygulanmasına karşın, seramik sektöründeki gerek
    dış pazar, gerekse iç pazardaki daralmanın giderek artması, siparişlerin
    azalması sebebiyle, tasarruf tedbirlerinin gözden geçirilmesine ve ilave
    tedbirler alınmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Bu kapsamda;

1. Yukarıda belirtilen gerekçeler ve siparişlerin azalması
    sebebiyle, verimsiz ve üretim siparişi olmayan üretim hatlarının geçici olarak
    üretime kapatılmasına, burada çalışan personelin fabrikada belirlenecek diğer üretim
    faaliyetlerini yapmak üzere görevlendirilmesinin değerlendirilmesine,
    durdurulan faaliyetin bitim tarihinin Fabrika Müdürünün yazılı teklifi ve Genel
    Müdür'ün onayı ile belirlenmesine,

2. Şirketin ticari faaliyetlerinin verimli olabilmesi
    için ilave tedbirlerin alınmasına, personel ile bilgi alışverişinde bulunulmasına,
    gerek ticari konularda gerekse personel konusunda tasarruf tedbirlerini yeniden
    gözden geçirilerek uygulanmasına, gerekli görüldüğü taktirde alınacak tasarruf
    tedbirleri hususunda kurum, kuruluşlarla bilgi alış verişinde bulunularak
    bilgilendirmelerin yapılmasına, personellere gerekli görülen bilgilendirmenin
    duyurulmasına ve tebliğine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

5. dow kritik bölgede oklu bölge formasyonun tamamlanacağı bölge .
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

6. KAP: ULKER [ ] ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. Kredi Derecelendirmesi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1065347

Kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, Ülker Bisküvi'nin uzun vadeli ulusal kurum kredi derecelendirme notunu "AA-(tr)" olarak revize etmiş, kısa vadeli ulusal kurum kredi derecelendirme notunu "J+1 (tr)", görünümlerini ise "stabil" olarak belirlemiştir. JCR Eurasia Rating şirketimizin uzun vadeli, yabancı ve yerel para cinsinden uluslararası notunu "BB" görünümlerini ise "negatif" olarak belirlemiştir."

7.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yükseköğrenim yurtlarımızda öğrencilere verdiğimiz beslenme yardımını günlük 25 liradan 60 liraya, böylece aylık 1800 liraya yükseltiyoruz."

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Çiftçilerin elektrik faturaları) Ziraat Bankası, açacağı faizsiz kredinin tahsilini hasat dönemi sonunda yapacak, maliyetinin bedelini hazineden alacak."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Çiftçilerimiz, geçmiş dönem elektrik borçlarını, 5 yıla varan vade ve faizsiz geri ödeme imkanıyla kapatabilecek."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye Aile Destek Programımızın kapsamını genişletiyoruz, bütçesini de 25 milyar lira ilaveyle 40 milyar liraya yükseltiyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu dönemde 3 milyar liralık doğal gaz desteği vererek vatandaşlarımızı karda kışta sıcak bir yuvanın huzuruna kavuşturmakta kararlıyız."

SEÇ....

Ytd

TAbanda ISGYO 27 milyon lot var..9.10

Ama sen 10 TL'den alıyorsun.. ne hesabı bu??

[IMG][/IMG]

Sayfa 482/1001 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •