Sayfa 506/597 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon
Arama sonucu : 4775 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. disiplinle 2.5 a kadar bekleyise devam DMDYD

2.  Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    disiplinle 2.5 a kadar bekleyise devam DMDYD
    Dolar 50 TL ye filan cikmis olursa 3-3.5 TL araligindan da dalabilirim, 6-7 cent iyidir fazlasi etmez

3.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    KAYNAK:

https://t24.com.tr/haber/isvec-in-na...ndi-mi,1114927

TARİH:11 Haziran 2023 17:10

ALINTI:

11-12 Temmuzda Vilniusta yapılacak NATO Zirvesi öncesinde İsveçin üyelik durumunun ne olacağı Dışişleri Bakanlığına yeni atanan Hakan Fidanın alacağı ilk önemli kararlardan olacak.

Ortak daimî mekanizma çarşamba toplanıyor

Türkiye, İsveç ve Finlandiya arasında NATOnun Madridde 2022 Haziran ayında düzenlediği zirvede oluşturulan ortak daimî mekanizma dördüncü toplantısını 14 Haziranda Ankarada yapacak.

Fidan-Blinken görüşmesine dair ise çok detaylı açıklama yapılmazken, İsveçin NATO üyeliği ve Türkiyenin ABDden almak istediği F-16ların gündemde olduğu bildirildi.

Türkiye, 40 adet F-16 savaş uçağı ile 80e yakın modernizasyon kiti almak için yaptığı başvuruya ABDden olur bekliyordu.
    Nisan ayında Finlandiyanın üyeliğinin TBMM de onaylanmasının ardından modernizasyon kiti satışına yeşil ışık yakan ABD, F-16lar için ise İsveçin üyeliği arasında paralellik kuruyor.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD
    Toplantın yarın olumlu bir şey cıkarmı ?
    "yatırım tavsiyesi değildir"

4. Sayın Anakonda Günaydın, mesajınızı yeni gördüm.Ben haberleri sizlerle paylaştım.Yani görüş bildirmem doğru olmaz.Çünkü tahmini güç bir konu.Bu hissenin yatırimcisi olarak temennim artık yatırımcılar için iyi haberlerle karşılaşmamızdır,dileğim bu olur.
    Dünkü toplantida önce blinken soltenberg görüşmesi sonra biden-soltenberg görüşmesi yapılmış.
    Bugün Ankarada Türkiye-nato-isveç görüşmesi var.Renk belli olabilir.Biliyorsun 26 Haziran Kurban bayramı,11 Temmuzda da Vilniusta Nato toplantısı var.Yani zaman daraldı.Şunu bende bilmiyorum,İsveç natoya üye olursa karşılığında...?Zor soru ve cevapsız.Ama şu da bi gerçek Abd karşı isveç natoya üyeliğinden başka tam emin değilim ama bizde de başka koz kalmadı..Selamlar, en güzel kazanç sizlerle olsun.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD

5.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Baykuşum nerdesin ya, özlettin kendini.
    babuş nabim bataklıkta takıl takıl canınız çıkmadı mı ? paranın başka yerde olduğu kesin... ne diye burada durimmm ?
    sende bırak bu işleri...

Zarrab'ın yakalandığı 2016 dan günümüze xbank/banka karşılaştırmaları...
    Diğerleri de Bist le kıyaslandığında kötü ama Halk'ı diğer banka kağıtları ile kıyaslayınca...
    Halk'ın performansı ibretlik, utanç verici.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

7.  Alıntı Originally Posted by baykus Yazıyı Oku
    babuş nabim bataklıkta takıl takıl canınız çıkmadı mı ? paranın başka yerde olduğu kesin... ne diye burada durimmm ?
    sende bırak bu işleri...
    Küfür repertuarım gelişiyor
    Who, baby, Who Will Save The World?

8. Ak ve Garan da geride kalmış. Olan benim Garana olmuş
    Who, baby, Who Will Save The World?

Sayfa 506/597 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz