Sayfa 880/1001 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Demek ki Tayyip i sectirecek yeniden
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    benim yeni bir dünya vizyonum var elbette. Vahşi kapitalizm ve neoliberalizm dünyaya çok zarar verdi. Küçük bir azınlık bu sayede dünyaya hükmetti. Ülkemiz de bu insafsız sistemden nasibini aldı. İşte ben bu vahşi düzene meydan okuyorum. Ve biliyorum ki Bay Kemal dünyada yalnız değil. Çok sayıda Bay Kemal var dünyada. Ben de, o Bay Kemallerin bir araya gelmesi ve daha hakkaniyetli bir dünyayı konuşması gerektiğine inanıyorum. Dünyada daha hakkaniyetli paylaşıma inanan aktivistler, bu uğurda mücadele veren siyasi isimlerle görüşeceğim. Birlikte dünyayı nasıl daha yaşanılası bir yer haline getireceğimizi konuşacağız. Dünya hasta, şifaya ihtiyacı var. Bu yüzden iyi insanların bir araya gelmesi şart. Bunu yapacağız"
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Birazdan (en geç Saat 13.30 gibi) fışkırır ve artıya geçer

BİST BİST

3. ABD nin dezenflasyona girmesini bekliyorum.Son 2 ay 0 ve 0.1 enflasyon geldi ama ısrarla dillendirilmiyor yıllık değere odaklanılması isteniyor piyasadan.

Hem coin tarafında hemde borsalar düşüş için aşırı isteksizler..Eksiler cılızlaşmaya başladı.
    Yılbaşı rallisine kalkabilir yurtdışı..

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

geçen hafta bu hafta için beklediğim dip çalışması başlamış gibi
    Dow sorulmuş özl den bunun grafını daha önce attıydım .
    ortalamalar yukarda kaldığı için dip çalışması yapacak yukarı aşağı bilanço dönemi ile 33000-33500 beklentimi daha önce paylaştım.[/QUOTE]

ortalama ayarı yakında bitiyor ,
    oda bilanço havasına girer yalnız gelecek bilançolar beklentilerin altında kalırsa ne olur bu biraz soru işareti
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ABD nin dezenflasyona girmesini bekliyorum.Son 2 ay 0 ve 0.1 enflasyon geldi ama ısrarla dillendirilmiyor yıllık değere odaklanılması isteniyor piyasadan.

Hem coin tarafında hemde borsalar düşüş için aşırı isteksizler..Eksiler cılızlaşmaya başladı.
    Yılbaşı rallisine kalkabilir yurtdışı..
    sp dow tekniği iyi .. ralli yapabilir . temel analize inammıyorum ama şahsen ..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    yani illa diyorsun ki Hitler'in arjantin' de golf oynadğı görüntüleri göreyim... o zaman mı ikna olacaksınız ? ayrıca ben neden doğru olmayan bir şeyi burada yazayım ki ? neden ?

https://www.cnnturk.com/dunya/hitler...inlandi?page=2

[IMG][/IMG]
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    millet kendini yırtıyor artık Mansur YAVAŞ diye bunlar hala saçma sapan işler peşindeler...kılıçdaroğlu aday olursa bende artık bu adamın gizli akp li olduğuna inanacağım...başka bir açıklaması olamaz bunun...muharrem ince'nin dediği gibi çıkmışsın yenmiş çıkmışsın yenmiş artık çıkma be mübarek...

tek umudum Mansur YAVAŞ yıpranmasın diye onu hiç ortaya çıkartmıyorlar isim olarak diye kendi kendimi kandırıyorum şimdilik...öyle değilse geçmiş olsun zaten...

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Demek ki Tayyip i sectirecek yeniden

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    millet kendini yırtıyor artık Mansur YAVAŞ diye bunlar hala saçma sapan işler peşindeler...kılıçdaroğlu aday olursa bende artık bu adamın gizli akp li olduğuna inanacağım...başka bir açıklaması olamaz bunun...muharrem ince'nin dediği gibi çıkmışsın yenmiş çıkmışsın yenmiş artık çıkma be mübarek...

tek umudum Mansur YAVAŞ yıpranmasın diye onu hiç ortaya çıkartmıyorlar isim olarak diye kendi kendimi kandırıyorum şimdilik...öyle değilse geçmiş olsun zaten...
    Meral hanıma çok mail atanlar var gerekirse Mansur YAVAŞI ikna et bağımsız girsin diye .
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Sayfa 880/1001 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •