Sayfa 543/599 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593 ... SonSon
Arama sonucu : 4788 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Benim yapabilecegim birsey yok ustadim. Degisim gelmeyince cikardim butun portfoyumu, gunahimi bile tutmam burda.
    Sadece bu var yok sayilan. 4 dolari bekliyorum. Muhtemelen torunlarimiz gorur. Ama ise yaradi, bu yok sayilan mallar sayesinde at hirsizligi yapabiliyorum baska hisselerde.

Bankada da mahkemesinin bitmesini. Kesin sonuclaninca ABD'de acacagim tazminat davasini, yanlarina kalmasin yapilanlar.

Keyfin yerinde mi senin?
    Ben battım abi. Bu işleri beceremiyorum..TL nas modeliyle çöküşü beni bitirdi param eridi.

2. Yanlız kimse yazmıyor bunda çok ilginç aslında 5-15 yapti nas.modeli sonrası satmadılsrsa benim gibi batmamislardir paraları duruyordur. Niye kimse yazmıyor ilgnccc

Kim ne yazsin buna... grafik boyle.

10 dolardan milleti dolandirdi hukumet iste. 30 sentten yerine koydu. Ne zaman operasyon yaparlarsa artik.

Neyse dert etme. Nas bitti. Yeni vahiy geldi.

4. Dayı o grafik işi bitti tahsisli sonrası yayınlayıp durmaya gerek yok.

5. Yeni hisse adedi farklı aynı şeyi temsil etmiyor

Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Oo girer girmez hoşgeldin partisi -0,50 ahahhahaha
    kardeş sen yenisin galiba cehenneme hşgeldin
    başka hisse mi bulamadın
    yıllardır yazıyoruz burda gelirse hedef 3 buçuk
    buruya gelipte nas mas dava mava diyerek ağlayacaksan yol yakınken dön
    kimleri perişan etti bu mendebur aç biraz eski sayfaları oku araştır

7.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kardeş sen yenisin galiba cehenneme hşgeldin
    başka hisse mi bulamadın
    yıllardır yazıyoruz burda gelirse hedef 3 buçuk
    buruya gelipte nas mas dava mava diyerek ağlayacaksan yol yakınken dön
    kimleri perişan etti bu mendebur aç biraz eski sayfaları oku araştır
    Bütün bankalar 4 5 bu neden bu şekilde hata mı ettik beyfendi yardımcı olur musunuz

8.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    666 dayı karax nick'li üye halkbankası dedi grafiği bı actim grafik muthis

Dayı ekmek çıkacak gibi market masrafimiz çıkar mı girisimizi yapalim
    Ayıp ediyon memed abi ben sana halkbankası al mi dedim. Hatta dedim ki sana halkbank short dolar long yap dedim. Sen bana dedinki mal gelmiyor vioptan short açar mısın dedin. Bende altın ve faizdeyim halkbankasina bulasmam dedim. TL nin nas modeli ile nasıl hiç olduğunu anlatmak için tirnak içinde halkbank bile 15 lira oldu dedim.burda anlatmak istediğim TL den sonra bana göre en değersiz varlığın halkbank olmasıdır. Ağabey bak viop topiginde yazismalarimiz kalabalık olduğundan güme gidiyor.Halkbank için ne dedim eski dolar bazlı grafikleri eksiyi işaret ediyordu ve bana göre dolar grafiği eksi oldu. Devlet ilk tahsisliyi yaparak eksi grafiği sıfıra getirdi. Şimdi soruyorum sana bu banka 2. 3 . tahsislide kaç dolar sermaye ekledi. Piyasa değeri bugün 3.2 milyar dolar. 2.ve3. Tahsislideki parayı topla 0.5 ile çarp bankanın lisans değerini ekle olması gereken değeri bulursun. Eğer bulduğun değer 3.2 milyar dolardan az ise banka pahalıdır. Sanırım halkbank ile ilgili düşüncelerimi anlatabilmisimdir. Çöp sıralamasında ikinci sırada birinci sırada TL var bu değişmez. TL/ dolar sıfır olacak beklentim bu abi.

Sayfa 543/599 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •