Sayfa 446/587 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 4691 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

sevgili ozan haber paylaşmaz oldunuz
    lütfen haberlerden mahrum bırakma bizleri
    bak f16 larla ilgili haber var:
    blinkene göre f16 ları almamız gerekiyormuş
    nato için çok önemli bir müttefikmişiz ba bla
    yarın tavan olurmuyuz acaba sevgili ozan

ha gayret 11 altı kapanış şık olur
    buralar sana fazla
    3,5 ta açtım kollarımı bekliyorum

11 altını TVF topluyor. Siz yinede beklemeye devam edin.

4. Tahsisli ne zaman simdi? Acele cevap

5. SPK'dan Halkbank ve Vakıfbank'ın tahsisli sermaye artırımına onay -AA

SPK'dan Halkbank ve Vakıfbank'ın tahsisli sermaye artırımına onay

- Kurul, Halkbank'ın 4 milyar 969 milyon liralık, Vakıfbank'ın ise 7 milyar 111 milyon liralık tahsisli sermaye artırımını onayladı

İSTANBUL (AA) - Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Halkbank ve Vakıfbank'ın tahsisli sermaye artırımına onay verdi.

SPK haftalık bültenine göre, Kurul, Halkbank'ın 4 milyar 969 milyon 121 bin liralık, Vakıfbank'ın ise 7 milyar 111 milyon 364 bin liralık tahsisli sermaye artırımını onayladı.

Halkbank'ın 10 milyar TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 4 milyar 969 milyon 121 bin TL olan çıkarılmış sermayesi, mevcut ortakların yeni pay alma haklarının tamamen kısıtlanması suretiyle artırılacak ve ihraç edilecek payların tamamı, halka arz edilmeksizin bankanın hakim ortağı Türkiye Varlık Fonuna tahsisli olarak satılacak.

Pay başına satış fiyatı, banka tarafından Borsa'ya yapılacak başvuruyu takiben Borsa İstanbul AŞ'nin Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedürü çerçevesinde tespit edilecek. Artırılacak nominal sermaye tutarı, ihraç edilecek payların toplam satış bedeli 30 milyar TL olacak şekilde, prosedür çerçevesinde belirlenecek pay satış fiyatına göre hesaplanacak.

Vakıfbank'ın 10 milyar TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 7 milyar 111 milyon 364 bin TL olan çıkarılmış sermayesi, mevcut ortakların yeni pay alma haklarının tamamen kısıtlanması suretiyle artırılacak ve ihraç edilecek payların tamamı, halka arz edilmeksizin bankanın hakim ortağı Türkiye Varlık Fonu'na tahsisli olarak satılacak.

Pay başına satış fiyatı, banka tarafından Borsa'ya yapılacak başvuruyu takiben Borsa İstanbul AŞ'nin Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedürü çerçevesinde tespit edilecektir. Artırılacak nominal sermaye tutarı, ihraç edilecek payların toplam satış bedeli 32 milyar TL olacak şekilde, prosedür çerçevesinde belirlenecek pay satış fiyatına göre hesaplanacak.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. En kısa zamanda tamamlanır tabii ki.

Pozitif ya hala mı aynı muhabbet ya.Eyvah Eyvah.

Bak ben buraları okumuyorum sırf yazmak zorunda kalmayayım diye sonra yine Lunar gelip uyaracak diye hiç bekleme. Seni ben çok uyardım....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. SPK, Türkiye Varlık Fonu’nun Halkbank’ta 30 milyar liralık ve VakıfBank’ta 32 milyar liralık sermaye artırım başvurusunu onayladı.

Böylece TVF’nin bu bankalardaki payı artacak
    TVF’nin Ziraat Bankası’ndaki fon sahiplik oranı %10

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    SPK, Türkiye Varlık Fonu’nun Halkbank’ta 30 milyar liralık ve VakıfBank’ta 32 milyar liralık sermaye artırım başvurusunu onayladı.

Böylece TVF’nin bu bankalardaki payı artacak
    TVF’nin Ziraat Bankası’ndaki fon sahiplik oranı %10

Emir yuksek yerden olunca simsek hiziyla onaylamis SEPAKA, hayirli ugurlu olsun

SEMIRE SEMIRE doymadin devlet
    YATIRIMCININ kanini emdin doymadin devlet

Sayfa 446/587 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •