Sayfa 670/1001 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku

Merkez burası.
     Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Zelensky, Amacının Ukrayna'yı 'Büyük İsrail'e Dönüştürmek Olduğunu Söyledi "Kendi yüzümüzle 'Büyük İsrail' olacağız. Sinemalarımızda ve süpermarketlerimizde Silahlı Kuvvetler veya Ulusal Muhafızların temsilcileri olursa şaşırmayacağız. ; Bundan eminim" dedi.

https://twitter.com/cynthiamckinney/...60340927602693

Elbette var 1 bildiğimiz ki bu konu hakkında yıllardır yazıyorum.

2. Şöyle bir sorum var. Aracı kurumlarda çalışan insanlar yapılan işlemleri tekrarlayabilir mi? Yani benim yatırım danışmanım her aldığım pozisyonu görebiliyor sanırım. Muhakkak çok başarılı ve istikrarlı trader ve yatırımcılar vardır aracı kurumlar bunların başarı rasyolarını da hesaplıyorlardır sanırım. Peki bu rasyoları görebilenler neden alınan pozisyonları kendi adına da tekrarlamasın? Bu sistemin nasıl işlediği hakkında fikri olan var mı? Bunu engelleyen nedir?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Angry

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Şöyle bir sorum var. Aracı kurumlarda çalışan insanlar yapılan işlemleri tekrarlayabilir mi? Yani benim yatırım danışmanım her aldığım pozisyonu görebiliyor sanırım. Muhakkak çok başarılı ve istikrarlı trader ve yatırımcılar vardır aracı kurumlar bunların başarı rasyolarını da hesaplıyorlardır sanırım. Peki bu rasyoları görebilenler neden alınan pozisyonları kendi adına da tekrarlamasın? Bu sistemin nasıl işlediği hakkında fikri olan var mı? Bunu engelleyen nedir?
    Kesin yapıyorlardır.
    Benim yatırım danışmanı çok başarılı gidiyorsun demişti.
    Geçen ay sordum ISGYO 18-19 larda idi ISFIN de 5-6 arası sanırım.
    ISGYO şort açıp ISFIN den long açsam nasıl olur dedim. Bunlar ilerde bir yerde eşitlenecek dedim. Bu yanlış bir seçim olabilir dedi.

Korkuttu YA EŞİTLENMEZSE.

Şimdi bir ev daha alıyor olabilirdim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Kesin yapıyorlardır.
    Benim yatırım danışmanı çok başarılı gidiyorsun demişti.
    Geçen ay sordum ISGYO 18-19 larda idi ISFIN de 5-6 arası sanırım.
    ISGYO şort açıp ISFIN den long açsam nasıl olur dedim. Bunlar ilerde bir yerde eşitlenecek dedim. Bu yanlış bir seçim olabilir dedi.

Korkuttu YA EŞİTLENMEZSE.

Şimdi bir ev daha alıyor olabilirdim.
    Enteresanmış. Siz mi sordunuz o mu iletişime geçti? Sık sık sohbet ediyor musunuz? Çok başarılı gidiyorsun derken yani seni takip mi ediyor? O zaman bu meslekte çalışan herkesin yükseldikçe daha iyi yatırımcılarla ilgileneceğini de düşünürsek onların yaptıklarını tekrarlayarak zengin olması gerekir? Ama çalıştığı kurum bunu ister mi? Ya da herkes daha janjanlı finans pozisyonları yerine bu işi yapmak istemez mi?

Pozisyon için yorumu enteresanmış yani sizce sizin kazanmanızı engellemeye mi çalıştı? Tam anlamadım ne demek istediğini.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Ben arasıra telefon açar sorarım.
    Önerin var mı? Hisse ne alayım. Şöyle yapsan ne olur?
    Bunda arbitraj imkanı var mı diye.
    Bazen aylık hisse kazancım ne olmuş vb gibi...
    Viopa para aktarmak istiyorum. Cari hesaba para aktarmak istiyorum vb.
    Bazen sohbet de ederim. Bazen sistemsel hata olduğunda kızarım.

Ben farklı kurumlardan işlem yaptığimdan bilemeyebilir. Beni yanlış yönlendirmez.
    Sadece riskli olur dedi. Arbitraj Skbnk içinde sormuştum. Fırsat var mı vb aylık % şu kazanç vb falan dedim. Çok kasma dedi. Adamlar yedirmez vb şeklinde konuştu. Böyle şeylere gerek yok vv diye konuştu.

Adamları batırdık sonunda...😀

6. YTD

H İ SS E T M E K

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Btc grafiği ise zilyon tane exchange sitesi var.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Btc grafiği ise zilyon tane exchange sitesi var.
    Ben yukarıdaki gibi olacağını hissettim ve seçtim.
    Sende hisset ve SEÇBUL.

Sayfa 670/1001 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •