Sayfa 346/597 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Geçenlerde tahsisli sermaye artırımı ve olası fiyat konusunda makale yazılmıştı. Bulamadım, silindi mi?

2. Su haber KAP a gecen gun dusmus
    https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/1104688
    Bir arastirdim, bu hak sahibi gecen sene hakkin rahmetine kavusmus ve eski yatirimcilardan..
    mirascilari da bunun kahrindan zaten bikmisti, oteki tarafa gocunce paylari satmaya karar verdi muhtemelen

Asagidaki dosyayi da sizin icin buldum, 2010 genel kurul toplantisi hazirun cetveli
    Dayinin burada ismi var
    10 lotu 1978 de almis, muhtemelen 1 ev parasi vermistir 10 lota... bugun 110 lira ediyor

Muhtemelen dayi bir omur bunun kahriyla yasadi durdu 60 bin lot daha almis ortalamayi dusurmek icin...
    ins 15 liradan almamistir o 60 bin lotu da

Suraya bir bakiniz derim
    hisse edinim tarihleri 1950 lerden basliyor
    bunlar bugunun parasiyla 1 hisseye 50 bin verdiler 100 bin verdiler, 10 hissesi olan bir ev parasi verdi

Neyse... burada avukat Fatih Rustu Algul e vekalet vermis olan herkes azili Halkbank yatirimcisi
    bunlar mahkeme filan acacaklardi ama bu devlet kimin hakkini vermis simdiye kadar
    ve gavura yapilmayan zulmu devletin hak gordugu bu insanlar bir bir oteki tarafa gocuyor
    mirascilari da satip elden cikariyor kalani

https://www.halkbank.com.tr/content/...runcetveli.pdf

Demem o ki akilli olun
    Sahibi helal sut etmis, serefli namuslu tahtalardan sasmayin
    Onca kisinin cani yanmisken saf saf bu tuzaga dusmeyin
    Bu karadelik sizi yutar, bir tutam ot tadayim derken yardan ucarsiniz hayatiniz mahvolur

3.  Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    Su haber KAP a gecen gun dusmus
    https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/1104688
    Bir arastirdim, bu hak sahibi gecen sene hakkin rahmetine kavusmus ve eski yatirimcilardan..
    mirascilari da bunun kahrindan zaten bikmisti, oteki tarafa gocunce paylari satmaya karar verdi muhtemelen

Asagidaki dosyayi da sizin icin buldum, 2010 genel kurul toplantisi hazirun cetveli
    Dayinin burada ismi var
    10 lotu 1978 de almis, muhtemelen 1 ev parasi vermistir 10 lota... bugun 110 lira ediyor

Muhtemelen dayi bir omur bunun kahriyla yasadi durdu 60 bin lot daha almis ortalamayi dusurmek icin...
    ins 15 liradan almamistir o 60 bin lotu da

Suraya bir bakiniz derim
    hisse edinim tarihleri 1950 lerden basliyor
    bunlar bugunun parasiyla 1 hisseye 50 bin verdiler 100 bin verdiler, 10 hissesi olan bir ev parasi verdi

Neyse... burada avukat Fatih Rustu Algul e vekalet vermis olan herkes azili Halkbank yatirimcisi
    bunlar mahkeme filan acacaklardi ama bu devlet kimin hakkini vermis simdiye kadar
    ve gavura yapilmayan zulmu devletin hak gordugu bu insanlar bir bir oteki tarafa gocuyor
    mirascilari da satip elden cikariyor kalani

https://www.halkbank.com.tr/content/...runcetveli.pdf

Demem o ki akilli olun
    Sahibi helal sut etmis, serefli namuslu tahtalardan sasmayin
    Onca kisinin cani yanmisken saf saf bu tuzaga dusmeyin
    Bu karadelik sizi yutar, bir tutam ot tadayim derken yardan ucarsiniz hayatiniz mahvolur
    Tahta su an olmasi gerekenin 3 kati fiyatinda ve endeksteki en pahali tahtalardan

eger ebabillere sat emri gelirse...
    buradan yari fiyatina cekilip devlete iki tahsisli daha yapilir...
    ve tahtanin 8-10 kat deger kaybetmesinin yolu acilmis olur..

Yani hisse basi 1.20 - 1.50 TL gibi bir deger gayet rasyonel bir beklenti....
    Burda senelerdir 3.5 bekleyen adami bile sapa oturturlar
    Gotunuzle gulmeden once yukardaki paylasimi dikkatle okumanizi ve 10 yildir neden tek kurus deger kazanmadigini dusunmenizi salik veriririm.

Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    Tahta su an olmasi gerekenin 3 kati fiyatinda ve endeksteki en pahali tahtalardan

eger ebabillere sat emri gelirse...
    buradan yari fiyatina cekilip devlete iki tahsisli daha yapilir...
    ve tahtanin 8-10 kat deger kaybetmesinin yolu acilmis olur..

Yani hisse basi 1.20 - 1.50 TL gibi bir deger gayet rasyonel bir beklenti....
    Burda senelerdir 3.5 bekleyen adami bile sapa oturturlar
    Gotunuzle gulmeden once yukardaki paylasimi dikkatle okumanizi ve 10 yildir neden tek kurus deger kazanmadigini dusunmenizi salik veriririm.
    daha yeni 22 hedef veren den değilmiydin?

Allahım sosyal medyada da karşımıza tutarlı omurgalı insanları karşımıza çıkar

6.  Alıntı Originally Posted by diyojen57 Yazıyı Oku
    Geçenlerde tahsisli sermaye artırımı ve olası fiyat konusunda makale yazılmıştı. Bulamadım, silindi mi?
    Tahsisli kararı resmen açıklandığı zaman hissenin son 10 günlük ağırlıklı ortalaması bulunacak, buna da artı eksi %20 luk bir marj uygulanarak tahsisli baz fiyatı banka tarafından belirlenecek. Burada banka kendi inisiyatifi ile karar alacak yani ipler bankanın elinde. AORT'a 11 TL dersek artı eksi %20 ile 8.80 - 13.2 arası geniş bir baz fiyat aralığı çıkıyor, banka hangi fiyatı baz alacağına bu fiyat aralığını dikkate alarak kendi karar verecek. Spot fiyattan pek uzağa gitmedi son 2 tahsislide hatta spota oranla %5-6 gibi primli oluştu baz fiyat. Buradan yola çıkarsak ve 11 TL spot fiyatını baz alırsak baz fiyatın 12 TL civarında çıkacağını varsayabiliriz. Bu durumda 20 : 12 = 1.7 milyar yeni hisse tedavüle çıkacak demektir. Toplam lot sayısı da kabaca 6. 7 milyar lota çıkar, halka açıklık oranı da %9.3 e düşer.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    Allahım sosyal medyada da karşımıza tutarlı omurgalı insanları karşımıza çıkar
    Sen kahırlı'yı hala çözemedin mi, bugüne kadar çoktan çözmen gerekirdi
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

8. KAYNAK:

https://www.justsecurity.org/84836/e...supreme-court/

YATIRIMTAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD

Sayfa 346/597 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •