Sayfa 492/597 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

ozannn, faydalı oluyorsa mutlu olurum, son 2 ayda sadece 2-3 kez günlük zirvesinden kapattı, diğer bütün günlerde hep kötü kapanış ve alttan eşleşme oldu, bunda Viop30 a gelen sert alişinda etkisi var, Sabah yükselince sat kapanışta yerine koy tezi bugün gerçekleşmedi, Aslında 33 kademe düştü ama sonrasında toparladı ve günlük zirvesinden kapattı, bu yükselişin devam edeceğinin göstergesidir!

2. Sayın Berkimcans, faydalı oluyor mu demek ne kelime,zaman zaman dip not şeklinde ki yazıların çok değerli...Kafamda bi rakam var; orayı bi gün görürse çıkışımı yaparım ve bu düşüncemi senin paylaşımların ile destekliyorum...Benden beklemek gerisi piyasa yapıcıların işi😊Tekrar teşekkür ediyorum.İyi akşamlar.YTD

HALKB günlük, dün günlük tepeden kapanınca yukarı gideceği belliydi, gerçekten de 11.85 e kadar götürdüler, sonrasında 50 kademe vermeleri kötü oldu, çarşamba olması dolayısıyla iyi kapatmayabilir,

HALKB günlük, VİOP30 a gelen alımla beraber iyi kapattı, Varlık Fonu gene Ziraat Yatırım aracılığıyla mal aldı gibi!

5.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Tamam işte, dediğin doğru. AKP nin temel politikası ve misyonu zaten en fakir, elinde hiç aktif (varlık) bulunmayan en alttaki %50 lik kesimden alıp en tepedeki, en zengin %1 lik kesime servet dağılımı yapmak değil mi? Bu bahsettiğin AKP nin temel misyonuyka %100 uyumludur, ortada şaşılacak hayret edilecek bir şey yok. Ben neden AKP yi savunuyorum sanıyorsun?
    Azizim nerelerdesin zafer sampanyalarini hazırladik
    hurray çekeceğiz Mayıs sonunda

bankalar resmen herşeyi kapatacak nakit avans kmh ne varsa kapatmışlar kredi faizleri aylık 5 olmuş birşey kalkıyor ama ne kalkıyor bilmiyorum.

250bin tl limitli karttan 25bin avans çekebiliyorsun 3 bankada kmh ve kredi kartımın limitler hiç yok :D

7.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    bankalar resmen herşeyi kapatacak nakit avans kmh ne varsa kapatmışlar kredi faizleri aylık 5 olmuş birşey kalkıyor ama ne kalkıyor bilmiyorum.

250bin tl limitli karttan 25bin avans çekebiliyorsun 3 bankada kmh ve kredi kartımın limitler hiç yok :D
    fistanli olus2ciler nasil da kayboldu
    el degmemis ermeni mezarlari biliyorum konum atayim yagmalayin amk capulculari

Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    fistanli olus2ciler nasil da kayboldu
    el degmemis ermeni mezarlari biliyorum konum atayim yagmalayin amk capulculari
    Yorumlarınızı zevkle okuyorum. Benim haftalık grafikte sıkışma devam. son halini seçimden önce buraya yapıştırırım.

Sayfa 492/597 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •