Sayfa 585/597 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,151
     Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Eminmisin, sistemde bir hata olabilir! Hiç bu rakamı görmedim!
    ben 19.30 da yazdım pozi 20.14 de yazdı gir çık yaptım 280 lere düştü kişi sayısı pozinin gördüğü sayı önemli. o zaman var a gidelim medwig bu durumu çözer sanırım.
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

Alıntı Originally Posted by ROULETTE Yazıyı Oku
    ben 19.30 da yazdım pozi 20.14 de yazdı gir çık yaptım 280 lere düştü kişi sayısı pozinin gördüğü sayı önemli. o zaman var a gidelim medwig bu durumu çözer sanırım.
    ya ben ona mı bakıyorum 1 milyon kişi izlese ne olur
    olsa olsa bu mendeburun rezilliğini izlemeye gelirler
    haketmiyor değil borsada bunun kadar mendebuur hisse varmı
    bugnkü banka endeksine bak buna bak nerdeyse ekside kapatıyordu
    hala bunun banka olduğunu iddia eden varsa kendini sorgulasın

Alıntı Originally Posted by ROULETTE Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 375 kişi okumaktadır. (1 üye ve 374 ziyaretçi) ne oluyor yaw çalı arkasındakiler ne iş
    Bu başlığı şu anda 6 kişi okumaktadır. (1 üye ve 5 ziyaretçi)
    bişeyler oluyor ama ne

xBank lar içerisinde taş gibi duruyor

xBank lar içerisinde taş gibi duruyor
    hala banka diyorsun şu mendebura
    ya körsün ya cahil yada art niyetli

Pozi burada ben dahil hiç kimse seni ciddiye almıyor, temelden teknikten yoksun içi boş yorumlarınla burada kendin dahil herkes dalga geçiyor! Sadece Ozi gibi ciddiye alanlar etkilendi.
    Şimdiye kadar güldüm geçtim ama çamur atmışsın! Cevap yazmak gerekir!
    Türkiye de 1032 yurt dışında 6 şubesi, 4075 ATM si 1200 çalışanı, 6 milyon müşterisi bulunan bir Kamu Bankasını yok saymak! Enflasyonun en az %100 olduğu bir ülkede Bist50 hissesinin balon olmamış güncel fiyatından 4 katı düşeceğini burada her gün dayatmak hiç rasyonel değil/inandırıcı hiç değil!
    Bu durumda başkaları kör-cahil-art niyetli oluyor da sen mi kadiri mutlak göz-ehil-art niyetsiz oluyorsun!

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Pozi burada ben dahil hiç kimse seni ciddiye almıyor, temelden teknikten yoksun içi boş yorumlarınla burada kendin dahil herkes dalga geçiyor! Sadece Ozi gibi ciddiye alanlar etkilendi.
    Türkiye de 1032 yurt dışında 6 şubesi, 4075 ATM si 1200 çalışanı, 6 milyon müşterisi bulunan bir Kamu Bankasını yok saymak! Enflasyonun en az %100 olduğu bir ülkede Bist50 hissesinin balon olmamış güncel fiyatından 4 katı düşeceğini burada her gün dayatmak hiç rasyonel değil/inandırıcı hiç değil!
    Bu durumda başkaları kör-cahil-art niyetli oluyor da sen mi kadiri mutlak göz-ehil-art niyetsiz oluyorsun!
    ortak belki pozi haklı olabilir bendede çok yüklü mal var hala sabırlamı salakcamı dersınız bekliyorum çok kağıt sattım belki 70 katı gidenler var ama aldıgım çakılıyor hep satarım mahkeme açıklama yapar korkusu var ykbnk ve petkim bunun 4/1 i kadardı şimdi iki katı oldu daha örnek çok yani neticede bundan ucuzu kalmadı bir iki tane varsada onlar da savaşın bitmesini bekler biterse

pehh milyon şubesi olsa ne olur bir gün banka gibi mi davrandı?
    gerçek bankalar ralli yaptı 40 lı 60 lı fiyatlarda 3 yıldır hiç mi ders almadınız yazık
    beni 3 yıldır dinleyip bu hisseye bulaşmayanlar ciddi kardalar
    bistin en mendebur hissesi diye boşuna demiyoruz
    hala çıkıp şu kadar şubesi var demen yatırımcıya hakaret
    yemişim şube sayısını yatırımcısını inim inim ağlattı hiç mi içiniz yanmıyor
    bu hissede en ufak olumlu yazıya tahammülü de takati de yok yatırımcının
    sana tavsiyem git başka senetleri cilala güzelleme yap bunun ne mal olduğu belli
    ha bu arada 3,5 uda gösterirse hiç şaşırma ben malımı tanırım mendeburlukta sınır tanımaz
    3,5 tan aldığım malları burdan paylaşacağım tabi o zamana kadar borsadan atılmazsa temennim o

Sayfa 585/597 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •