Sayfa 62/598 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 4779 madde; 489 - 496 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. yok vadelı
    yok vıpo.........

Allah emrı degıl kı onlar.
    gokten ınmedı.........

nasıl tahtaları kuruyorlarsa.
    onları da kuruyorlar........

2. yok oymus yok buymus...........

kagııd aldın mı kaderıne razı olacan........
    hersey olabılır.........

hısse hahkında

mantıklı,ekonomık,temel hele hele teknık baktın mı yamulursun........

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Birileri yine boş beleş konuşuyor buralarda bilmezsen zamanında Ziraat bankasının her sene görev zararı adı altında zarar ettiğini eskiden onu da halkın yani benim ödediğimi buralarda boş beleş konuşmaya devam edersin.Boş konuşmayın o yüzden yalnız hisse yorumu yapın.Sonra yince lafı zorunuza gitmesin.
    Ben Araliktan beri stratejimi hukumetin gidisine yaptin, cok de memnunum bu musibetin gidisinden nemalandigima.

Sen hep ustten konusup duryorsun her bir halti biliyormussun gibi. 2 kere kiytirdin. Capin neymis kimin yatirim kararina karisiyorsun. Bir yazsana suraya ne kazanmissin araci kurumda telesekreterlikten gorelim. Yaz ikisinde de tavana lotlarini.

Halk bankasinda 5881660 lot bekliyor tavanda.
    Is Bankasinda 8567114

Cevirmeden. Yazdiginin bir faydasi olmasi bana, belki adamin bir capi varmis kazanmis kendisi diyeyim.

4. uzun lafın kısası.bugunler de gecer.
    nasıl hayyat gecıyorsa.
    takmayın kafanıza.
    buraya fazla pğarayı koyun.
    hele hele kredı kı
    opulursun......

aracı kurum sahıplerı senın uzerıne musterısının uzerıne oynar

mumkunse uzak durun...
    hıssen olsa da.
    olmasa da .....YASATMAZZZZZZZZ BURASI...

eskıden bılen kazanırdı.........
    şimdı ise....

5. Göçmenim kuruyorlarda haddini çapını bilmeyenler hadi kendi neyse bir de bunları sosyal medyada millete salık verenler ne olacak?

666 sen o stratejiyi aralıkta kurmadın yalan konuşma hala millete dolar aldırmak ile meşguldün o ara ISCTR topiğinde silinen silinmeyen bir ton yazın var.

Ayrıca o starejiyi ne zaman kurarsan kur zaten çöp olduğunu video ile sana anlattılar.O stratejin çöptür.Ha bugün anlamazsan yarın bir gün anlarsın.

Sen bu tavana lot yazma gazını piyasadaki yeni yetmelere ver gidipte.Bir sürü lotun var ne oldu elin oğlu eline ayağına vermedi mi?Kaldırsaydın ya tabanları.

Haddini çapını bilmeyenler lafını senin için kullanmadım ben. Senin dahi olsa kötülüğünü istemem ben.

Sosyal medyadaki böyleleri yüzünden bir sürü insan ya battı ya da parasının çoğunu kaybetti.

Şimdi hisse konuş o konulara hiç girme girme ki hafta sonları seni üzmeyeyim.

Düşüncelerin beni zerre ilgilendirmiyor. Yatırımcıya faydalı ol canımı ye.Bana zararın olsada bana laf etsende o zaman sorun etmem.Cevap dahi vermem.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. burada tartısarak bırbırınıızn kalbını kırmayınız......
    burada cok zarar edenler var..... belkı de tum bırıkımını,tum varlıgını,cucugunun okul parasını,herseyı kaybeden vardır.
    bıraz empatı yapalım.
    atısmaya gerek yok......
    sız de yazın o da yazsın........
    ve de en onemlııs hısse lerde neyın nasıl olacagını bılemezsınız.
    çete neye karar verırse.o olur..

Alıntı Originally Posted by göçmen Yazıyı Oku
    yok oymus yok buymus...........

kagııd aldın mı kaderıne razı olacan........
    hersey olabılır.........

hısse hahkında

mantıklı,ekonomık,temel hele hele teknık baktın mı yamulursun........
    Kusuruma bakma, ben senle o kadar kavga ettim senelerce. Hakliymissim kardesim bu hissede yazdiklarinda.

8. en ıyııs......gıdıp sevdıkelrımızle............
    ekrancılara kolay gelsın......

Sayfa 62/598 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •