Sayfa 309/597 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,448
    hay maşallah 47 kişi üyesi ziyaretçisi topik bereketlendi yine

ne yahu bedava paramı dağıtıyorlar

değişen bişi yok hep aynı

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku

Beni sayma ben bir tanıdığa bakıp çıkacağım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Çakır sende müslüman mahallesinde salyangoz satıyordun ALBRK da ne oldu grafik?

İnsan eleştiri yaparken önce kendisine bakacak.Burada hiçkimse kusurabakmasın bazılarının kendi yaptıklarından dolayı bence bir başkasını eleştirmeye hakkı yok.

Bir insan sürekli değişik değişik birileri ile ama sürekli tartışmaz. Her karşı yazı yazanla da tartışılmaz. Bazen hoşgörülü olmak lazım ki başkasından da bekleyebilesin. Hep karşıdan hep karşıdan beklemek olmaz bunu.

Misal bana siz olun Sayın Bahriyeli olsun karşı yazı yazsa ya da Sayın Pozitif ya da sayın Göçmen karşı yazı yazsa ben asla kötü niyet aramam durumu büyütmemde.

Bu topicde ben bildim bileli hır gür.Hisse akşam tavan çekse kavga düşse zaten kavga.Ben bunca yıldır bu topiclerdeyim burası gibisini görmedim.
    Ben sizden önce 666 ile burada çok yazdım, 2017 öncesi dahil, 666 nın son 10 yılını bilirim, halkbank dışında tav havayollarını senelerdir takip eder, orada güzel başarılar kazandı. Bu son 2-3 yılda halkbank işinin çözülmeyeceğini hep yazdı ve doğru çıktı, bu sayade çok insan tuzağa düşmedi. Siz muhalif olmakla hisse takip etme işini karıştırıyorsunuz, inanın bana 1-2 sene sonra en büyük muhalif siz olacaksınız.

5. Olmam siyasetle işim olmaz. Ben ne iktidarım ne o zaman muhalif olurum. Hisse dışı konular gereksiz bu işte belli süredir. Belli sürede bence böyle olacak. Bu işin içinde siyaset olduğunda ben piyasada olmam. Kimsenin şu an muhalif olmasında da benim için bir sakınca yok. Bakmayın buralarda arada girdiğimiz muhabbetlere.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku

takip eden gelmis....
    yarin 4bin 5 bin kisi olur eger Halkbank kazanirsa

bir iki saate 10 yillik karin agrisi cozulecek belki... piyango cekilisi gibi anlar...

HALKB günlük, takas düzelmeye başladı, Viop30 a gelen %2 alımla buna da alış geldi,

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,448
    5330 üstüne atarsa çıkış ivmelenebilir ..deneyecek gibi

Sayfa 309/597 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız