Sayfa 256/1001 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Operasyon alnus, ahlatci ve gedik ile yapıyor. Takaslarda bunlar var ve hep aynı islemler aynı yön. Önemli olan bu süreçte yabancının ciddi banka alması. Bu çakallar ellerindeki mali satmak istiyorlarsa biraz daha baskilanir, yabancının niyeti alim yönü ve düştükçe fırsat olur onlara alıma devam için. Eğer strateji değiştirirler yada stratejileri bu bir anda satışları keserlerse ve hatta tekrar alıma donerlerse bu seferde işler degisir. En kotu senaryo bence bankaların en fazla %10-20 daha düşüşü olabilir sonra yukarı dönerler. Banka dışındaki tahtalar sadece ilk iki gün panik satışı oldu sonra toparladilar. Yani endexi düşüş trendine sokacak bir durum yokmuş gibi gözüküyor şuan.

2.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Ben algoritma kullanmıyorum
    ama her şekli bildiğim var
    sizin yazdığınız
    kar al
    zarar kes
    her yerde var
    Var var da ben pozisyonu telefondan açacağım robot gerçekleşen pozisyonu görecek ve işleme alacak işte bu yok

Malum şahış ve Nebati ve yiğit efendi,Borsamıza güçlü görünüm
    vermek üzere, çetenin has elemanı üzerinden manipülasyon yapılmasına karar verdiler.. (Yorumum)

Dışarda tuttukları parayı da , adı sanı bilinmeyen bir ABD'li fonla soktular,
    Başka bankalarda olabilir..

Böylece seçime doğru güçlü borsa, güçlü bankacılık görünümü ile yabancılara
    erken SUNUM yaptılar..

Blackrock gibi büyük fonlara sizde gelin ..havası?

Notu çöp, CDS iflasta ,ve Rusya ilişkileri sebebiyle gözaltında, avrupa ülkelerinin işadamlarına
    bile vize vermediği ,ülkemize..Gelin çağrısı..

Yemezler..Kendin kendine oynarsın..

Arada bizde ya kazanır ,ya kaybederiz...

Ben olsam kkmdeki parayı borsaya çekmek icin borsayı fizana çıkartırdım. Ne oldugu belli olmayan bitcoin bile 65 bin dolar gordu. Parasal genişleme yapan ülkenin borsası neden 100 bini gormesin.

5. Gerekli gereksiz işlem geçmeyen sürüyle enstruman var..
    1 tane kaldıraçlı sürekli ürün yok...
    Memento mori

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Ben olsam kkmdeki parayı borsaya çekmek icin borsayı fizana çıkartırdım. Ne oldugu belli olmayan bitcoin bile 65 bin dolar gordu. Parasal genişleme yapan ülkenin borsası neden 100 bini gormesin.
    Çıktığı ile kalır kuruş gelmez. Kkm profili farklı
    Memento mori

7. Borsada müteahhit vs sendika varmış. Tekrar deneyebilirlermiş.

Ruslar bavulla para getirip Türkiye'de şirket kuruyorlarmış 10 Kg 100 dolarlık 1 milyon dolar ediyor diye biliyorum o kısmı bana çok mantıklı gelmedi Binlerce Rus gelirse anlamlı olur.

https://youtu.be/f6rzU4DABFI?list=TL...9MoDYag&t=1025
    4 nala ayı piyasası nedir? | Artunç Kocabalkan - Atilla Yeşilada
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Bankalardan kredi çekmek için teminat gerekiyor, bir hisseyi çok yükseltince istediğin kadar kredi çekebilirsin gibime geliyor.

Senika şekilnde girince grup başı limitlere takılmadan her müteahhit kendi ihtiyacı krediyi alabilir.

VAKBN, GARAN teminat için daha uygun olabilir hissesi az, ana ortak satıcı konumunda değil. Akbank Tekaüd Sandık satış yaparak biz yokuz dedi.

Borsa normalde en fazla 1 milyon doları olana göre bir yer, daha büyük parada artık traderlık değil uzun vadeli yatırımcı olmak gerekir. 100 milyon dolardan itibaren spekülasyon yapılıyor gibi,1 milyar dolar üstü kendi istediği fiyatları set edebilmesi gerekir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 256/1001 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •