Sayfa 246/1001 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: Viop XLIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Tüm dünya Hungary (Hun lar/ülkesi) diyor. Bir biz salak gibi Macar / Macaristan diyoruz.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2. Burada çok iyi yorumcular var ama onlar da çocuk tipler yüzünden çoğu yazmıyor..
    2018'de YK 1,6'dan toplarken "caho" almayın 1,2 dedi ve saydı..
    2020'de virüs ilk çıkınca gübre toplama başladım ve muhtemelen ilk yazandım ama yine aynı yorum..
    2020 sonların da tüp 9$ cazip geldi ve binlerce topladım yine aynı tayfa elektrikli araba muhabetti..
    Şimdi de gıda topluyorum ki açlık olacaktır..
    Kendi bilmez birkaç kişi yine saymış, evladım ben 2018'de Ulus'da arap gördüğüm an ülkeden çıktım ve o dönem TR'de 100$ bırakmıştım ki şimdi 400$ üstü. Kendini bir bok sananlar 2002'de Raks elektronik telefon yapacak diye karanlık odada az ekmek yemedik, sizden ricam kimseye sosyal medyada racon kesmeyin ve ego yapmayın ki o üfürüğünüzü bir yerinize zokarlar..
    İşlem zamanı büyükler buraya yazmaz, çünkü balık sürüsü istemez, balıklar ancak son anda BTC 100k$ olacak diye 55k$'dan toplamak için çağırı atar..

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,085
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim kardeşim bende argo yok yarın bana da sararlar şunu bunu aldı sattı diye
    iyide oldu demi dostum. Allah vesile olandan da razı olsun diyorum.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

4.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    çoğu hissede eşleşmeler yukardan gerçekleşti, benim dohol mesela 4 kademe yukarda eşleşti, sise de öyle.. anlaşılan o ki, çakallar gün boyu açığa satışla baskı kurmuşlar tahtalarda, milleti dökmek için.. pazartesi artı gap muhakkak.. vadelide short kalan olduysa newyork seansında kapatsın, üçe beşe bakmasın

bozkurt akşam seansı diye işaret koyuyosun, unutma bunu, yoksa gitmez alış emirlerin.. sana boşuna demiyorum -teknolojin yetmez diye, short senin neyine ?
    İlginç bir yorum olmuş...Vadeli gece seansı pek iştahlı değil..Vadeli makası açmıştı gün boyu, kapanışta ciddi alım olur diye sanırım..ama sinek ısırığı gibi kaldı pazar değişikliği alımları...ptesi - açar spot ve satışlar devam eder bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Tüm dünya Hungary (Hun lar/ülkesi) diyor. Bir biz salak gibi Macar / Macaristan diyoruz.
    tüm dünyayı bilmem, ama macarlar kendilerine macar diyor.. orta asyadan geldikleri kesin bilgi ve 1000 yıl önce ilk macar krallığı kurulduğunda, bizans bu krallığı türkiye olarak isimlendirmiş- bizans, orta asyadan gelen herkese türk diyordu
    Son düzenleme : KaraKemal; 16-09-2022 saat: 20:20.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    pala saray uşaklarını fena tokatladı kanımca. eğer sonunda bu volalite ve diğer saçmalıklara müdahale gelirse ilgili kurumlardan sağlaması olur. ama kesin böyle oldu. hatta şafak baskınıyla gözaltı falan bile gelebilir Tokatçı abilere...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

7. Açık pozisyon miktarı 3 milyar kadar azlmış gibi.
    Öte yandan sorun hala çözülmemiş olabilir.

Takas raporuna bakmak gerekecek.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Japon Yen'ini Benjamine karşı açığa satmaya başladık. o zirve geçilecek mi du bakali ne olacak

[IMG][/IMG]
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 246/1001 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •