Sayfa 12/598 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4778 madde; 89 - 96 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by Aswar Yazıyı Oku
    Akbnk Yapı çözük..
    Artık değil..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,494
    Muhtemelen 30 günlük AO ya kadar kadar gevşetecekler

Bence teminat çağrısına uymadılar, yarın ilginç bir gün olacak.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Hangi teminattan bahsediyorsun yahu, olayi anlamadim hala.

yukselc'den alinti:
    18.10 itibarıyla 8 bankanın kapanışı

not:18.00 - 18.10 karşılaştırması için gönderilmiştir.

6. Aynen öyle olmuş agha,

Teminat tamamlama daha da artmış.

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Bence teminat çağrısına uymadılar, yarın ilginç bir gün olacak.

çok değil 1 ay önce hulkiye tavan tavan gidip 16 ları görecek deseler kimse inanmazdı herhalde
    ama gördü hemde çok yüksek hacimlerle borsada olmaz denilen şeyler bir bakmışsınız oluvermiş
    mesele gerçekleştiğinde o film karesinin içindemisin yoksa dışardan mı izliyorsun
    burada en deneyimli en tecrübeli en bilgi sahibi kişilerden kaçı yükselişte kağıttaydı
    söylem ve icraat arasındaki o derin ve ince çizgi adeta bir kılıç gibi keskindir
    birisi bana beklediğim nakitle 13 buçuktan al demişti 13 buçuktan tüm lotlarımı sattım
    teknik bilmem göstergelerden anlamam ama hedefimi ısrarla beklerim
    16 dan 11 e düşmüş kağıt birilerine cazip gelebilir ama 1 ay önce 5 liraydı bu uyuz o yüzden burdan atlayan ky lerin ellerine verirler dikkatli olun
    size daha absürd gelebilir ama bu uyuz hisse 2,5 yıldır çok çıkmış gibi başladığı yere gelebilir benden söylemesi
    13 buçuktan sattığım hisselerimi 3 buçuktan hem de 2 katı lotla yerine koymak için sabırsızlanıyorum

8. Sayın zd&Lunar Soul hiç satmadıysanız üzülürüm. İş c çok çıkmıştı bana göre 2021 temmuzdan 2022 eylül e 6 kat yapmış hisse. Kazanmanızı canı gönülden dilerim. Diğer konuya gelirsek bence bu duruma sevinmelisin(çok sahip çıkılmamaya) Değerli, bilgili, dürüst insan ne zaman çok prim yapmış ki. Saygılar
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yoo bir çuval maldayım.O nereden çıktı.Burada yapılanı çakallar yapıyor hadi.ISCTR
    ne?

Malda değil olsam topiclerde ne işim var?

Yazdıklarımı isteyenler aracı kurumlara telefon açıp sorabilirler.Zaten hisse taban kimsenin de etkilenecek durumu yok şu an.

Endekste aşağıda gap kaldı. O kapanmadan tam full pozisyon almam.O da kapanmazsa elimdekliler yeter.Bazı şeyleri bilerek yazmıyorum burada kimsede kusurumabakmasın.Niye yazayım ki bir çuval laf yediğimizde 2-3 kişi dışında sahip çıkan mı oldu?

Sorun endekste aşağıda kalan gap kapanacak mı kapanmayacak mı?Kağıtları sonra değerlendirmek lazım.
    Para tekniği yapar.

Sayfa 12/598 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •