Sayfa 512/597 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

HALKB günlük, BofA tahtayı 13.68 e kadar sürdü, sonrasında 25 kademe verdi, bu arada cuma günü 1.1 mlyn lot mal alan Ahlatçı Yatırım hala alıcı tarafında!

acaip haber akışı var haberciler nerede yahu
    ab ye giriyoruz
    tavan olurmuyuz sevim
    koş sevim koş kimin eline versek diye düşünüyorlar gene
    bana mutluluğun resmini çizebilirisin abidin
    3,5 gerisi hikaye

3.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Bu arada 666 çok dualar aldı, beni bu beladan kurtardı. Cesaret verdi aldığım kararlara.
    fifti sent.... 33 sent e kadaryolu var....
    sonra yine bir 16 sent yolu...
    dolar 4 tl iken bulaşmıştım bu moka....30 bin lot almıştım... zokim aklıma...1 milyontl ederdi şimdi..
    bunda ? 300 bin tl etmiyor...
    temettü vermez.

HALKB günlük, fiyatlama olarak xBank lar içerisinde en diri bu görünüyor, takası iyi olmasa da!

bugünde 14 üzerinden kimlerin eline verdiler acep
    nato ,ab ,f16 bidon diyerek kimler kaşındı bakalım
    biz bu filmi çok izledik izliyoruz sonuç şemsiye hikayesi
    herneyse 3,5 hedefle ısrarla beklemeye devam

6. -Kağıt üstünde hiçbir şey almadan, İsveç'e onay verdik gibi görünüyor.

- Hükümet kanadında ise "çok şey aldık ama açıklayamam" edası ve bir pozitiflik var. Eğer bu davranışların arkası boşsa ülkece sağlam kazık yedik gibi duruyor. AB üyesi olmayacağımızı-olamayacağımızı cümle alem biliyorken, tek konuşulan vaat, olmayacak işe soyut bir destek vaadi oldu.

-F16 işi er-geç ABD'nin keyfi geldiği bir gün Yunan'a F35 vererek, senatörlere "bak Yunanistan'ın güvenliğini daha önde tutuyorum mesajı verilerek" çözüleceği gün gibi açık. ABD iki ülkeye de silah satacak, karşılığında birde 2si birden minnettar olacak, ABD için bir sorun yok aslında.

-Bu iş bize başlı başına bir vaat bile sayılmamalı, zira ABD istediği an Yunan'a F35 verebilirken, bizim 1.4 milyar doları kurtarıp, kurtaramayacağımız muamma. 1.4 milyar doların üzerine çökülmüşken, 2025 sonrası parasıyla 4. nesil uçak satın almak hiçbir standartta başarı sayılmaz.

-Dikkat ederseniz biz her F-16 dediğimizde ısrarla F35 projesine yatırdığımız 1.4 milyar dolar ilave ederken ABD açıklamalarında bunun esamesi okunmuyor. Eğer milletimizin parasını haydutlardan kurtarabildiysek kısmi bir başarıdır.

-Diğer konu başlıklarımız olan Halkbank davası düşmüş değil, Kıbrıs-Doğu Akdeniz sorunu İsveç üyeliği ile çözülebilecek boyutta bir sorun değil, Fırat'ın doğusunda himaye edilen teröristler henüz aynen duruyor. Bir de AB ile yenilenecek gümrük birliği anlaşması var.

Bütün bu meselelerde ne kadar ilerleme sağlanacağını beraberce göreceğiz. Ben şahsen çok beklenti içinde değilim, bu işten sıfıra sıfır çıktığımız kanaatinde de değilim. 2 sinin arası orta-az şekerli birşey olacak gibi.
    Who, baby, Who Will Save The World?

hiç gülesim yoktu akşam akşm
    yahu garan %7 artıda bu eksiye geçecek nerdeyse mendebur
    biz malımızı biliyoruz yıllardır serzenişimiz boşa değil
    bakalım karanlıkta da kimlerin eline verecekler yazık

haa ha evet ralli bitti dağılın
    kimler kazandı bakim
    herkese geçmiş olsun artık rütun seyre dönebiliriz serbest düşüş
    unutmadan 3,5 ta pamuk eller cebe biraz nakit ayırmayı unutmayın
    bu mendeburu ne sandınız

Sayfa 512/597 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562 ... SonSon

Yer İmleri