Sayfa 243/597 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Sayın Pozitif, benim adım geçtiği için size yanıt vermek zorunda kalıyorum.Son mesajımız olsun ve kendi adıma gereken her şeyi daha dün söyledim...
    Anlamamakta ve okuduğunu empati kurarak kendine pay çıkarmamamakta o kadar ısrarcısın ki sana laf anlatmak suya yazı yazmak gibi bir şey...Biliyorum yine anlamıyorsunda karşıma alıp yine de son mesajımın hatırına....//
    Arkadaşım ; bir kişi hissesini alırsa yükselmesini ister,hayâllerini gerçekleştirmek ister,bu dünya için rahat bir yaşam ister.Sağlıklı düşünce budur...
    Konu ne olursa olsun,ailevi olur-özel olur-maddiyat olur-iş hayatı olur...Fazla ısrar zarar verir,saygınlığını kaybettirir ağırlığını yok eder.Bırak dedik taş yerinde ağırdır..
    Biliyorum yine anlamadım.
    Diyeceğim şu ki, burda ben olayım zaman zaman rahatsızlıklarını dile getiren bazı arkadaşlarda olsa yeter artık yeter 1000 kere 3,5 düşecek demekten RAHATSIZ olduk demelerine rağmen Tüm TÜRKİYEDE BU SAYFALARI OKUYAN bazı kişileri rahatsız etmekten ve haklarına girmekten bir nebze olsun utanmadınız ve saygı duymadıniz.
    Burası bildiğin gibi bir yatırım sayfası.Hissenin 3,5 olmasıda 133,5 olması da borsanın tabiatında var.Yarın 3,5 olacağıni sen 133,5 olacağını ben bilemem.Dedik ki; var git inandığın hisseye nasibini orada ara.Elinde halkbank hissende yokmuş,1000 kere düşünceni yazdın okuduk bilgilendik.Boşuna hissen olmadığı halde bu sayfalarda zamanıni harcama dedik,teşekkür ettik.En azından bizler sen 13 TL den bu hisseden çıkan SENİ kazancından ötürü nasıl alkışladıysak-tebrik ettiysek sende bizlere en azindan rahatsız olan okuyuculara saygı duy istedik.Duymadın ve hakkımı helal etmedim...
    Anladığını yine sanmıyorum.Lütfen cevap vermemem adına bana hitap ederek yazma...
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    burda yazılan çizilenlerle kağıdın yönleneceğini zannetmek 1.5 milyar Çinlinin ABD yi sabote için zıplayıp San Francisco fayını tetikleyeceğini savunan ‘’ zihni sinir’’ projesine inanmaktan farkı var mı

adam yeni 3.5 demiyor ki ..yıllardır böyle
    noldu dinledimi.. 16.64

ha sürekli 3.5 da takılıp kalması farklı bilimin konusu
    3.5 u ciddiye alıp kızmakta aynı bilimin konusu
    rahat olun üst akıl nereye isterse oraya ..konunun 3.5 çuyla ilgisi yok
    3.5 onemli bir rakam ve benim gorusum de o canak bir gun kapanacak ve 3.5 mutlaka gorulecek
    ancak dipin orada oldugunu soylemek hata olur
    bu arada kagit reelde 2 liranin da altini gordu, 500 bin endekste 10 lira olmasina aldanmayin

3. 3 vakte kadar...

4. Sene 1950, sizin belki ananiz babaniz daha rahme dusmemis idi

Bu Halkbankasi ni blok olarak 15 bin yerli yatirimciya satip, sonra 50 yilda mallarini sifirladilar
    Bilmeyenler icin link asagida
    Cukurovacilar, Demirbankcilar en azindan bir umut bekliyor, bu 15 bin kisi bir bardak su bile icemedi
    Hortum devlet eliyle olunca oyle bir yasal oluyor ki, uzerine su bile icemiyorsunuz
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...aniyor-5047393

Eee noldu 50 sene sonra, yine halka arz edildi bu banka nerdeyse 10 dolardan
    Huylu huyundan vazgecmez, 20 centten iki sermaye arttirimi ile yine binlerce yatirimcinin hakkina girdi devlet..
    Ne Tosuncuk, ne Jet Fadil bu kadar rahat mal goturmedi

Hala anlamayana tesbihte kusur olmaz deyip soyle anlatalim
    Hadi p...tun teki carsida dukkan acmis olsun, kari kiz getirin artist yapacam diyor
    Biz diyoruz ki bacinizi karinizi birakmayin bu adamin yanina yapacagi bu s...mis yine s..ker
    Siz yok diyorsunuz endeks uctu gitti, başka dükkan pahali bir bu kaldi, e yani kasinan sizsiniz kusura bakmayin
    Son düzenleme : kahırlı; 05-12-2022 saat: 15:12.

5. degil 3.5 lira 1 liraya gelse bile......... aman derim ben

https://bigpara.hurriyet.com.tr/habe...dava_ID576374/
    Sene 2006 bak....

"... küçük hissedarları, sermaye artırımına katılmalarına izin verilmeyerek ve sermaye eklenen kârlar için de bedelsiz hisse senedi dağıtılmayarak, 1950`li yıllarda yüzde 43.3 olan banka sermayesindeki paylarının yüzde 0.000004`e kadar düşürüldüğünü..."

"... yani günümüz banka hortumlamalarına esin kaynağı olan ve onlara rahmet okutturacak ilk banka hortumlaması bizzat devlet tarafından böylece gerçekleştirilmiştir."

6. Kahırlı Küpeli dağında petrol bulmuşuz, bir yorumun var mı?
    Who, baby, Who Will Save The World?

kahirli bunlarin ortaklari daha once de dava etmisti. Bir tanesinin cocuklari ugrasiyordu, adam kanserden olmus senelerce parasini kurtarmaya calisirken. Karisi bosamis, vs. Hep okumustum, gercekten acinacak hikayeler.

E ne yapalim. Bunlari bilmiyorduk, xkile xkile ogrendik.

8.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Kahırlı Küpeli dağında petrol bulmuşuz, bir yorumun var mı?
    Kupelinin petrolu secime kadar yanar

Sayfa 243/597 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •