Sayfa 59/597 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 465 - 472 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Fırtına dinip,Ada görüldüğü zaman mı yazacaksınız.!?.:-))
    Geçen öyle mi yapmışım ; Halbu ki fırtınanın en sert olduğu zaman yaptım diye hatırlıyorum.

Mesela görülecek tek 3,5 3500 endeks gibi

3700 oldu 200 puan yanılmışım o da borcum olsun.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 19-09-2022 saat: 23:09.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Yarın açılışta kırmızı olursa cuma günü sattığım ak ve yapı krediyi yerine koyacağım lot artırdık sayarım vakıf taban çözerse xbank kalkar diyorum bakalım nasip

Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Yarın açılışta kırmızı olursa cuma günü sattığım ak ve yapı krediyi yerine koyacağım lot artırdık sayarım vakıf taban çözerse xbank kalkar diyorum bakalım nasip
    bu ortamda hiç yerine konulmaz bence ortalığın biraz durulmasını bekle tabi yinede senin bileceğin iş

4. Günaydın.

Vakıfbank Mir sisteminde değişikliğe gitmeyeceğini açıklamış.

5. Bugün geldiğimiz noktada teminat nedir ne önemi vardır neye ne kadar etki eder herkes tecrübe ederek öğrendi sanırım.

Piyasanın içinden geçtiler zaten mir sistemi falan fıstık gerekli etkiyi yaptırdılar o haberleri dün tam zamanında düşürterek.

Bu iş artık iyice doların saltanatını sarsmaya doğru gidiyor.

Adam sosyal medyada ağlıyor neymiş teminat miktarları artırıldığı için spottaki pozisyonunu tamamen hedge edemiyormuş bir kısmı açıkta kalıyormuş.Altında da evet abi haklısın abi.E kardeşim alma açıkta kalacak şekilde pozisyon haddini çapını bil.Tahtacı daş mı yesin.Hadi kendin yapıyorsun millete de bunu salık veriyorsun.Sanki spotta aldın mı vadelide short hedge ettiğinde para kazanmak garanti gibi lanse edip piyasanın altına kibiriti çakıyorsun. ve hala şu gün gelinen şu noktada utanmayıp bir de haklıymış gibi ağlıyorsun peşinde de 50k-100k takipçi.Böylelerinin peşinde olanlara Allah akıl fikir versin.

O kadar yazdım shorttu longtu kaldıraçlı işlemlerden uzak durun diye.Boşuna mı yaptık o uyarıyı.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 20-09-2022 saat: 09:23.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

https://www.bloomberght.com/vakifban...tmiyor-2315309

Vakif devam MIR'e. 1 banka yeter aslinda.

Bakalim Sulun ve Ziraat ne diyecek, yoksa Vakif mi bu seferki kurban. Kamular yine bir bataga cekiliyor. Bu hikaye yukselis baslamadan once vardi. Tam onun ustune hukumet eliyle operasyona yaptilar milletin dolarlarini bozdurtmak icin. Artik operasyon basliyor muydu da terste yakalandilar, yoksa operasyonun icinde mi geldi bilinmez. Bu marjlar kimse dolarini uzun sure yerine koyamayacak demek.

Ozel bankalar pozitif ayrismaya 4. ayda basladi, 7. ayda da ust boyuta geci.

20 Agustos'da ABD Hazinesinden Wally Adeyemo Ekonomi Bakan yardimcisi Yunus Elitas'i uyardi.
    21 Agustos'da ise kamular tavan tavan gitmeye basladi.
    11 Eylulde Bakan ovdu.

Sari (ve gorunmeyen altindaki yesil) Halk ile Vakif. Otekiler Garanti ile Is.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,448
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    benim 3 buçuğum jp nin 2 lirasına göre yine makul jp ye göre %80 zamlı zaten bide beni manipülasyon yapmakla suçluyorlar hay Allahım ya
    JP operasyonun bir parçasıydı ..hedf verdikten sonra 1-1.5 ay geçmedi hareket başladı

Sayfa 59/597 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •