Sayfa 77/599 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 4787 madde; 609 - 616 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Sayın göçmen ve hisse sahibi herkese alım hayırlı olsun..Alımın 28 EYLÜL 2022 tarihinden önce olması benim açımdan bir daha yazayım(kişisel kanaatim) olumlu olmuştur..
    Yav göçmen bir dürüm ısmarlayacaktın su koyverme haaa😉YRD

2. Dürüm mü hiç olmazsa bir koç keseydi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yazdigini anlamayanla herhangi birsey konusmak mumkun olmaz. Artik yasliliktan mi dogustan mi bilemiyorum.

Hosuna gitsin gitmesin farketmez, seyhin de gidiyor. Borsa secimden sonraki gun tavana kilitlediginde beni hatirlarsin.
    Herhalde seçimin sonucu ters olursa da taban olucak di mi?

Sen dikkat et de Şeyhin geldi diye 2002 de İHLAS ı 5-10-20 ler bekleyenlerin düştüğü duruma düşme.

Seçim sonucu umrumda değil tek bildiğim sonuç ne olursa olsun ertesi gün buralarda çok eğleneceğimiz.Sen aynen bu kafada devam et ama.Çünkü çok A deyip burada milletin kafasına edip a pardon ben B ye pozisyon aldım yapıyorsun.Öyle olmasın.

Sakın buralarda yok seçimin sonucu ne olur ne olmaz diye portföyün bir kısmı yok nakit yok bir kısmı usd bir kısmı altın yaptım diye yazma ama ;
    Full borsada ol o gün. Sözünü çiğneme.

Ben seni hep hatırlıyorum zaten hiç sıkıntı yapma.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 21-09-2022 saat: 08:41.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Haklısın Sayın Soul, koç ta kabüldür ama anca adres veriyo.Yok kasım gülek köprüsünde yok Cemalpaşa da yok Gazipaşa'da😂😂Grsrz.YTD

5. https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/...deydi-40782925

Geldi 6 ayda bu iş tamam dedi olmadı bir 6 ay daha istedi sonra 3. 6 ayın sonu 20 yıllık AK PARTİ iktidarı.Hani yaşın genç bilmiyorsan hatırlamıyorsan.Bu 6 aylık vaadlere güvenen borsacılarda varı yoğu verdi.

Zannetme ki mesela bu 3-5 gün içinde olanlar o zaman yoktu.

Borsacı adamın siyaset ile senin yaptığın gibi göbekten bağı olmaz-olamaz. Bu konuda sana karşı yazı yazdık diye kötü olduk.

Yoksa siyaseten sen kimi tutarsın kimi desteklersin düşüncelerin nedir kimi seversin kimi sevmezsin bana ne.

Ben sadece gider oyumu atarım onu da Allah bilir.Sonuçları Ülkem için en hayırlı olmasını dilerim.

Yani burada sürekli lanse etmeye çalıştığın gibi yok düzen adamı yok nemalanıyor falan fıstık bunlar attığın iftiralardır.

Ekşi yemedim ki karnım ağrısın.

Bu konularda benim için kapanmıştır. Nasıl olsa yazılar yazılmış zamanda çabuk gelir geçer.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,524
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dürüm mü hiç olmazsa bir koç keseydi.
    Hele bir yukardaki gapı kapattsın ondan sonra
    Zaten vermişler 10 dolardan adamcağıza 10 sene önce
    bak demirleri tutdurmaşlar en önde kıpraşmayın diye

https://i.hizliresim.com/bzoxnuh.PNG

7.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Haklısın Sayın Soul, koç ta kabüldür ama anca adres veriyo.Yok kasım gülek köprüsünde yok Cemalpaşa da yok Gazipaşa'da����Grsrz.YTD
    Bence de zaman mekan tam olarak bu işin adını koymak lazım.Böyle muallak kalmasın.

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Hele bir yukardaki gapı kapattsın ondan sonra
    Zaten vermişler 10 dolardan adamcağıza 10 sene önce
    bak demirleri tutdurmaşlar en önde kıpraşmayın diye

https://i.hizliresim.com/bzoxnuh.PNG
    Valla Sayın Bahriyeli ben onu bunu bilmem detaylar ile ilgilenmem sonuç adamıyım ben.

Bu işlerin sonunda Sevgili Göçmen ne şartlarda söz verdi ise gerçekleşirse ona dürüm değil Koç kesmek yakışır. Benim gerisine aklım ermez.

Hem bu iş olurken yancılar olmayacak mı? Anca yeter yani.

Sayfa 77/599 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •