Sayfa 121/1001 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Viop XLIV

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    ahahahah laaaa koptum yeminle ahaha

daha kolayı var

Left Lamborghini
    Right Rolls-Royce
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2. Başka biri de unutma dedi

Right is wrong
    Left is right

hepten kafa karıştı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Aracı kurumdan aradılar derken yani amacı ne sorunun anlamadım başka yerde hesabınız varsa ne olmuş? Yani aracı kurumlar bu ralliyi yürüten gücü bilmiyor mu? Nasıl oluyor bu? Bugün böyle bir hareket geleceğini bankalar bilmiyor muydu? X aracı kurumu şu kadar işlem yaptı olarak gözüküyor akd de kim bu belli değil mi? Tam bu sistemi anlatabilecek var mı? Yani birileri işlem yapıyor kimse bilmiyor mu kim olduğunu bu gün satış geleceğini vesaire? Nasıl olabiliyor bu?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    ahahahah laaaa koptum yeminle ahaha

daha kolayı var

Left Lamborghini
    Right Rolls-Royce
    Bu daha akılda kalıcı, deneyeyim bakalım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    aahaahaha alnüs viop teminatını takasbankın 7 katına çıkarmış bankalarda falan...

bu arada Meksa yatırım bi önceki boranda biz teminat arttırmıyoruz . Daha önce de taksabankta ne idise hep onu uyguladık falan diye övüşüyordu. Meksa ile çalışan var mı ? Teminatları takasbank kadar mı halen yoksa arttırdılar mı ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. Sn Lucky Tc vatandaslari halka arza 5 farkli araci kurumdan katilsalar dahi ornek esit dagilimda 100 lot dusuyor ise 5 araci kurumun 1 tanesinden 100 lot geliyor diger 4 u isleme alinmiyor
    e peki yabancilar 5 farkli araci kurumdan halka arza katildiklarinda neden 5 farkli araci kurumada 100 er adet yani toplamda 500 adet geliyor ?
    sonucta onlarinda MKK var ama neden bu sekilde isliyor ?
    ....

7. Eksiye düşen hesap olduysa yarın 9:30da 1 dakika içinde hayvan gibi marj oluşur. Çok güzel scalp fırsatı olacak sabah

kaldığı yerden yukarı devam eder .. henüz iş bitmiş değil...

15.40 Halk devre kesmiş.. 13.62 seans sonu.. %12? aşağıdan kapamış..
    17 -18 arası %20 marj halkta.. iyi fırsatmış..

%+5 falan açarsa şaşırmam..
    Son düzenleme : keremalkm; 14-09-2022 saat: 07:51.

Sayfa 121/1001 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •