Sayfa 129/597 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

gece gece düşündürdü bak tamda 28 eylül arifesinde kamu bankalarının mirden çıkma haberi geliyor çıkmanın karşılığında nasıl bir anlaşma yapılmış olabilir yoksa yarın olumlu bir haber mi gelecek bak bu gece çok pozitif bakıyorum polyannaya mı özendim ne hadi inşallah ben 3 buçuğuma kavuşamadım bari siz 23 buçuğa kavuşursunuz

NEW YORK- ABD Anayasa Mahkemesi, yarın sabah 10.00’da yapacakları toplantıda Halkbank’ın temyiz talebiyle yaptığı başvuruyu ve başsavcılığın yaptığı itirazı değerlendirecek. Toplantıda, Anayasa Mahkemesi hakimleri dosyaya giren evrakları inceleyerek, Halkbank davasının mahkemede takvime alınarak görülüp görülmemesi konusunda kişisel görüşlerini bildirecek. Anayasa Mahkemesi hakimlerinin toplantısı kapalı oturumda gerçekleşecek.

Hadi artık yav bitsin bu çile

Halkbank davasinin niye bu kadar onemli oldugunu, niye emsal yaratildigini, niye sucu kabul etmeden kurtulma olmayacagini anlamissinizdir umarim artik.

Zenci bir tehdit etti, hop Mir rafa kalkti. Bu is Cumalarda "Ey Amerika, Ey Yahudi" diye nutuk atmakla olmaz. Yerine otururlar boyle. Butun dunya yaptirim uyguluyor, adamlar butun varliklarini cekmisler zararla, kisi gazsiz gecirmeyi goze almislar... Senin srk kurnazligi yapip bunlara coreklenmene izin verirler mi? He.

Ilerde adamlarin sistemlerinde bu hikayelerden ceza yemis, Anayasa Mahkemesinden de onanmis bir dava oldugu zaman butun dunyaya nasil sopa gostereceklerini anlayin.

Haber hayirldir. En buyuk korkum buydu benim.

Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    işc mir den çıktığında nasıl tepki vermişti?
    Isc operasyonun ortasindaydi, bu sonunda.

7. Sayın pozitif, öncelikle çalışan bir kişi olduğumu bilmenizi isterim.
    Daha sonra anlamak istemeyene ne anlatsan gördüğü bildiği kadardır.polemikten ve gereksiz yazılar bana göre değil.YTD

Noldu nereye kactin, mahkeme haberlerini bile baska ortaklardan aliyoruz artik.

Sayfa 129/597 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •