Sayfa 541/599 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591 ... SonSon
Arama sonucu : 4788 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    HALKB günlük, saklamasında 2.8 milyon mal bulunan Osmanlı Yatırım kimin malını satıyor acaba!
    Yatırım fonlarının malını satıyor. Buralar bir ara ne kalabalık olurdu kimseler kalmamış. Bakayım dedim. Aslında bunu almanın zamanı yaklaşmış ama adamlar çok pis oynuyor durup durup tahsisli açıklıyor.bundan küçük yatirimciya ekmek çıkmaz.

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Yatırım fonlarının malını satıyor. Buralar bir ara ne kalabalık olurdu kimseler kalmamış. Bakayım dedim. Aslında bunu almanın zamanı yaklaşmış ama adamlar çok pis oynuyor durup durup tahsisli açıklıyor.bundan küçük yatirimciya ekmek çıkmaz.
    Haklı olabilirsiniz de saklamasında olmayan malı nasıl satıyor, bir de resmi olarak açığa satış yasak olmasına rağmen! saklamasında 2.8 milyon lot mal var, bugün 10 milyon lota yakın mal sattı, durumu anlamış değilim

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Haklı olabilirsiniz de saklamasında olmayan malı nasıl satıyor, bir de resmi olarak açığa satış yasak olmasına rağmen! saklamasında 2.8 milyon lot mal var, bugün 10 milyon lota yakın mal sattı, durumu anlamış değilim
    biz bugün bakınca t-2 yi görüyoruz 2.8 milyon diye. yanlışmıyım. ben mesela sabah on milyon lot virman yaptırmış olsaydım hesabada geldi diyelim, tık diye hemen görünürmü yoksa perşembemi görünür.

Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    biz bugün bakınca t-2 yi görüyoruz 2.8 milyon diye. yanlışmıyım. ben mesela sabah on milyon lot virman yaptırmış olsaydım hesabada geldi diyelim, tık diye hemen görünürmü yoksa perşembemi görünür.
    Bildiğim kadarıyla talimatı veriyorsun, gönderdiğin kurum hemen virman yaparsa alıcı kuruma anında düşer! ama gönderen kurum göndermede pek aceleci davranmamaktadır, tabi bu bizim gibi ky lar için geçerlidir! sanırım 10 milyon lot virmanı anında yaparlar yoksa müşteri memnuniyetini ve güvenirliliğini kaybederler

5. Nihai sonuç olarak her türlü düşer . Takas felan hikaye. Her türlü alan zarar eder. Endeks 10 çıkar bu 1 düşer. Endeks sonsuza giderken buda sıfıra gider.

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Yatırım fonlarının malını satıyor.
    Karax ortak nasilsin? Dogru 10 milyon lot yatirim fonlarindan. Ne aciga satisi, araci kurum fonundaki mallari satmis iste.

Adam en basit seyleri bilmez, aciga satis diye insanlarin kafasini karistirir durur.

Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    ben mesela sabah on milyon lot virman yaptırmış olsaydım hesabada geldi diyelim, tık diye hemen görünürmü yoksa perşembemi görünür.
    Aninda gorunur. Cok hizli yapiliyor virmanlar artik bloke yoksa MKK'dan.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Aninda gorunur. Cok hizli yapiliyor virmanlar artik bloke yoksa MKK'dan.
    ben hesabıma geçtimi anında görürümde, aracı kurumumun saklama takasında 2 gün sonra görünür. onu şeytmiştim.

Sayfa 541/599 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •