Sayfa 702/1001 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bozkurtum başta olmak üzere abkam olsun Şecbul olsun iyi niyetli tüm dostlara selam olsun
    Sıkmayın çanınızı keyfinize bakın
    Ben kaçar 😊

Forumda hiç kadın üye olduğunu düşünmemiştim. Türkiye değil sanırım burası?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,013
     Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    paragöz
    adamın portfoy kabaca 100k usd..
    düz 10% tepen yerde 1:2-3 gırse 6-3% alsa yeter.. 13k usd kazanmış, sorun ne ?(böyle bara normal)
    sığ/yüksek faiz olmasa tam lunapark piyasası..
    abi muhasebe işi iktisat mezunu olmama rağmen(müh.terkettiysek hiçde okumadık değil ama tırışkadan okullar bitirdim daha sonra ) hiç aklıma yatmamışdır. hiç bana gelmedi.
    o kadar kendime güvenirdimki kapalıçarçıda altın hesaplarını karıştırdım yazmayıp akılda tuttuğum için 1-2 hafta mıhlayıcıların kalemkarların ,sadekarların diline düştüm.

not:kaç çeşit işde takıldığımı bir ben birde allah bilir .genelde hep macera ve heves düzeyinde kaldı.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. Merhaba borsanın ve ülkenin güzel insanları.
    Tavan olmuşuk ya kimse söylemiyor.

Ne demiştik kontrat başına ya 400 verecek ya 4000.

Teşekkürler pala 3400 nire 3900 nire (ben 3800 lere tav oldum)

Para böyle kazanılıyor işte.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    3370 leri öptürmüşler...Buralar önemli 3400 lardan long olduk....Bakalım yedirecek mi pala efendi. Yoksa 400tl stoplatacak mı?
    Kontrat başına 4000tl verir ya 400tl bakalım. Nasip.

Hisseleri yavaş yavaş toplayacağım. (7 hisse)
    Hisse işini iptal ettim. Parayı Cuma çekeceğim. Az bir miktar çerezlik takılacağım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

5. Benim aslında keyfim, borsanın yada elimdeki taktaların tavan yapması değil, gram altının tekrardan 1000 tale üstüne atması, baya zarardaydım günlerdir kol böreği gibi zararda bekliyorken altın pırtföyü tekrar kendine geldi.

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Bugün dipten alıp tepeden satan yokmu
    Sabah ctirdan verdik ama yoncayi alamadık öle kos kos baktık
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. NEW YORK —
    ABD Anayasa Mahkemesi, 28 Eylül’de Halkbank’ın temyiz talebiyle yaptığı başvuruyu ve başsavcılığın yaptığı itirazı değerlendirdiği kararını bugün açıkladı.

Toplantıda, Anayasa Mahkemesi hakimleri dosyaya giren evrakları inceledikten sonra, Halkbank davasının mahkemede takvime alınarak duruşmaların yapılması kararı aldı. Anayasa Mahkemesi, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında duruşma takvimlerinin dolu olması yüzünden Halkbank davasının önümüzdeki yıl görüleceğini kaydetti.

Şimdiye kadar geçen süreçte Halkbank, ABD Anayasa Mahkemesi’ne sunduğu 2 Ağustos tarihli itiraz dilekçesinde, Türkiye Cumhuriyeti’ne ait bir kamu kuruluşu olduklarını belirterek, ABD’de “Bağımsız Yabancı Devlet Dokunulmazlığı Yasası’na†göre yargılanamayacaklarını savunmuştu.

Geçen hafta kamu bankalarının Mir çıkışı ile bu kararın çıkması yalnız coniler yine yapıcağını yapmış
    salı sallanır , çarşamba çarşafa dolanır misali bir dahaki seneye ertelemiş mahkemeyi.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

8.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    akşam seansı paladan 400 bekledik ama gidemedi..
    yarın 2.seans enteresan olacak...
    Kerem abi bırak endeks yükselsin ya 3050 düşünce kime ne faydası olacak shortculardan ve 3-5 spekten başka hocam ya boşverr sal gitsin 4500 -5000 puanlara sen salmazsan geç gider abi

Sayfa 702/1001 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •