Sayfa 894/1001 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: Viop XLIV

bu memleket siyasal islama muhtaç değil. her şeyimiz var.

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bir kulis bilgisi var duyan var mı bilmiyorum.....Koç ailesin de sorunlar olduğu buda hisselerine yansıdığı söyleniyor.....var mı duyan...?
    Geçen gün KAP vardı, Temel Ticaret A.Ş. Koç hisselerini yeni kurulan Family Danışmanlık isminde bir şirkete devir etmiş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dr. Öğr. Üyesi Tuğberk ÇİTİLCİ
    @atugberk
    ·
    39d
    PUTIN: TÜRKİYE EN BÜYÜK AVRUPA GAZ MERKEZİ OLABİLİR

normalde bu haberi almaları lazım badem sporun,
    veya devamında botaş ın ödemelerini 2024 kaydırma talebide onaylanmış olarak gelebilir.
    rus gazı malum yasaklı, rus gazı alanın da satanın da anasını diyor amerikalılar.. ama türkiye ben alırım doğalgazı rusyadan diyor, evler doğalgaz sanayi var doğalgaz kullanıyo, elektrik üretimi için lazım, boru hattından geliyor doğalgaz, ben mecburum alırım diyor, napabilir ki -konutlar için doğalgazı mı kessin, şişe cama gubrf enerji tedariğini mi kapatsın.. irandan da alma diyosun, benim rusyadan almama karışamazsın.. ben yüzde 40-50 bağımlıyım rus gazına

neyse, bu seviyeye çıkarmıyor abd türkiye üstüne baskıyı.. şimdi putin şunu teklif ediyor -ben senin bütün yurtiçi doğalgazını rus gazı olarak karşılayayım, sen azeri-tanap, iran gazı, vesair diğer tedarikini avrupaya satarsın ehven fiyatlarla.. malum nordstream iki hat da devre dışı artık, ukrayna-polpnya üstünden giden orta hatlar da öyle yada böyle kapanır yakında.. napsın avrupa, evlerin kaloriferini mi kessin, endüstriyi mi durdursun, eksik gazı türkiye gaz pazarından tedarik edebilir avrupa birliği, win-win

doğu akdeniz gazı hala belirsiz, seçimi bekliyorlar israil ve büyük petrol şirketleri, istedikleri an israil/mısır/lübnan her neyse hepsi ceyhan üzerinden pazara gelebilir.. öte yandan avrupa buna muhtaç, çünkü alternatifi 10x fiyatla satılan amerikan shale gazı, avrupa yavaş yavaş -ne lan bu lng fiyatı, sen bizi mi dikicen hep diye diklenebilir.. yakındır..

ruslar daha muhtaç, en muhtaç.. varlık yokluk savaşı veriyorlar, ve tek nefes borusu türkiyeye, herifler turist vizesi bile vermiyor ruslara, tek bi mal satamazsın, satsan parasını swiftten geçemezsin, geçsen parana el koyarım, tanımam diyor.. tr ihtiyacı yok rusa o kadar, rus çok aşırı muhtaç türkiyeye, gezmek için bile gidebileceği yer kalmamış, ya antalya ya istanbul.. tabii paralı olanlar geliyordur, mujik değildir.. mir kartın kullanımı öyle sorun edildi ki abd tarafından- swiftten atmakla tehdit ettiler, buluruz bi yolunu diye şimdilik okey dendi abd tehdidine..

4. Herkes bize muhtaç, eyvallah. Kur ne diye 18,5..
    Tam malikanenin temizlikçi kızı draması..
    Memento mori

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen gün KAP vardı, Temel Ticaret A.Ş. Koç hisselerini yeni kurulan Family Danışmanlık isminde bir şirkete devir etmiş.

aile içten içe kaynıyor....

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    aile içten içe kaynıyor....
    Olabilir, esas çalışan biziz diğerleri ortak oluyor diyenler olabilir. Aileden sayılmayanlar ve aileden sayılanlar diye ayrım olabilir. Şirketin ismi manidar.

İntifa senetlerini satın alıp iptal etseler iyi olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

altın fonu alıp son sakikada borsa da tekrar verdim....toparlıyor gibi görünse de yarın düşüşte tekrar alırım diye umuyorum....aslında gönlümde gümüş var ama fon gümüşü gerçek fiyattından çok yüksekte olduğu için altın alıyorum.....gümüş sağlıklı fiyatlanmıyor bizim borsada....tam çakallar...birde banka olarak yönetiyorlar utanmazlar....

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    altın fonu alıp son sakikada borsa da tekrar verdim....toparlıyor gibi görünse de yarın düşüşte tekrar alırım diye umuyorum....aslında gönlümde gümüş var ama fon gümüşü gerçek fiyattından çok yüksekte olduğu için altın alıyorum.....gümüş sağlıklı fiyatlanmıyor bizim borsada....tam çakallar...birde banka olarak yönetiyorlar utanmazlar....
    Gumus tekrar 20 altina inince sogudum grafiginden inmemeliiydi 20 alti bearish bana gore ustu bullish

Sayfa 894/1001 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •