Sayfa 545/597 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Abi xbang orani 666 şuan şok oldum

Dur bunu VOB dopine yazım orada 666 takipçi vardı
    Alemsin gercekten. Kozmik bir baglanti mi var diyorsun yoksa???

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Yıllardır halkbanksini savunan ve yanlışlarini yazan arkadaşlar bu topikte mevcut.sende biliyorsunki devlet öyle yada böyle bütün hisselere el koydu tahsisli adı altında. Kısa vadeli vur kaç amaçlı girdiysen haklısın grafiğinde patlamaya hazır bir durum var ama yukarı ama aşağı bilemem. Güven çok önemlidir benim gözümde darlık fonuna ait her hisse bir gün halkbank olmaya aday.buna o çok övülen THY de dahil. Sebebi ekonomik değil sosyoljik ve ahlaki bir durum. Sebebi derinlerde Mondrosa kadar gider. Hani diyosunya niye öle işte bele diye. İşte tam da bu sebepten işte bele. Bilmem anlatabildim mi...
    Tombul Kusu surunduruyordu oteki kuslar giderken. Cunku isten cikarma olmayip devamli ekleme oldu koronadan sonra. Daha sonra Varlik Fonu onun hisselerini teminat gosterdi borclanmak icin.

Ruslari butun dunya banlamasaydi, yine de surundururdu. O pazardan butun havayollari cekilmek zorunda kaldi, yerini Tombul ve Pegi aldi. Hukumetin oldugu hicbir seye bulasmayacaksin, uckagatciliktan baska birsey cikmaz altindan.

Alıntı Originally Posted by BMW23 Yazıyı Oku
    Amerika sonucu çözülürse tadından yenmez… ya nasip….
    Amerika ile cozum bankanin sucunu kabul edip uzlasmasindan baska sekilde olmaz. Yoksa jurili durusmalar ve sonucunda suclu bulunacak. 2024'te bitecek birsey degil bu, cunku banka tekrar Anayasa Mahkemesine goturecek temyiz mahkemesinden gelecek sonucu (negatif gelecektir eskisinde oldugu gibi).

Bunun cozulmesi de sorun degil. Sucunu kabul edince ABD'de class-action yiyecek yatirimcindan milyarlarca dolarlik. Simdi bile olen ABD askerlerinin akrabalari dava aciyor Iran'in cihadini finanse etti diye. Bir dusunun kriminal davada ABD mahkemesinde suclu bulundugu / sucunu kabul ettigi zaman neler olacagini.

Class action'i bilmem, ben sahsen dava acacagim. Her bir seyi kokune kadar biliyorum zaten. Bir ton trade ettigim icin birsey alamam, avukata odedilerimle kalirim ama olsun, biraz da ben oynatayim ABD mahkeme salonlarinda.

Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Ben bilmem karax abi kredi kartı ekstrsine yatıracam paraylan aldım. 10 günün var ahahhahaha LİNEER Grafig çalışmazsa kredi kartları da patlar.

10 gün.
    Iyice sikisti 13'te. Insallah yukari kirar da seni de sevindirir.

Bu arada kimse yemiyor artik. Karax bile hemen yakaladi.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Iyice sikisti 13'te. Insallah yukari kirar da seni de sevindirir.

Bu arada kimse yemiyor artik. Karax bile hemen yakaladi.

Memed abiyi tanımayan mi var. Adını ne yaparsa yapsın ikinci yazismada üslubu hemen ele veriyor. Eğer bizimle kafa yapmiyorsa dertli bir abimiz. Bu alemde bademler adamin parasını almakla bırakmaz aklinida alır. aklınıza sahip çıkın dostlar.

Tiye aliyor, derdi yok onun.

Yanliz bana hala kizgindir vaktinde cok korkutmusum herif mallara cokecekken. E ben ne yapayim ulkenin hicbir kontrol mekanizmasi kalmamis, birisi sabah ona Nazi, aksam bunu tabularinda gondeririz... kur da %20 her gun sokuyor. Rumlar ve Yunanlar coktu milletin mevduatina. Ben senelerdir yatirim yaptigim ve yapmaya devam ettigim teknoloji hisselerimi sattim likit olmak gerekiyor diye. Inaniyordum cokulecegine yani. Kendim hic nakit tutmuyordum mesela, hep yabanci ortagi olan sirketlerin hisselerindeydi.

7.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Lannn zbidi
    Yakmadın bidonu üstünde
    pet sise etmez bu bidonu naptin

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Memed abiyi tanımayan mi var. Adını ne yaparsa yapsın ikinci yazismada üslubu hemen ele veriyor. Eğer bizimle kafa yapmiyorsa dertli bir abimiz. Bu alemde bademler adamin parasını almakla bırakmaz aklinida alır. aklınıza sahip çıkın dostlar.
    Baddim ben gene ya gene ekşi gene zarar gene çaresizlik

Sayfa 545/597 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •