Sayfa 631/1001 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Birde bu ekonomik modeli ikstisat kitapları yazacak diyorya hükümetin yalaka takımı...

Beni bir gülme alıyor anlatamam...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    5,957
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    birileri bize yalan söylüyor...

iran sıralamasına inanıyorsanız euronews e itimat edebilirisniz.
    demekki illa amabargo yememiz gerekiyor iran gibi 3 e katlamak için.

bizi geçtimde dostum ,brezilya ,fransa vs.yerinde sayarken iran ne yapmış olalir ki ? 6 yılda 3 katdan fazla büyümek için yılda yüzde kaç büyümüşde haberimiz olmamış ? bir yanlışlık olmalı.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Birde bu ekonomik modeli ikstisat kitapları yazacak diyorya hükümetin yalaka takımı...
    Yazmayacak mı ? Kalınca bölüm bile ayıracaklar..
    Memento mori

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Birde bu ekonomik modeli ikstisat kitapları yazacak diyorya hükümetin yalaka takımı...

Belki nüfusu 500 milyona indirme modeli iptal oldu, fakirlik sistemini devreye alacaklar. Türkiye'de deneme yapmadıkları ne belli.

Klasik ekonomi insanın ihtiyaçları sınırsızdır diyordu, şimdi temel ihtiyaçları dışında gerçekçi isteği yoktur onu da devletler vatandaşlık parası ile ödeyebilir diye yazarlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    iran sıralamasına inanıyorsanız euronews e itimat edebilirisniz.
    demekki illa amabargo yememiz gerekiyor iran gibi 3 e katlamak için.

bizi geçtimde dostum ,brezilya ,fransa vs.yerinde sayarken iran ne yapmış olalir ki ? 6 yılda 3 katdan fazla büyümek için yılda yüzde kaç büyümüşde haberimiz olmamış ? bir yanlışlık olmalı.
    Petrol fiyatları?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku

Düşüşten bir gün önce uyardık, oradan çaktılar ve aylıkta böyle bir mum oluşmak üzere amma kimse korkmuyor. Adamlar algıda level atlamış...

şahsen ... ne zaman korksam doğru pozda olmuşumdur .. . korku candır o yüzden bence ... grafiğinizde 2021 aralıktada benzer bir mum oluşmuş. sonrası malum geleceği kimse bilemez ... kısmet

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    5,957
     Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Petrol fiyatları?
    özellikel brezilyayı örnek verdim kalsdıki 2015 de petrol fiyatları 50 şimdide 75 .
    suudi arabistan da artmalıydı o artmamış petrole bağlıysa.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

8. Dünkü APS'ye göre şu saate geldik günlük işlem hacmi hala çok düşük bazı hisselerde.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 631/1001 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •