Sayfa 202/598 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 4779 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    daha öncede söyledim teknik temel anlamam bu piyasada öğrendiğim bişey varsa her şeyin algıdan ibaret olduğu hedefinde ısrar ve satış noktasının önemli olduğudur
    3 buçuğa gelirse alırım ama gelmezse almam sana tavsiyem rahatsız oluyorsan yazılarımı okuma
    ben 2,5 yıldır taşıdım bu kağıdı kan kusturdu çok şükür sattım fakat bu kağıdın rezilliğini tüm aleme haykırmaya devam edeceğim
    güzel ülkemin güzel bankası ne halde içim kaldırmıyor böyle olmamalıydı
    çıkıp ne bir banka yetkilisi ne bir devlet büyüğü bankanın mahkemesinin ne aşamada olduğu ile ilgili en ufak bir konuşma duydunuz mu yatırımcıyı koruma adına bişey yaptıklarını gördünüz mü paramızla dolar almadık faize yatırmadık tüm dünyada varlıklar kat kat artarken devlet eliyle dolandırıldık
    sen 9 liraya razıysan seni ihya ediyorsa hayırlı olsun güle güle harca
    cok cok dogru olmus bu yazi bence..

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Psikopat bunlar, ben daha fazla kalamam burda
    adios
    akşam akşam beni güldürdün psikopat olsalar iyi bunlar yatırımcı düşmanı bugüne kadar endeks kadar getirin olsaydı kimsenin tavan beklentisi zaten kalmazdı göstermelik bir kaç tavanla yeni mağdurlar yaratırsın yazık gerçekten endeksin birde burdan döndüğünü düşünün birde çıkmayan kağıdın nerelere düştüğüne umarım şahit olmayız ama bu hisseden herşey beklenir

operasyondan hemen sonra sanırım sn lunar soul burdan bir analiz videosu yayınlamıştı bulsam paylaşacağım ama bulamıyorum adamın dedikleri harfiyen gerçekleşiyor izlemenizi tavsiye ederim 6,85 destek seviyesi 9,30 direnç seviyesine dikkat çekmiş 9.30 lu seviyelerin çok kritik olduğunu söylüyordu 6.85 gördü ordan başını kaldırdı bugün 9,30 lu seviyeleri test etti ve geçemedi çok sert geri döndü yarın haftayı nasıl kapatacak önemli bakalım
    umarım bugünde tavana gidecek ayağına yeni mağdur çok yoktur

WisdomTree Investments, adlı New York merkezli bir borsa yatırım fonu QNB Finans aracılığıyla satış yaparak Türkiye borsasından çıkmış, kapanışa doğru satışın nedeni bu olabilir!

5. 8 10 dan sattım çıktım

ben yarın alıcam. 8 - 9 eylülde 13 ortalamayla satmıştım.

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Ne dersek çıkıyor!
    Bravo. Hic tavanlik bir hali yoktu o gun.

Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    3.5 tan aldığımda burdan paylaşacağım kime yazık olacak göreceğiz endeks 400 bine geldi neyin kafasındasınız endeks bide dönerse bak cümbüşe bırak 3.5 u jp nin hedefine bile hasret kalırsınız
    Sana daha once 7.5'ten verdigini yerine koy tepki icin, kisa surede 600 puan vurdun dedim. Yatirim tavsiyesi olmadan tabi ki ama dinlemedin. Bir 200 kademe de ordan vurup bu forumda en karli sen cikacaktin. Boyle arkasindan el sallarsin tazi gibi gidince. Gecen seferkinin aksine 3.5'a olmayip da gidince elinde malin da yok sevinesin. Sevinesin degil de, en azindan biraz yaralarini sarardi.

Sayfa 202/598 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •