Sayfa 483/597 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Pozitif kardeş yorumların güzel amma tutturdun 3,5 diye🤣 bu olmaz..olurda olmaz yapmazlar bilinçli olarak yani..13 yıl önce bu hisseyi 13-14-16 dolarlardan ona buna sana bana gecirdiler..billahi bende aldım 14 dolardan..12 dolardan geri sattım daha da bulaşmadım..bulastım da ara ara kısacık marjlarla sattım vs. Evet devleti yönetenler bu hissede dolandırıcık yaptı bu net.devlet hissesi ya koca devlet bi sey olmaz diyen daldı hisseye ve her giren şeyran çarpmışa döndü ve kiminin ocağıda battı.Bu devlet böyle yapmamalıydı ama bunlar yapar aga..korkunc taktikleri var vs.Ben bunlardan 15 yıl önce korktum daha önce inanıyordum dogru işler yapar bunlar diyordum..yine de erken anladım 7-8 yıl gecikmeyle 🤣 kısaca seytana pabucu ters giydirirler ve giydiriyorlar ..bak 22 yıldır bulunmayan cudi petrolu secime 10 kala bulunuverdi..uzaya 4 seritli yol yapımı da bitmek üzere..neyse yaptıkları her şeye gülüyorum artık sinirlensem yasımdan eksilecek bende taktik degistirdim .Simdi Halk bankta bir kaç yıl sonra olacak şu; eger Tekrar kazanırlarsa ( asla ihtimal vermiyorum sıfır sansları bana göre) tekrardan bu halk bankı yine aynı 13-14-15-16 dolara cekecekler ve yine satacaklar kaz eti tatlı geldi..gecmisde yediler ya bu kaz etini yine yemek isteyeceklerdir.iki kez tahsisli boşa yapılmadı yine halka acıklık oranı 51/49 olacak sekilde hedefleri..olur mu bu? Mümkün degil..ama hayalleri budur emin ol.Ben böyle devlet yönetiminde insanları tarihte bir arada görmedim..bunu da görecekmisiz..yasarsak torunlarda anlama yasına gelirse onlara anlatacagım dilimin döndüngünce.

Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Pozitif kardeş yorumların güzel amma tutturdun 3,5 diye�� bu olmaz..olurda olmaz yapmazlar bilinçli olarak yani..13 yıl önce bu hisseyi 13-14-16 dolarlardan ona buna sana bana gecirdiler..billahi bende aldım 14 dolardan..12 dolardan geri sattım daha da bulaşmadım..bulastım da ara ara kısacık marjlarla sattım vs. Evet devleti yönetenler bu hissede dolandırıcık yaptı bu net.devlet hissesi ya koca devlet bi sey olmaz diyen daldı hisseye ve her giren şeyran çarpmışa döndü ve kiminin ocağıda battı.Bu devlet böyle yapmamalıydı ama bunlar yapar aga..korkunc taktikleri var vs.Ben bunlardan 15 yıl önce korktum daha önce inanıyordum dogru işler yapar bunlar diyordum..yine de erken anladım 7-8 yıl gecikmeyle �� kısaca seytana pabucu ters giydirirler ve giydiriyorlar ..bak 22 yıldır bulunmayan cudi petrolu secime 10 kala bulunuverdi..uzaya 4 seritli yol yapımı da bitmek üzere..neyse yaptıkları her şeye gülüyorum artık sinirlensem yasımdan eksilecek bende taktik degistirdim .Simdi Halk bankta bir kaç yıl sonra olacak şu; eger Tekrar kazanırlarsa ( asla ihtimal vermiyorum sıfır sansları bana göre) tekrardan bu halk bankı yine aynı 13-14-15-16 dolara cekecekler ve yine satacaklar kaz eti tatlı geldi..gecmisde yediler ya bu kaz etini yine yemek isteyeceklerdir.iki kez tahsisli boşa yapılmadı yine halka acıklık oranı 51/49 olacak sekilde hedefleri..olur mu bu? Mümkün degil..ama hayalleri budur emin ol.Ben böyle devlet yönetiminde insanları tarihte bir arada görmedim..bunu da görecekmisiz..yasarsak torunlarda anlama yasına gelirse onlara anlatacagım dilimin döndüngünce.
    sn browjn teskrler tutar yada tutmaz ordaki 3,5 aslında şirketin veya bu hissenin buralarda emeği olan devlet büyüklerinin utanırlar mı bilmem ama beceriksizliklerinin kaybolan kamu bankası imajının prestijinin yerlerde sürünmesinin sembolik bir tezahürüdür gelmez diyede düşünüyorum bunlardan herşey beklerim ha o fiyata gelirse alırım gelmezse de cehennemin zirvesine kadar yolu var inan tekrar kaz eti olup 15 dolarları da görse yine kendini paklayamaz bu senet insanlarda o kadar derin iğreti oluşturdu en azından bende oluştu
    çıkıp önce şu son 3 yılın hesabını versinler yatırımcıdan özür dilesinler sonrada borsadan defolup gitsinler kamu kamu olalı böyle rezil banka görmedi göremez

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sn browjn teskrler tutar yada tutmaz ordaki 3,5 aslında şirketin veya bu hissenin buralarda emeği olan devlet büyüklerinin utanırlar mı bilmem ama beceriksizliklerinin kaybolan kamu bankası imajının prestijinin yerlerde sürünmesinin sembolik bir tezahürüdür gelmez diyede düşünüyorum bunlardan herşey beklerim ha o fiyata gelirse alırım gelmezse de cehennemin zirvesine kadar yolu var inan tekrar kaz eti olup 15 dolarları da görse yine kendini paklayamaz bu senet insanlarda o kadar derin iğreti oluşturdu en azından bende oluştu
    çıkıp önce şu son 3 yılın hesabını versinler yatırımcıdan özür dilesinler sonrada borsadan defolup gitsinler kamu kamu olalı böyle rezil banka görmedi göremez

Hocam inan bana salt siyasi görüşüm yoktur ve kim dürüstse ona çalışırım.Ancak biz sadece Borsa tarafındaki yolsuzluga foxlanmışız cünkü burda canımız yanmış.Diger mecralarda olan biten yolsuzlukları bir incelesen borsadaki yolsuzluk melek kalır.Ahtapot kollari gibi her yerdeler...aklın hayalin durur.kendilerinden olmayan bir ilk okul müdürünu bile görevden almak için şeytani bir yöntem buldular; okul aile birligi bsk.25 puan, ögretmenler 25 puan, il milli egt.muduru 50 puan veriyor en cok puanı kim alırsa müdürsün.serh, puanlar aynı olursa milli egt.muduru taktir kullanir🤣 sen diger taraftan butun puanı alsan milli egt.md.seni eliyor.Bunu niye anlattim.kılcal damarlara kadar inmişler kücuk makamlara bile..gectin ki finansın basında olan kurumlara.Memleket batık billahi batık. Gelen duzeltebilir mi? Cok zor, cok zor. ama millet bunların şirretinden bıktı usandı ne yaptıklarını herkes biliyor..bu millet kurtarıcı falan aramıyor bunlar gitsin de kim gelirse gelsin modunda vallahi billahi.12 gün kaldı gidecekler adım gibi eminim kaçarı yok.Hic bir buyuk depremden sonra iktidar yerinde kalamaz..99 depreminde geldiler 23 depreminde gidicekler ve Tv.lerde dizi seyreder gibi bunların yaptıklarını izleyecegiz ve kücuk dilimizi yutacagız..imamoglunun dedigi gibi bu secim degil vallahi secim degil..tercih bu 14 mayıs.secim sanmayalım bunu.Halk bankasında yapılanı sen benden iyi biliyorsun ben senden iyi biliyorum. 3,5 da olur 123,5 da olur. Sirketlerin, kurumlarım en buyuk sermayesi nedir? Güvendir dimi...bu olursa 123,5 olmazsa 3,5 .saygılar sunarım sana.

HALKB gün içinde %5 primden sonra negatif kapandı, Spot da açığa satış olmadığı için bütün günlükçüler sadece alım yaptılar, gün sonuna doğru tahta yapıcının baskılaması ve günlükçülerin satışı oldu, açığa satış olsaydı piyasa oyuncuları %2 primden sonra alım değilde açık yapacaklardı, fiyat yükseldikçe açıkcı sayısı ve hacmide artacaktı, tahta yapıcı bu açıkcıları sıkıştırmak için tahtayı yukarı sürecek belkide günlük zirve kapanışı deneyecekti, bu yukarı gidiş diğer bankaları ve dolayısıyla piyasayı olumlu etkileyecekti! peki ne yaşandı; günlükçü sıkıştırma ve kötü kapanış!
    Geçen gelen haberle 2 günde %17 prim yaparak 13.50 yi görmüştü, dün ki kapanışı 10.50, bir haftada tam 3 tl düştü,

Selamlar, Dostlar...
    Oldukça önemsediğim bir grafik banka/sanayi endeks rasyosu, 2022 eylül ayında kırmaya çalışıp tuzak oluşturan grafik.
    Kırılım gerçekleşmeye çalışıyor, uzun bir süreç banka kağıtları endeks üzerinde performans gösterebilir.
    Sağlıcakla kalın...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

sayın pozitif,
    halknak hissesine gönül verenlerdenim. her harekrtte zarar ettim. yine gönlümden düşmedi. bu öngörünüz neye dayanıyor. mantıklı da olsa mantıksız da olsa dinlemek isterim. BU dediğiniz fiyatlama seçim sonuçları ile mi alakalı yoksa kendinizce bildiğiniz başka argümanlarınız mı var. Birşeyler yazarsanız mutlu olurum. Saygılar.

7. Millet cephesi kazanırsa üçlü rakamlar olabilir...Cumhur cephesi kazanırsa 3,5 deger..buradan bi 14 lira daha yapar. Simdi bulasılmaz buna.Seytanları ocak başında cünkü geleni gideni çarparlar.Tecrübe ile sabittir.

ABD başkanı Biden, Erdoğan ı seçimle değiştireceğiz diyerek Muhalefete destek vermiştir, ABD mahkemelerinde ceza davası görüşülen HALKB a hangi seçim sonucunun yarayacağı bellidir!

Sayfa 483/597 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •