Sayfa 257/598 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 4779 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

2. Fitch e inanıp pozisyon alanları Allah kurtarsın.Onlar bankalara yorum yapacaklarına önce Brent olmuş 80 usd bu bu ülkeye ne getirir onu analiz etsinler.

Paşa paşa gelecekler ve paşa paşa not artıracaklar.Buna kendilerini alıştırsalar iyi olur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

XBANK/USD zorlu bölgeye geldi, macd ın pozitif bölgeye geçmesi son derece olumlu burayı geçecek kaçarı yok artık bana göre ama ne zaman. Şahsi bir senaryo üreteyim.
    Ocak ortalarına kadar yatay seyir olacak ve bence 17 ocaktaki davadan olumsuz bir sonuç çıkacak ve satış fırsatı olarak kullanılacak ocak-şubat gibi marttan itibaren hafiften toparlanmaya başlayacak, dava anlaşma haberi ve seçim sonrası bu sefer en önde bankacılık endeksi ile arkasına bakmadan topuklayacak, tabi ki bu benim senaryom, hiç bir şeyi görmeden de direkt gidebilir veya buradan dönebilir de.
    Sağlıcakla kalın.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    yaw cevabını bildiğin soruları sormaya bayılıyosun kurt ..

ben söyliyeyim onun yerine.. tavan olmaz 3.5 ..kağıt 35.5 olsa da ..illa 3.5 da 3.5
    Tamam anladım ücbucuk tavan olmadı dün bi bugün 2 birde senin yarımı sayarsak ikibucuk oldu, kaldı bi tavanı

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,505
    yankiler yeterince mallanamadılar heralde ..fitch oğlu döktürmüş yine

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,505
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tamam anladım ücbucuk tavan olmadı dün bi bugün 2 birde senin yarımı sayarsak ikibucuk oldu, kaldı bi tavanı
    3.5 un yanında 35.5 tezini unutmamak lazım

Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku

XBANK/USD zorlu bölgeye geldi, macd ın pozitif bölgeye geçmesi son derece olumlu burayı geçecek kaçarı yok artık bana göre ama ne zaman. Şahsi bir senaryo üreteyim.
    Ocak ortalarına kadar yatay seyir olacak ve bence 17 ocaktaki davadan olumsuz bir sonuç çıkacak ve satış fırsatı olarak kullanılacak ocak-şubat gibi marttan itibaren hafiften toparlanmaya başlayacak, dava anlaşma haberi ve seçim sonrası bu sefer en önde bankacılık endeksi ile arkasına bakmadan topuklayacak, tabi ki bu benim senaryom, hiç bir şeyi görmeden de direkt gidebilir veya buradan dönebilir de.
    Sağlıcakla kalın.
    Senaryoyu baska turlu yazmak lazim. Davadan herhangi bir sonuc cikmasi beklenmiyor su asamada. 2023 sonuna ancak.

Nolmus ki?

Sayfa 257/598 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •