Sayfa 241/594 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 4747 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Buraya pek yazmıyorum ama sürekli takip ederim uzun yıllardır. Gerçekten hislerime tercüman olmuşsunuz. Uzun süredir söz konusu kişiden inanılmaz rahatsızım ben de. Yani bir insan sabah akşam neden bu kadar kötüleme mesaisi yapar ki? Buradaki çoğu kişi zaten tüm olumsuzluklara yıllardır yaşamış ve biliyor. Yeni girer sayısı mevcut rakama göre bir elin parmaklarını geçmez. Onlardan da davayı bilmeyen yoktur zaten, yollardır olumsuz grafiği de ortada. Verecek bilgin varsa ver, sabah akşam kötülemek, hisse düşünce mutlu olmak falan anlamsız davranışlar bunlar.

Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın Kahırlı ; ben ne teknik bilirim ne temel...Sizlerin üzüntüsüne candan ortağım..Bak kendi adıma da diyorum ki,3 yıl önce yanlış zamanda yanlış olan Halkb hissesini almışım..Keşke şimdi alsaymışım(temennim bu belki de bugünde yanlış bir zaman bilemiyorum) ..Sizler benden daha önceki zamanda almışsınız ve üzgünüm bu açıdan..
    Ama başta Sn.Pozitif e aşırı kırgınım ve hakkım helal olmasın..Ya kardeşim yarın hisse 20 TL veya attım 50 TL oldu bunun vebalini Ahirette verebilir misin?Gerek var mı gereksiz yazışmalara.Hissen yoksa mantığına ve menfaatine yatan hisseye gider kısmetini ararsın...
    Bakın 2 kez ben paramı külliyen batırdım yinede bu denli yazışmalar yapmadım.Kimsede zorla o hisseleri bana aldırmadı ve kendi rızamla aldım ve kader dedim sineye çektim..51 yaşındayım ..Sayın Soula,Sayın Melesav'a zaman zaman bakın bi dünya zararda olmasına rağmen Sn.Göçemen'e ne kadar teşekkür etsem azdır...Ama buraya gelip bi o yana bi bu yana yazanlara gereken ne ise defaatle kendi adıma olanları yazdım.Ölümlü dünya değil mi....???? YTD
    Değişmeyen tek şey değişimdir.
    Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Endeks uzaya yine bankasız çıktı.
    kardesim 1.5 USD olan garantiyi bir gun icin 0.30 USD degerine indirip %300 hisse basarsak su an 25 lira olan garanti 7 liraya duser
    Eski 10 USD degerden bahsediyorsun.... 2 yil once 0.20 USD degerden %300 hisse basildigini gormezden geliyorsun..

bu durumda tahtada birgun 2 dolari gorursen gozunu kirpmadan portfoyu bosalt dugmesine bas, cunku 20-30 sene o degerin yanina bile yaklasamaz.. piyango oynasan daha sanslisin bana gore.. unakitanin yaptigi gibi bankayi tekrar allayip kerize nikahlamaya karar verirlerse bile o ...in dikis tutmasi minimum 4-5 sene..

ha illa 10 dolar diyorsan... bekle dolar 1 liraya duserse o zaman 10 dolari gorursun
    su an en pahali banka oldugunun farkinda bile degilsiniz, banka bosaltiliyor, hortumlaniyor, yagmalaniyor... belki batirilacak....
    gozunuzle gordugunuze bile inanmiyorsunuz nasil meftun olduysaniz

Alıntı Originally Posted by Secoli Yazıyı Oku
    Kesinlikle 10 numara yorum olmuş.yüzduk yüzdük sona yaklaşıyoruz dediğinizi gibi 30 iş günü kaldı vakit daralıyor,buradan çıkacak olumlu haber ile o zaman bayrağı eline alacaktır işte o zaman ne 20 ne 30 az gelir 10 dolarlık kağıt o zaman gerçek değerine uçacak ve diğer bankaları peşinden sürükleyerek.
    Yazdiklarin kulliyen yanlis. 2023 sonundan once karar cikmayacak mahkemesinden.

Alıntı Originally Posted by Lohengrin Yazıyı Oku
    Buraya pek yazmıyorum ama sürekli takip ederim uzun yıllardır. Gerçekten hislerime tercüman olmuşsunuz. Uzun süredir söz konusu kişiden inanılmaz rahatsızım ben de. Yani bir insan sabah akşam neden bu kadar kötüleme mesaisi yapar ki? Buradaki çoğu kişi zaten tüm olumsuzluklara yıllardır yaşamış ve biliyor. Yeni girer sayısı mevcut rakama göre bir elin parmaklarını geçmez. Onlardan da davayı bilmeyen yoktur zaten, yollardır olumsuz grafiği de ortada. Verecek bilgin varsa ver, sabah akşam kötülemek, hisse düşünce mutlu olmak falan anlamsız davranışlar bunlar.
    Hosgeldin Lohengrin ortak. Coktandir yazmiyorsun, bezdirdi mi? Bence kizmayin poziye. Yazdiklari yanlis degil ki, xik gibi banka. Fiyati tutturmaz o baska.

5. Off be "kahırlı" offf be aq senin ya, ne düşmanların varmış bu dünyada aq!
    "Benzin galonu ucuz iken çak çakmağı" diye kaç defa dedim sana.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Sayın Kahırlı ; ben ne teknik bilirim ne temel...Sizlerin üzüntüsüne candan ortağım..Bak kendi adıma da diyorum ki,3 yıl önce yanlış zamanda yanlış olan Halkb hissesini almışım..Keşke şimdi alsaymışım(temennim bu belki de bugünde yanlış bir zaman bilemiyorum) ..Sizler benden daha önceki zamanda almışsınız ve üzgünüm bu açıdan..
    Ama başta Sn.Pozitif e aşırı kırgınım ve hakkım helal olmasın..Ya kardeşim yarın hisse 20 TL veya attım 50 TL oldu bunun vebalini Ahirette verebilir misin?Gerek var mı gereksiz yazışmalara.Hissen yoksa mantığına ve menfaatine yatan hisseye gider kısmetini ararsın...
    Bakın 2 kez ben paramı külliyen batırdım yinede bu denli yazışmalar yapmadım.Kimsede zorla o hisseleri bana aldırmadı ve kendi rızamla aldım ve kader dedim sineye çektim..51 yaşındayım ..Sayın Soula,Sayın Melesav'a zaman zaman bakın bi dünya zararda olmasına rağmen Sn.Göçemen'e ne kadar teşekkür etsem azdır...Ama buraya gelip bi o yana bi bu yana yazanlara gereken ne ise defaatle kendi adıma olanları yazdım.Ölümlü dünya değil mi....???? YTD
    canın sağolsun ozan ortak aramızdaki fark ne biliyormusun benim elimde hisse olduğunda da hissenin gerçek karakterini yazabiliyorum insanlara bu hisseye bulaşmamaları konusunda uyarılarımı yapıyorum sen istiyorsun ki hep olumlu şeyler yazalım yanlış ata bindiğinin farkında değilsin ama az kaldı öğreneceksiniz bu hisse ile ilgili olumlu birşey yazılmaz ve yazılmayaccak kardeşim hatta borsadan atılması gerekiyor kar etme amacı gütmeyen bir bankanın borsada ne işi var? bunu sordunmu kendine ?
    vebalden bahsediyorsun da yarın öbürgün oldu ki benim hedef fiyatıma 3,5 a gelirse sen bunun vebalini verebilirmisin bu açıdan da bakmanı tavsiye ederim
    ayrıca borsa ya çok duygusal yaklaşıyorsun bırak isteyen istediğini söylesin her fikre açık ol elinde hisse olanların hisseyi allayıp pullayıp yağlaması gerekmiyor
    neyse yaşın 51 olmuş öğrenmenin yaşı yok
    bu arada sen etmesen de benden yana hakkım helal olsun ölümlü dünya para için kırmaya değmez

Alıntı Originally Posted by Lohengrin Yazıyı Oku
    vay be ne çok rahatsız etmişim insanları yıllardır yatırımcısını görmezden gelen banka yöneticilerine, bir kamu bankası olması sebebiyle devlet büyüklerinin kayıtsız kalmasından rahatsızlık duymayanlar benim söylemlerimden rahatsız olmuşlar
    şaka gibi gerçekten endeks 500 bin olmuş hisse fiatı 9,99
    benim bir şey dememe gerek yok bu bile hala sizde rahatsızlık yaratmıyorsa nokta
    ama şunu söyleyebilirim verdiğim rahatsızlık için özür dilemiyorum bu anlamda daha çok rahatsız edeceğim

Hisse adına da DÜŞÜNCELERİMİ (TAHMİNLERİMİ) YAZMAK İSTİYORUM.BU ARADA TAHMİN DEMEK OLASILIK DEMEKTİR-İHTİMAL DEMEKTİR KESİNLİK YOKTUR DEMEKTİR....

Bildiğiniz gibi 17 OCAK 2023 tarihinde ABD Anayasa mahkemesi tartışma-görüşme yapacak.Kısacası Anayasa mahkemesinden ya OLUMLU yada OLUMSUZ bir karar günün birinde çıkacak.( 17 Ocak ta demiyorum günün birinde..Tarihi bilemeyiz..)

KAYNAK: https://www.supremecourt.gov/search....c/21-1450.html

OLUMLU karar çıkarsa Halkbankası davası kapanacak.

OLUMSUZ karar çıkarsa ABD yerel mahkemesince dava kaldığı yerden devam edecek..Eğer ki olumsuz karar çıkarsa yerel mahkemenin Halkbankası davasına bakış açısı ortadadır.(Geçmiş haber kaynaklarından araştırılabilir..).Böyle bir durumda Halkbankası avukatlarının ANLAŞMA yoluna gidebilecekleri ihtimal-olasılık dahilindedir gibi görünüyor.

KAYNAK:
    https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...riyor-6506420/

Geçtiğimiz hafta ;

KAYNAK: https://twitter.com/canikligil/statu...gscXeDmhg&s=19

Azerbaycan, Katar ve Pakistan devletleri, ABD Anayasa mahkemesine sundukları ortak dilekçe;Halkbankın yargılanması uluslararası toplumda diplomatik kabus yaratır uyarısında bulundular. Mahkeme, Halkbankın itirazını 17 Ocak ta dinleyecek.

17 OCAK 2023 TARİHİNE KADAR KALDI 46 GÜN. İŞ GÜNÜ OLARAK İSE KALDI 30 GÜN..İSTER BEKLENTİYİ SATIN ALIRLAR İSTER ALMAZLAR AMA TAKVİM BU...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD
    her defasında aynı şeyi yapıyorsun bu seferde ocakta sanki iş bitiyor kesin sonuç açıklanacak gibi insanlarda beklenti oluşturuyorsun bu kaçıncı sende biliyorsun yılan hikayesine döndü kaldı ki mesele sadece mahkemede değil şu an dava düşsün ben yine bankanın olumlu tepki vereceğini düşünmüyorum karakteri bozuk zihniyet bozuk kardeşim 500 bin endekste fiyatı 9,99
    siz hala meseleyi anlayamamışsınız lütfen insanları yanlış yönlendirip beklenti içine sokmayın sonra vebalini ödeyemezsiniz

Sayfa 241/594 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •