Sayfa 417/597 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Aynen öyle. Benimkisi depremden kaçmak değil aslında, artık bıkkınlık veren şehir yaşamından uzaklaşıp doğada yaşamak. İstanbulu bir türlü sevemedim. İngiltere'de kaldığım zamanlar da Buckinghamshire'daki köy evimde kalırım. Yazları da teknemdeyim.
    abi senin hataytan dopladığın evler ne oldu ? arsa mıydı ? kaydı mı oda ? fay hattının üstündeymiş senin arazi öyle diyorlar ?

2. Baykuşcum orada konut veya ticari gayrimenkulüm yok, Hatay'ın doğusunda Suriye sınırına komşu araziler var bende sadece, bildiğin düz tarlalar işte. Bunlarda yapılaşma yok, dolayısıyla depremden etkilenme de söz konusu değil. Allah kısmet ederse, AKP seçimleri 14 Mayısta kazanacak ve böylece en fakirden en zengine servet dağılımı Hamdolsun tam gaz devam edecek, enflasyon iyice raydan çıkacak, zaten rekor seviyeye çıkmış olan gayrimenkul fiyatları daha da yukarıya çıkacak, işte o zaman ben de bu arazileri rekor fiyattan elden çıkarmaya başlarım. İstersen sana da satarım, elimdeki en ufak parsel ~50 dönüm unutma.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bahriyeli abi klübü açayım mı, müşteri var mı
    ufak ufak masaları sandalyeleri ayarlayıp çayı koymak lazım

3 vakte kalmaz kuyruk oluşur

4. ForeksHaber

Bloomberg News, Türkiye Varlık Fonu'nun 1 milyar dolar tutarında borsa yatırım fonu alımı ile borsaya destek olacağını öne sürdü

KAYNAK:
    https://www.bloomberg.com/news/artic...t-heavyweights

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    ForeksHaber

Bloomberg News, Türkiye Varlık Fonu'nun 1 milyar dolar tutarında borsa yatırım fonu alımı ile borsaya destek olacağını öne sürdü

KAYNAK:
    https://www.bloomberg.com/news/artic...t-heavyweights

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD
    Borsaya destek filan olmuyor
    bu milletin son bir kac kurusunu, onceden mala girmis yandas p...gin cebine zirveden koyacak
    Sonra 10 sene surunur borsa

6.  Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    Borsaya destek filan olmuyor
    bu milletin son bir kac kurusunu, onceden mala girmis yandas p...gin cebine zirveden koyacak
    Sonra 10 sene surunur borsa
    Tamam işte, dediğin doğru. AKP nin temel politikası ve misyonu zaten en fakir, elinde hiç aktif (varlık) bulunmayan en alttaki %50 lik kesimden alıp en tepedeki, en zengin %1 lik kesime servet dağılımı yapmak değil mi? Bu bahsettiğin AKP nin temel misyonuyka %100 uyumludur, ortada şaşılacak hayret edilecek bir şey yok. Ben neden AKP yi savunuyorum sanıyorsun?
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

HALKB günlük, Halk ve Ziraat Yatırım aracılığıyla yapılan geri alım şimdilik sonuçlanmış olmalı!

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    ufak ufak masaları sandalyeleri ayarlayıp çayı koymak lazım

3 vakte kalmaz kuyruk oluşur
    Orkinos, kalkan, kambur balina, kılıc balığı ne ararsan gelmiş

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 417/597 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz