Sayfa 601/1001 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Operasyon yiyen kağıtlar arasında isgyo da sayılıyor. Orada ne oldu ki?
    Bilmiyoruz ne olduğunu, yıl içinde 1.83 den 21.40 kadar yükseliyor sonra taban tabana kimseye mal satmaya fırsat vermeden 6 ya kadar indi.
    hissede olanlar kaput
    20 üstü alanlar kalpten gitmediysede feci şekilde küfür ediyordur.

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Operasyon yiyen kağıtlar arasında isgyo da sayılıyor. Orada ne oldu ki?
    20 ustunden taban taban 6 lara geldı malı 20den alan bu tarıhı zırveyı 10 sene bekler enflasyonu falan sayma sayarsan para gıttı zaten
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

3. Tepkiye oynayayım dersin eyvallah ama böyle hissettirmeden hipnoza ugramissin gibi epey bir aşağıda kendini bulma ihtimalin çok yüksek.
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    bknz 1994 kutpo usak dışbank petun trcas....

6 ayda 5 e de bir 10 da bir fiyatlara düşülmüş. ertesi 2 yılda kimi 1 e 20 kimi 1 e 18 yapmış

not:trcas 27 taban yemiş. kutpo 12 tl den 3150 ye gelmiş dolar 18-40 hızlı hareketini yaparken üstelik. sanırım dip 3150 tavan 18 ay sonra 60000 olabilir.

dışnak da 100 dolardan 4 beya 5 dolara gelmiş olabilir....

abi operasyon var operasyon var ben yanlışsınız demiyorum.

hem neden 3-4 sene sürsün öle bi korku olurki, 1 ayda bile biter işin özü topğlamak ve dağıtmak değil mi??
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bence malın en az yuzde 40ı 18 22 arasında verıldı kalan malı verecek buralardan
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. Nisandan beri isgsy'deyim. Artır azalt şeklinde gidiyorum ama killanmamak elde değil.

6.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    beğendim bu lafı, yaz bunu mert

-30 eylül cuma günü gerçekleşecek vade sonu fiziki teslimat eşleşmesi hesaplara yazılmadan evvelki her fiyat afakidir ..
    10 gün evvel söyledik size kardeşim -afakidir" dedik.. gidip kimse bakmadı mı sözlüğe afaki ne demek diye, yazık günah

vade sonu teslimat sorunu aşıldı.. yarınki eşleşmenin nakiti 3.ekim pazartesi eşleşeceğine istinaden, son işlemler bugün realize oldu, vadeli t+1, spot t+2 kuralına istinaden.. sıkışık blok mallar takasbank güvencesine alındı, biraz volatilite oldu tabii, aldılar-verdiler falan, piyasada normal bunlar

yarından itibaren yukarı fişeklemesini bekliyorum, füze gibi, dimdik.. tek sıkıntı var, yarınki hisse uzlaşmaları, bunu nasıl oynayacakları belirsiz, yani kapanışı yine düşük isteyebilir piyasa.. ama bu durumda bile kapandıktan sonra ralli başlamış demektir..

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bilmiyoruz ne olduğunu, yıl içinde 1.83 den 21.40 kadar yükseliyor sonra taban tabana kimseye mal satmaya fırsat vermeden 6 ya kadar indi.
    hissede olanlar kaput
    20 üstü alanlar kalpten gitmediysede feci şekilde küfür ediyordur.
    Birisi malzemeciydi adam tobe etti borsYA.bildigim temiz 400bin kaptirdi..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,030
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Operasyon yemis kağıdın veya normal kağıdın fiyatı önemli degil ki. Fiyat ilizyondur. Aslolan lot sayısıdır. Tahtanın yüzdelik oranıdır. Adam hakim olacagi orana tekrar ulaşmak ister.. yoksa oranları çok iyi olmasına rağmen gitmeyen veya saçmasapan yerlere giden kağıtlar olmazdı. Temettucuyum der işin içinden çıkarsan birşey diyemem.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    katılıyorum zaten.3-4 sene yatay gider yada bekletir diye birşey yok....
    "al bekle sat bekle " diyorum .ama bu bekleme süresi 1 günde olabilir 3-4 senede olabilir .ben opersayo yemiş kağıt bekletire karşıyım....
    işin dahada incesi aslında ki siz benden çok daha iyi bilirsiniz....

iyi şirketlerin toplaması zor dağıtması kolay
    kötü şirketlerin toplaması kolay dağıtması zordur.
    Grafikleride ona göre şekillenir.

he kendim operasyon yemiş kağıda giremisin diye sorarsan girmem yada girerim diyemem fiyatına bakarım diyorum.beklemye değecek kadar ucuzsa neden girmeyeyim ? (ama değmesi lazım işde )
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 601/1001 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •